70B7E3BA-7A38-4071-9378-CBA3AD34DF90.jpeg

IPPON SHOBU FIGHT NIGHT 16. 12. Česká Lípa Ostatní

Přátele, kamarádi, karatisté a všichni fanoušci bojových sportů. Věnujte chvíli času naši myšlence a pojďme společně podpořit krásu karate!

A464B08B-DAB0-4AF3-BF6B-A7B57047AF26.jpeg

ReachedCZK 1,800(4%)

4%
CZK 50,000requested
2contributors
ContributeRewards

Honza s Milanem jsou karatisté a instruktoři, a mají jeden společný sen: dostat karate více do povědomí lidí a přinést jim nezapomenutelný zážitek. A tak se narodila myšlenka "Ippon Shobu Fight Night".

Zhruba dva roky zpět, se v hlavách Honzi a Milana zrodila myšlenka, myšlenka o profesionalizaci karate. Oba dva v karate působí už několik let. Dnes jako instruktoři, historicky jako reprezentanti Čr a rozhodčí. 

Svou roli dnes oba ale vidí ještě někde jinde. A to v tvorbě něčeho, co má přesah nejen pro České karate. Prvním krokem, k jejich dlouhodobé vizi, je pořádání GALAVEČERA KARATE - IPPON SHOBU FIGHT NIGHT.

 

Ippon Shobu Fight Night je galavečer karate, který slibuje dechberoucí podívanou nejen pro diváky karate. Tato akce představí karatisty z České republiky, Polska, Maďarska, Německa, Anglie. Cílem není jen poskytnout zábavu divákům, ale také sdílet hodnoty karate.

Pro Honzu s Milanem je to více než jen zábavný večer. Je to jejich způsob, jak přinést karate do popředí a vyzdvihnout jeho atraktivitu. 

Jejich cílem, kromě výše zmíněno, je přinést do karate peníze, které bez pochyby zásadně ovlivňují naše životy. Proto se už na první akci muže těšit výherce nejen na slávu a ceremonie, ale také na výhru 1000€.

"Věříme, že je to správný krok kupředu. Dobří zápasníci se v dospělém věku nebudou muset vzdát své vášně kvůli penězům. Bude tu vybudované zázemí, které zápasníky bude podporovat nejen finančně ale i mediálně. Pro juniorské zápasníky to muže být důvod k větší snaze a tréninku. Obecně věříme, že naše iniciativa pozvedne zájem o karate v městech napříč Čechy." Říkají.

Jak se ale říká: "Velké věci nikdy nevybudoval jednotlivec, ale lidé, kteří věřili ve stejnou věc." Dnes už se Honza s Milanem těší ze zájmu, kteří projevili lidé například zakoupením vstupenky na jejich turnaj. 

Aby mohli turnaj udělat opravdu nezapomenutelným a dechberoucím, rozhodli se založit tento projekt na STARTOVAČI a dát vám možnost to ovlivnit a přispět.

Mrzí vás také například to, že se turnaje nemůžete zúčastnit a přesto byste rádi celou akci nějak podpořili? Můžete se přidat mezi přispěvatele a kromě dobrého pocitu získat i nějakou z cen. 

Celá vybrána částka bude použita na již zmiňovaný turnaj (zázemí, hala, poplatky, vybavení,...). 

"Máme velké plány s "Ippon Shobu Fight Night" a s vaší podporou můžeme udělat z tohoto prvního ročníku něco nezapomenutelného. S vaší podporou můžeme společně vybudovat něco, co tu ještě nebylo! Díky. OSS."

 

Milan a Honza.

 

ReachedCZK 1,800(4%)

4%
CZK 50,000requested
2contributors
Contribute

project authorIpponShobuFightNight

Rewards

CZK 300Chci vás podpořit!

ISFN AFTERMOVIE.png

Tímto příspěvek nám vyjadřujete podporu. Proslavíme vás v závěrečných titulcích v aftermovie. Moc díky!

Expected delivery of the reward: January 2024

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Podepsána kartička se všemi zápasníky

medabeda.jpg

Za tento příspěvek vám zašleme podepsanou kartičku z našeho turnaje + Proslavíme vás v závěrečných titulcích v aftermovie. Moc díky! (jedná se o ilustrativní záběry)

Expected delivery of the reward: January 2024

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Velký plakát s podpisy

kopie of fight night.jpg

Obdržíte od nás velký vzpomínkový plakát z našeho turnaje, podepsaný všemi zápasníky + Proslavíme vás v závěrečných titulcích v aftermovie. Moc díky! (jedná se o ilustrativní záběry)

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 10,000Vítězné rukavice prvního šampiona ISFN

medabeda3.jpg

Za tento příspěvek od nás obdržíte rukavice od historicky prvního vítěze IPPON SHOBU FIGHT NIGHT + Proslavíme vás v závěrečných titulcích v aftermovie. Moc díky! (jedná se o ilustrativní záběry)

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable