Holka-Ivan v4.jpg

Holka Knihy

Fantasy román s prvky osobního rozvoje, o dívce s nadpřirozenými schopnostmi, kt. ji vrhají do nebezpečného dobrodružství. Dokáže mu čelit?

3/21/2016

HOLKA – první týden na cestě k Vám!

HOLKA – první týden na cestě k Vám! Poděkování za podporu během prvního týdne kampaně. Vznik uměleckého ztvárnění Kamene. Ukázka knihy – ale na vlastní nebezpečí!

Holka-plakát-zmenšen rozměr 50.png

Krásné pondělní ráno :-)

 Je to právě 7 dní, co byla spuštěna kampaň zde na Startovači a představena kniha Holka. Děkuji vám, za velkou podporu a šíření povědomí o knize. Děkuji za veškeré – cinkrláky  finanční příspěvky, díky kterým se Holka stane skutečnou knihou. Děkuji!

Je nás už 23, co jsme si společně předobjednali 1 elektronickou edici, 14 knih v měkké vazbě a 5 knih v pevných deskách. Během prvního dne, právě před týdnem, byla také předobjednánan unikátní edice!

Povědomí o Holce, můžeme šířit pomocí sdílení FB www.facebook.com/jinafantasy nebo přímo základny na www.jinafantasy.cz či vytisknutím plakátku a sdílením je v domě, kde bydlíme, v zaměstnání nebo v oblíbené kavárně či čajovně, kam se rádi vracíme.

Plakát je možné stáhnout zde

 

Během 7 dnů jsme nashromáždili krásnou částku 12 700kč, což odpovídá 42% požadované sumy. Pouze díky nashromáždění celé částky, mohu knihu vytisknout, vydat a sdílet s vámi :) Věřím v to, že se to stane! Protože zdravá víra v „cokoli“ nám pomáhá na naší cestě za naším cílem. A právě cesta je cíl!

 

Dokážeme během následujícího týdne – do 28.3. – dojít k milníku 66%, který odpovídá 2/3 Holčiné cesty? K milníku, který stojí na 238. straně knihy?

 

„Šecko ide, enom chtět!“

 

Říkával můj děda František Zaoral. A já věřím, že pokud budeme chtít, Holka na konec své cesty dojde a povypráví nám celý svůj příběh. Já s ní jdu! Pojďte společně s námi!

 

Děkuji,

Štěpán :)

 

P.S. Součástí unikátní edice je umělecké ztvárnění Kruhu, talismanu, který patří hlavní hrdince Holce – hraje významnou roli v celé knize. Na vlastní nebezpečí si můžete přečíst, kam se Holka poprvé díky kruhu dostala.

2P.S. Zajímá vás, jak samotný Kruh vznikal? Pokud ano, podívejte se do aktualit na stránkách www.jinafantasy.cz

 

ReachedCZK 39,700(132%)

132%
CZK 30,000requested
98contributors
Contribute

project authorŠtěpán Burda

Rewards

CZK 200Elektronická edice

Kniha v elektronické podobě ve formátu pdf (popř. mobi)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Základní edice

Kniha v měkké vazbě Osobní poděkování v knize a podpis

Number of available rewards: 2/65

Reward unavailable

CZK 500Sběratelská edice

Kniha v měkké vazbě Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 500Sběratelská edice II - V PEVNÝCH deskách

Kniha v PEVNÝCH deskách (pevné desky platí samozřejmě i pro předchozí Sběratelskou edici, tzn i pro startéry, kteří si ji už zakoupili) Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 750Limitovaná edice

Kniha v tvrdé vazbě Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy Ilustrace z obálky - A4 číslovaná reprodukce v rámu

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 2,500Unikátní

Kniha v měkké vazbě Kniha v tvrdé vazbě Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy Ilustrace z obálky - A4 číslovaná reprodukce v rámu Kámen - talisman Večeře s autorem a povídání o knize

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable