uvodni profilova fotka.jpg

Hurá do Beskyd! Desková hra  Hry & Apps

Podpořte vznik zábavné rodinné akční hry, která vás dostane do kondice! Vydejte se na napínavou cestu přes nejkrásnější vrcholky Beskyd a zažijete plno legrace a dobrodružství.

Hury do Beskyd Vlastni nahledovy obrazek videa.jpg

ReachedCZK 16,730(6%)

6%
CZK 300,000requested
19contributors
22 daystime left
ContributeRewards

Desková hra Hurá do Beskyd! 

Představte si, že byste rádi na výlet, do přírody, do hor a nemůžete.... Ať už je důvod jakýkoliv (venku je tak, že by medvěda nevyhnal, stmívá se, někdo v rodině je nemocný, nemáte zrovna moc času na delší výpravy...), je to k vzteku. A zejména s dětmi. 

Když ale nemůžete do hor, hory příjdou k vám... S novou deskovou hrou Hurá do Beskyd! zažijete totiž to, co na horách. 

Ve Frýdku - Místku, v předhůří Beskyd, vznikla jedinečná hra pro všechny horaly a akční rodiče. Úžasná beskydská panoramata jsem přenesla do deskové hry s originálními políčky plnými vtipných a sportovních úkolů.

O co ve hře jde a proč si ji zahrát?

Ve hře zažijete napínavou cestu od východu na západ přes nejkrásnější a nejvyšší vrcholky Moravskoslezských Beskyd. Kdo dojde do cíle jako první, vyhrává. S touto hrou se nebudete ani chvilku nudit. Budete muset makat, možná i bloudit, možná vás budou bolet nohy, budete se potit, překonávat překážky, potkáte medvěda, divočáky nebo srnky či zmoknete. Budete se smát i dělat dobré skutky. 

V čem je hra tak originální

  • Jednoduchá pravidla bez potřeby znalostí hor. 
  • Aktivní a interaktivní hra, u které rozhodně nebudete sedět. Se hrou budete brzy v kondici tak, že si Beskydy budete chtít projít doopravdy. 
  • Zábavná hra pro celou rodinu, ideální pro děti od 5 let. Mohou si ji zahrát i čtyřleťáci.
  • Hra je intuitivní a nemá žádné kartičky navíc, které se časem poztrácí; navíc zjednodušená pravidla jsou přímo na herním plánu, takže každému je hned jasné, co má dělat. 

 

Děkujeme, pokud hru jakkoliv podpoříte.

Několikaměsíční práce na hře je u konce. Podpoříte její vydání, aby si ji mohli všichni, kterým se hra líbí, zahrát? Vyrobit hru v menším množství, je velmi nákladné a hra by byla neprodejná, ve velkém množství zase riskantní. Naštěstí díky Startovači lze přání vydat hru uskutečnit. A třeba i díky vám. Byla by škola nechat tuto krásnou hru v šuplíku. Pokud se podaří nasbírat na Startovači požadované množství peněz a to překročit hranici 300 000 Kč, tak hra může jít do výroby a každý, kdo ji podpořil a objednal, si ji bude moci doma zahrát.  

TUTO HRU lze ZAKOUPIT POUZE TADY NA STARTOVAČI.

Můžete si vybrat z několika balíčků - samotnou hru, hru s dárky nebo podporu dobrým skutkem či libovolnou částkou bez potřeby hru vlastnit.

Pokud překročíme požadovanou částku 300 000 Kč, získáte ke hře navíc překvapení.

Obsah balení hry:

Herní plán s panoramatem Beskyd ztvárněný místním ilustrátorem Martinem Lyčkou, 6 dřevěných figurek, 1 dřevěná kostka a  Návod ke hře.

hra Bude odeslána do 2-3 měsíců po skončení kampaně. Jakmile budeme znát počet her, můžeme hru poslat do výroby, pak zabalit a rozeslat. BOHUŽEL TO NEJDE DŘÍVE, PROTOŽE NEVÍME, JESTLI A JAKÝ BUDE ZÁJEM O HRU.

 

HRA MŮŽE MÍT DROBNÉ OPRAVY A VYLEPŠENÍ -  jen drobnůstky, aby byla hra ještě přehlednější.

 

ReachedCZK 16,730(6%)

6%
CZK 300,000requested
19contributors
22 daystime left
Contribute

project authorKarin Mlčochová

Contribute 100 CZK with Premium SMS. Send START 19358 to number 90211 - only in Czechia.

Rewards

CZK 250Chci podpořit vydání hry PODĚKOVÁNÍ ZA DOBRÝ SKUTEK

SRDCE DOBRY SKUTEK.jpg

Fandím hře! Stejně jako ve hře Hurá do Beskyd!, i Vy můžete dělat dobré skutky a podpořit vydání hry tím, že věnujete 250 Kč. Za Vaši dobrotu Vás jistě ochrání duch hor Beskyd. Poděkování na Facebookové stránce hry je samozřejmostí. Díky moc za podporu.

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 580DESKOVÁ HRA s poštovným

ODMĚNA Desková hra.jpg

Hurá! Právě získáváte tuto originální a akční deskovou hru se zasláním přímo domů. Nemusíte chodit na poštu a můžete šetřit nohy na první dobrodružnou cestu s Hurá do Beskyd! V CENĚ JE DOPRAVA A BALNÉ.

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 770DESKOVÁ HRA + plecháček

ODMĚNA Hrnek se hrou.jpg

Žízeň! Ke hře získáte navíc téměř nezničitelný hrnek PLECHÁČEK, abyste se mohli při svých výpravách po Beskydech osvěžit.... (pokud nebudete zrovna míjet sochu boha Radegasta), třeba vodou ze studánky. V CENĚ JE DOPRAVA A BALNÉ.

Number of available rewards: 299/300

Choose a reward

CZK 850DESKOVÁ HRA + pláštěnka

ODMĚNA Pláštěnka se hrou.jpg

Pršíííí! Tato odměna k beskydským toulkám prostě patří! Kdo by chtěl zmoknout na svých cestách do Beskyd. Můžete si vybrat ze zelené barvy pro horaly (vel L/XL) nebo žluté pro horalky (vel M/L). Nezapomeňte prosím uvést do poznámky u adresy, o jakou barvu máte zájem. V CENĚ JE DOPRAVA A BALNÉ.

Number of available rewards: 300/300

Choose a reward

CZK 950DESKOVÁ HRA + 2 plecháčky s dětskými motivy

ODMĚNA__2_hrnky__se_hrou.jpg

Ještě větší žízeň! Ke hře získáte navíc 2 plecháčky pro malé dobrodruhy, aby se mohli během svých beskydských výprav osvěžit. Můžete si vybrat 2 hrnky buď se šnekem, medvědem, veverkou nebo divočákem. Stačí uvést do poznámky u adresy, o jaké dvě zvířátka máte zájem. V CENĚ JE DOPRAVA A BALNÉ.

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 5,000ZÁŽITEK - PARAGLIDINGOVÝ LET V BESKYDECH + desková hra

ODMĚNA hra a paragliging.jpg

Tak tento dárek za Vaši podporu je prostě nadpozemský! Protože i Vaše pomoc je taková. A proto k deskové hře získáte úžasný adrenalinový zážitek - paraglidingový let z vrcholu Javorový. Uvidíte Beskydy z výšky! Za Vaši podporu získáte Poukázku na let s platností 1 rok spolu se hrou. V CENĚ JE DOPRAVA hry a poukázky vč. BALNÉHO. Moc děkujeme!

The number of rewards is not limited

Choose a reward