Profilovka.jpg

Hustá retro deska bez zásahu počítače Hudba

Rádi bychom vydali gramofonovou desku nahranou analogově do pásu tak, jak vznikaly nahrávky do konce 70. let, kdy nikdo neupravoval hudbu v počítači.

Už jen 7 dní do konce!! :-)
5/18/2018

Už jen 7 dní do konce!! :-)

Deska už se klube a bude fakt dost hustá! :-)

Moc děkujeme všem, kteří nám jakkoli přispěli na naši desku! Opravdu si toho velmi vážíme, přispěli nám i lidé, od kterých bychom to vůbec nečekali... :-) Děkujeme i našim hodným babičkám z Chomutova a z Jirkova, které nemají internet ani email, peníze od nich jsme neprobendili, ale poctivě vložili na Startovač:-) 

Věříme, že to s vaší pomocí dotáhneme do konce! :-)

Posíláme článek o naší desce z posledního květnového čísla časopisu ROCK&POP :-)

ROCK&POP (2).jpg

Už máme vybráno 70 % !
5/2/2018

Už máme vybráno 70 % !

Děkujeme vám všem, kteří jste nám už přispěli na naši novou gramofonovou desku!! Posíláme vám ukázku písničky Na Bali z první míchačky. Tento týden do ní budeme nahrávat ještě dechovou sekci, takže není ještě úplně hotová, ale je taková letní a hodí se k pěknému počasí, které poslední dobou máme, tak snad vám přinese i trochu pohody! :-) Každému, kdo nás už podpořil, i těm, kteří náš projekt doufáme ještě podpoří, dáváme jako poděkování a bonus lístek na křest naší nové desky! :-)

4/14/2018

Moc děkujeme všem, kdo nám přispěli!!

Děkujeme všem, kdo nám zatím přispěli, moc si toho vážíme! Už máme třetinu vybranou, snad se nám podaří cílovou částku vybrat, abychom nemuseli vaše příspěvky vracet... :-) Přidali jsme vám sem ukázku z první míchačky tří našich písniček z nové desky, tak snad se vám budou líbit :-)

ReachedCZK 72,000(120%)

120%
CZK 60,000requested
70contributors
Contribute

project authorNAUTICA

Rewards

CZK 100Placka a fotka

Pošleme ti retroplacku NAUTICA a fotku s poděkováním a podpisy všech členů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Vstupenka na křest naší nové desky

Získáš lístek na křest naší nové desky Aeroplán a k tomu naši placku a plakát jako bonus!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Naše první nebo druhé CD + placka a plakát

Pošleme ti buď naše 1. CD "NAUTICA" (2014, 14 autorských písniček) nebo naše 2. CD "Cože?" (2016, 13 autorských písní a jeden bonus House of the Rising Sun, obsahuje navíc booklet s texty a zajímavostmi o tom, jak naše písničky vznikaly). Po mailu se domluvíme, které CD si vybereš :-) Placka a plakát jako bonus!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Naše třetí autorské CD "Aeroplán"

Přestože je pro nás prioritou vydat gramofonovou desku, je nám jasné, že spousta z vás gramofon nemá, a proto pro vás přichystáme limitovanou edici CD "Aeroplán".

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Naše první, druhé i nejnovější autorské CD

Nejprve dostaneš naše první i druhé CD. Na prvním (2014) je 14 autorských písní, na druhém CD "Cože?" (2016) je 13 autorských písniček a jeden bonus House of the Rising Sun, obsahuje navíc booklet s texty a zajímavostmi o tom, jak naše písničky vznikaly. Až nám vyjde naše třetí CD "Aeroplán", pošleme ti ho fofrem poštou. Placka a fotka jako bonus.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Naše nová gramofonová deska s věnováním

Až vinyl vylisujeme, pošleme ti ho fofrem poštou s osobním poděkováním a podpisy všech členů kapely. Ještě před tím, než si poslechneš ten výjimečný zvuk, získáš jako bonus kompletní MP3 nahrávky "do sluchátek" + placku a fotku s podpisy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Balíček

Získáš naši novou gramofonovou desku "Aeroplán", jako bonus CD "Aeroplán" včetně MP3 nahrávek, placku, plakát a dva lístky na křest naší nové gramofonové desky.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Velký balíček

Získáš všechna tři naše autorská CD a až nám vyjde vinyl, pošleme ti ho fofrem poštou a s ním i dva lístky na křest naší desky. Jako bonus získáš kompletní MP3 nahrávky našich všech tří desek "do sluchátek".

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000"Bronzový partner"

Uvedení vašeho loga a aktivního linku na našich stránkách na dobu 1 roku. K tomu získáš naše první dvě autorská CD a až nám vyjde vinyl, tak i gramofonovou desku "Aeroplán" včetně CD "Aeroplán" a dvě vstupenky na křest, kde tě představíme jako sponzora, umístíme tvé logo v sále i ve videoprojekci.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 5,000"Stříbrný partner"

Uvedení vašeho loga na naší nové gramofonové desce a vašeho aktivního linku na našich stránkách po dobu 2 let. K tomu ti pošleme naše první dvě autorská CD a až nám vyjde vinyl, tak i desku "Aeroplán" včetně CD "Aeroplán" a dále 4 lístky na křest, kde tě představíme jako hlavního sponzora, umístíme vaše logo v sále i ve videoprojekci.

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 10,000"Zlatý partner" a kmotr desky

Uvedení vašeho loga na naší nové gramofonové desce a vašeho aktivního linku na našich stránkách po dobu 3 let. K tomu ti pošleme naše obě CD a až nám vyjde vinyl, tak i desku "Aeroplán" včetně CD "Aeroplán" a dále 10 lístků na křest, kde tě představíme jako generálního sponzora, umístíme vaše logo v sále i ve videoprojekci. Bude nám ctí, když se budeš chtít stát jedním z kmotrů naší nové desky.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 15,000Koncert kapely NAUTICA

Nabízíme ti koncert kapely NAUTICA (60 - 90 minut) na soukromé či veřejné akci, včetně zvučení a cestovních nákladů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable