Jan_Novak2.jpg

HRA NA VRAHA I a II - vydání hororů na DVD Film & Video

Podpořte vydání obou dílů slasher hororu Hra na vraha na DVD v luxusní edici a ihned si zajistěte jednu kopii!

HRA NA VRAHA I a II - vydání hororů na DVD

ReachedCZK 12,200(111%)

111%
CZK 11,000requested
30contributors
ContributeRewards

V roce 2001 měl premiéru český horor Hra na vraha a mezi návštěvníky festivalů se stal rychle oblíbeným. O rok později jsme natočili díl druhý, který má ale premiéru až v letošním roce o prázdninách.

První díl vyšel pouze na VHS kazetě, takže je na čase, aby se na četná přání objevil také na DVD. Navíc přidáme Hru na vraha, part II a nějaké ty bonusy v podobě dalších krátkých filmů naší společnosti (Psychoanalýza, Marihuana aj.). To vše vydáme v luxusní sběratelské edici v limitovaném počtu 500 kusů. Chcete-li nás podpořit a podpořit český horor vůbec, budeme rádi, když na vydání DVD přispějete jakoukoliv částkou. Již za nejmenší příspěvek získáte DVD s oběma filmy. Za větší podporu vám nabízíme účast na natáčení třetího dílu, které proběhne v tomto nebo v příštím roce.

Pokud se vybere více peněz, investujeme je do vylepšení luxusní edice (např. přidání druhého DVD či bookletu s exkluzivními fotografiemi). V případě, že se vybere opravdu hóóódně peněz, použijeme je na natáčení třetího dílu série!

Předem děkujeme všem za podporu!!!

 

Stručné informace o filmech:

 

HRA NA VRAHA (2001, režie: Pavel Žďárek)

Petrova chata nedaleko Železného Brodu se zdála jako ideální místo pro víkendovou pařbu. A tak pětice přátel, vedená právě Petrem, usedla do auta a vyrazila si užívat. Na chatě se ukázalo, že alkoholu je slušná zásoba, takže nebyl důvod otálet a zábava se rozjela plným proudem.

Zatímco všichni popíjeli, Dalibor, kterému všichni říkali Dali, pokukoval po Daně. Bylo to z toho důvodu, že mu stále jasně nedala najevo, jak je to s jejich vztahem. Tak miluje ho k sakru nebo né? Všechny ty občasné něžnosti ho mátly, asi stejně jako Petra, který marně toužil po Iloně. V alkoholu se dá utopit mnohé, ale utajovaná láska Ilony a Milana nemohla zůstat tajná pro vždycky. Zatím ale mohl Petr doufat.

Jak už to během podobných akcí bývá, samotné pití přináší nudu. Snad to byl Dali, kdo přišel s tím nápadem něco si zahrát. A snad to byla náhoda, že se nakonec všichni shodli na hře na vraha. Znáte to, taková ta hra, kdy jeden je jako vrah a ostatní se ho snaží odhalit. Bohužel se ukázalo, že to byl vyloženě špatný nápad. Hra na vraha se stala skutečností.

UPOUTÁVKA: https://www.youtube.com/watch?v=ZncAnB5hcjE

 

kazetaobal.jpg

 

HRA NA VRAHA, part II (2014, režie: Pavel Žďárek)

Martin se přestěhoval. Aby si získal nové kamarády, rozhodl se uspořádat víkendovou akci na chatě svých rodičů. Tam pozval pět zcela cizích lidí, které zaujal jeho inzerát. Hlavním bodem programu se totiž měla stát hra na vraha, jejíž obliba tyto mladé lidi spojuje. Pravidla jsou jednoduchá. Jeden hráč si tajně vylosuje postavu vraha, zatímco ostatní jsou jeho potencionálními oběťmi.
Zábava na celý víkend se ovšem začne měnit na noční můru, když se maskovaný zabiják stará o to, aby se hra hrála podle jeho smrtonosných pravidel.


Jan Novák se vrací v druhém díle vyvražďovačky (slasher hororu), která byla natočena již v roce 2002, ale premiéru má až 10. 7. 2014.
Příběh volně navazuje na události prvního dílu a přináší do subžánru některé nové prvky, díky kterým se Hra na vraha, part II stává originálním crossoverem.

UPOUTÁVKA: https://www.youtube.com/watch?v=eQbUeRxb7lQ

 

HNV2-plakat.jpg

 

ReachedCZK 12,200(111%)

111%
CZK 11,000requested
30contributors
Contribute

project authorDucháček Movies

Rewards

CZK 100Malá kapka krve

DVD - luxusní sběratelskou edici s filmy Hra na vraha a Hra na vraha, part II. Dle přání může být doplněna o autogram režiséra. A navíc kompletní soundtrack z filmu v elektronické podobě - ve formátu MP3.

Expected delivery of the reward: October 2014

Number of available rewards: 397/400

Reward unavailable

CZK 200Větší kapka krve

DVD - luxusní sběratelskou edici s filmy Hra na vraha a Hra na vraha, part II. K tomu plakát k filmu Hra na vraha II. A ještě navíc DVD s filmem Strážce legendy (hlavní role: Filip Tomsa, režie: Radek Císař) Dle přání může být vše doplněno o autogramy režisérů.

Expected delivery of the reward: October 2014

Number of available rewards: 40/55

Reward unavailable

CZK 500Kaluž krve

DVD - luxusní sběratelskou edici s filmy Hra na vraha a Hra na vraha, part II. K tomu plakát k filmu Hra na vraha II. Navíc DVD s filmem Strážce legendy (hlavní role: Filip Tomsa, režie: Radek Císař). Dle přání může být vše doplněno o autogramy režisérů. Ještě CD kompilaci Čerstvá krev (obsahuje 13 skladeb českých a slovenských rock/metalových kapel). Dále knihu hororových povídek od Pavla Žďárka: Zrcadlo pekel. A navíc kompletní soundtrack z filmu v elektronické podobě - ve formátu MP3.

Expected delivery of the reward: October 2014

Number of available rewards: 23/25

Reward unavailable

CZK 3,000Smrtící úder Jana Nováka

DVD - luxusní sběratelskou edici s filmy Hra na vraha a Hra na vraha, part II, plakát k filmu Hra na vraha II, DVD s filmem Strážce legendy (hlavní role: Filip Tomsa, režie: Radek Císař). Možno doplnit o autogramy režisérů. Dále pak CD kompilaci Čerstvá krev, 3 další CD kapel z vydavatelství Leviathan music: Konec Konců, Llyr, Adagio Funebre. Navíc tričko kapely Konec Konců. A navíc kompletní soundtrack z filmu v elektronické podobě - ve formátu MP3. A to nejlepší nakonec! ROLE jedné z OBĚTÍ Jana Nováka ve třetím díle Hry na vraha!!!

Expected delivery of the reward: October 2014

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 11,000Vraždící šílenství

EPIZODNÍ ROLE ve třetím díle HRY NA VRAHA a logo (či jméno) na obalu DVD coby hlavního sponzora!!! DVD - luxusní sběratelskou edici s filmy Hra na vraha a Hra na vraha, part II, plakát k filmu Hra na vraha II, DVD s filmem Strážce legendy (hlavní role: Filip Tomsa, režie: Radek Císař). Možno doplnit o autogramy režisérů. Dále pak CD kompilaci Čerstvá krev, 3 další CD kapel z vydavatelství Leviathan music: Konec Konců, Llyr, Adagio Funebre. Navíc tričko kapely Konec Konců a knihu hororových povídek Zrcadlo pekel od Pavla Žďárka s věnováním. A navíc kompletní soundtrack z filmu v MP3.

Expected delivery of the reward: October 2014

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable