PODPOŘTE HOROBRANÍ_konec.jpg

S Horobraním na vrchol Hry & Apps

Pojďte se s námi podílet na vývoji unikátního turistického projektu Horobraní a zajistit mu rok dalšího fungování a vylepšování.

IMG_20190630_100616.jpg

ReachedCZK 120,913(134%)

134%
CZK 90,000requested
204contributors
ContributeRewards

 Skvělé zprávy, 100 % je tam! Ale ještě nekončíme! 

Všechny penízky, co se vyberou nad cílovou částku 90.000 Kč, tak dáme stranou na vývoj aplikace pro iOS. Už jsme to propočítávali a reálně jsme schopní za 30 000 Kč pořídit Mac pro vývoj appky a iPhone pro testování. 

S tímto vybavením se nebojíme říct, že do 2 měsíců je Patrik schopný appku naprogramovat a otestovat.

Společně to zvládneme. Díky!

-----------------------------------------------------------------

Ještě před rokem bylo Horobraní pouhou myšlenkou, kterou nám na výletě přivál podzimní vítr. Díky povzbuzování ostatních jsme si řekli, že to přeci jen zkusíme a pustili jsme se do vývoje jedné z největších databází českých hor a kopců, co existuje.

Jsme hodně malý tým. Přesně řečeno jsme tříčlenný tým. Patrik, Věrka a Standa. Nikdy bychom nevěřili, co jsme schopní za těch pár měsíců vytvořit. To kouzlo je ale prostě v tom, že nás to neskutečně baví!

Horobraní je
mobilní aplikace s interaktivní mapou, která obsahuje 13 tisíc vrcholů, kopců a vyvýšenin napříč celou Českou republikou.

Cílem Horobraní je
motivovat širokou veřejnost chodit do přírody a také poskytnout nástroj, kam si jednotlivé výlety zapisovat, přidávat si k nim fotky a hodnocení, prostě mít takový vrcholový deníček.

Cílem projektu na Startovači je
vybrat finance na rok dalšího fungování, tak abychom udrželi projekt v chodu, mohli přidávat nově chystané funkce a především rozšířili databázi o hory Slovenska.


Co je to Horobraní?

A teď trochu podrobněji. Horobraní je turistická mobilní a také webová aplikace, která má za cíl inspirovat a motivovat k výletům po rozmanité české krajině. V mapě Horobraní najdete jak známé vysoké hory, tak i úplně neznámé nízké kopečky, o kterých třeba ani nevíte, že existují. Při tvoření mapy jsme se skoro uklikali, ale teď jsme za to rádi. Věříme, že 13000 vrcholů v 94 pohořích není zas tak špatný základ k tomu vybrat si kam vyrazit. 

A protože si rádi hrajeme, vymysleli jsme k appce i celoroční soutěž, která se odehrává na webu (https://horobrani.cz). Za každý vrchol je tolik bodů, kolik je jeho nadmořská výška a body tak hezky přibývají. Každý měsíc oceňujeme 3 nejlepší a 3 náhodně vylosované, co navštíví alespoň jeden kopeček.

Ale co vám budeme povídat...lepší než tisíc napsaných slov je jedno dobré video. A my zrovna jedno takové máme! Díky České televizi.

------------->>>     reportáž České televize o Horobraní     <<<-----------------

https://www.facebook.com/watch/?v=2351298934951307

nebo (začátek v čase 55:02)
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/219411058060701/


Naše kamarády myšlenka chození po kopcích a sbírání bodů za jejich nadmořskou výšku nadchla. A jejich kamarády překvapivě taky. Nový rozměr to pro nás dostalo, když jsme zjistili, že kopečky sbírají i jejich rodiče! To pro nás bylo natolik povzbuzující, že jsme tvorbě Horobraní začali věnovat všechen náš volný čas. 

Pomůžete nám v tom pokračovat? 

Rádi bychom ve vývoji Horobraní pokračovali dál v režimu "totální nasazení". Máme totiž plno nápadů, jak tuhle zábavu posunout ještě o úroveň výš. Díky vaší pomoci chceme v následujícím roce v Horobraní vytvořit tyto nové funkce:

VYTVÁŘENÍ SKUPIN
Budete si moci udělat vlastní skupinu, ať už rodiny nebo kamarádů, ve které budete mít vlastní žebříček a budete se předhánět a motivovat navzájem.

SLEDOVÁNÍ
 Budete moci sledovat aktivitu ostatních uživatelů, kolik kopečků navštívili o víkendu, kolik bodů získali, jaké fotky přidali a podobně.

PŘIDÁNÍ SLOVENSKÝCH HOR A KOPCŮ
Díky tomu byste mohli kopečky sbírat i na Slovensku! A pokud by to šlo dobře, tak můžeme začít pracovat i na mapách dalších zemí.

VÝZVY A OCEŇOVÁNÍ
Povzbuzování ve formě výzev a následné ocenění v podobě bonusových bodů nebo odznáčků jednotlivých výzev.

NOTIFIKACE
Nejednomu Horobraníkovi se stane, že se zapovídá s kamarády a přejde vrchol. Díky notifikaci by ho aplikace upozornila, že se blíží k cíli. 

PLÁNOVÁNÍ VÝLETU
Plán trasy by bylo možné si připravit už pěkně doma a pak už jen jít a žlutit vrcholy. 

BLOG
Povedlo se vám naplánovat hezký výlet? Byla by škoda se o něj nepodělit s ostatními a to včetně trasy, bodového zisku nebo tipů kde se zastavit na pivo.


Zároveň chceme pokračovat v naší kontinuální práci, kterou je vylepšování databáze vrcholů:
 aby měly kopečky v mapě přesnou polohu, správný název a nadmořskou výšku,
 aby byly postupně označeny všechny vrcholy se zakázaným nebo omezeným vstupem,
 aby vrcholy měly užitečné turistické info (možnost vyjet na kole, občerstvení na vrcholu, atd.)

Váš příspěvek poputuje na vývoj mobilní a webové aplikace, implementaci výše uvedených funkcí, revizi databáze vrcholů ČR a rozšíření o vrcholy Slovenska. Dále na technické vybavení (software a hardware) potřebné pro testování aplikace a v neposlední řadě na provozní věci (webhosting, google play, poštovné, tisk). 

MOC MOC VÁM DĚKUJEME ZA PODPORU!

 

A to nejlepší nakonec...ODMĚNY!!!

Připravili jsme pro vás príma outdoorové odměny, kterými (si) můžete udělat radost a v novém roce začít s Horobraním ve velkém stylu. Některé nadchnout aktivní Horobraníky, některé potěší ty, kteří se teprve chystají začít. Úsměv na rtech vyčarují všechny, stačí si jen vybrat! 

Součástí téměř všech odměn je PLNÁ VERZE Horobraní na rok 2020. Účet vám spustíme ihned po skončení kampaně a budete si tak moci zkusit ulovit kopeček ještě v v roce 2019!

A to není vše! Všechny odměny najdeš v pravém sloupci ------>>>

V roce 2020 se budeme ze všech sil snažit, aby vás Horobraní stále bavilo. Čeká nás plno práce a my se na to těšíme! Pokud byste měli nějaký dotaz, problém, radu nebo pochvalu, napište nám! 

e-mail: info@horobrani.cz

webovky: https://horobrani.cz

mobilní appka (Android): https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.horobrani.mobile&hl=cs

sbírání kopečků přes web (iOS a Android): https://horobrani.cz/map

 Facebook: https://www.facebook.com/horobrani/

Instagram: @horobranicz
#horobrani

ReachedCZK 120,913(134%)

134%
CZK 90,000requested
204contributors
Contribute

Rewards

CZK 200Horobraníkem v roce 2020

Stačí jeden klik a plnou verzi Horobraní pro rok 2020 máš v kapse! Tedy přesněji v mailu, kam dostaneš poukázku s kódem a s popisem, jak s ním naložit. Přejeme plno krásných zážitků z výletů na kopečky! + poděkování na webovkách horobrani.cz

Expected delivery of the reward: December 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Daruj Horobraní 2020

Daruj také svému parťákovi plnou verzi Horobraní na rok 2020. Pošleme ti ji jako papírové přáníčko poštou, kam můžeš napsat vlastní vzkaz. + poděkování na webovkách horobrani.cz + poštovné

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Horský pozdrav do schránky

Těš se na pohlednici, kterou ti s osobním věnováním zašleme z naší výpravy po horských hřebenech. Věrka totiž miluje psaní a posílání pohledů a pod to my se rádi podepíšeme. + plná verze Horobraní pro rok 2020 (mailem) + poděkování na webovkách horobrani.cz

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Vítr z hor

Před severním větrem tě ochrání suprová funkční čelenka s originálním designem Horobraní od značky Eleven. + plná verze Horobraní pro rok 2020 (mailem) + poděkování na webovkách horobrani.cz + poštovné

Number of available rewards: 151/200

Reward unavailable

CZK 500Daruj motivaci

Obdaruj tři své blízké krásným vánočním přáníčkem s plnou verzí Horobraní na rok 2020 uvnitř. Poštou ti pošleme 3 papírová přáníčka, kam můžeš vepsat vlastní text a věnovat ho jako originální dárek pod stromeček. + poděkování na webovkách horobrani.cz GARANTUJEME dodání do Vánoc.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Hory na tvém stole

Unikátní stolní kalendář sestavený z fotek od našich šikovných Horobraníků. Každé dva týdny tě potěší jeden vrchol z různých pohoří České republiky. Doporučujeme jako dáreček pod stromeček! + plná verze Horobraní pro rok 2020 (mailem) + poděkování na webovkách horobrani.cz + poštovné GARANTUJEME dodání do Vánoc (při příspěvku do konce listopadu).

Number of available rewards: 181/200

Reward unavailable

CZK 700Bratři v triku

Slušivé bavlněné tričko s Horobraním na zádech, se kterým uděláš parádu všude, kam v(y)lezeš. Odolnost testována přímo v horském terénu. + plná verze Horobraní pro rok 2020 (mailem) + poděkování na webovkách horobrani.cz + poštovné

Number of available rewards: 183/200

Reward unavailable

CZK 750Přípitek na vrcholu

Plecháček, který se stane tvoji nedílnou součástí na vrcholové přípitky i společné fotky. Smaltovaný hrneček má super výdrž a objem 300 ml je tak akorát na zahřátí čajem i něčím ostřejším. + plná verze Horobraní pro rok 2020 (mailem) + poděkování na webovkách horobrani.cz + poštovné

Number of available rewards: 183/200

Reward unavailable

CZK 1,000Pojmenuj si kopec

V českých mapách existuje mnoho vrcholů s vlastní kótou, které se nijak nejmenují. Nyní ti nabízíme jedinečnou příležitost vybrat si libovolnou bezejmennou kótu a v rámci mapy Horobraní si ji pojmenovat. Tebou pojmenovaný kopeček získá ikonu hory v mapě, vlastní profil, budou za něj body i bonusy jako u všech ostatních kopců. Certifikát tvého kopečku ti pošleme poštou nebo mailem, jak chceš. + plná verze Horobraní pro rok 2020 (mailem) + poděkování na webovkách horobrani.cz

Number of available rewards: 15/30

Reward unavailable

CZK 1,600BALÍČEK 1 - Daruj hory pod stromeček

Potěš tři své přátelé nebo příbuzné a každému k Vánocům věnuj krásný horský kalendář a vánoční přáníčko s plnou verzí Horobraní na rok 2020. 3 x kalendář + 3 x přáníčko + poděkování na webovkách horobrani.cz + poštovné GARANTUJEME dodání do Vánoc (při příspěvku do konce listopadu).

Number of available rewards: 200/200

Reward unavailable

CZK 1,700BALÍČEK 2 - Horobraníkova výbavička

Pro ty, co chtějí vyrazit na kopečky v kompletní outdoorové výbavě. tričko + čelenka + plecháček + samolepky Horobraní + plná verze Horobraní pro rok 2020 (mailem) + poděkování na webovkách horobrani.cz + poštovné

Number of available rewards: 190/200

Reward unavailable

CZK 3,000Anděl na horách

Horská rekreace s organizátory Horobraní jakožto průvodci celodenního výletu po vrcholech libovolného pohoří severních Čech s garantovaným ziskem 3000-5000 bodů, podle tvého přání a výkonnosti. Odměna je určena pro 4 osoby. Datum a trasu s tebou budeme konzultovat. Odměna nezahrnuje stravu ani přespání výpravy. Ale pozveme tě na naše oblíbené pivo. + poděkování na webovkách horobrani.cz

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 10,000Firemní Horobraní

Pro firmy tu máme speciální balíček, na rozhýbání svých zaměstnanců. Odměna obsahuje plnou verzi Horobraní pro rok 2020 až pro 20 zaměstnanců firmy s tím, že vám vytvoříme vlastní interní žebříček všech zapojených zaměstnanců. Nové téma k drbání a zábava je tak zaručena! Zapojení zaměstnanci jsou regulérními Horobraníky se všemi výhodami. + firemní logo na webovkách horobrani.cz + poděkování na sociálních sítích s prokliknutelným odkazem na web firmy.

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable