Holka-Ivan v4.jpg

Holka Knihy

Fantasy román s prvky osobního rozvoje, o dívce s nadpřirozenými schopnostmi, kt. ji vrhají do nebezpečného dobrodružství. Dokáže mu čelit?

4/18/2016

Poděkování za úspěšnou kampaň

Poděkování za úspěšnou kampaň, mluvené slovo

Dobré ráno,

 

Jak už jistě víte, cowdfundingová kampaň je zdárně u konce - společně jsme to dokázali! Holka půjde tedy do tiskárny a poté ke každému z nás :-)

Během 30 dnů jsme společně nashromáždili 132% původní částky. Je to skvělý pocit a jsem rád, že jej můžu sdílet s vámi, kteří jste knihu podpořili.

Minulý týden jsem zapracoval poslední stylistické úpravy textu, dle návrhů od bratra Ivana, který je mi v průběhu kampaně velkou oporou.

Nyní bude následovat zaslání textu na profesionální korektury a poté typografické úpravy… a tisk.

O průběhu tisku knihy vás budu informovat, zde na Startovači přes Novinky (Startovač by vás měl o každé novice zpravit také emailem).

 

Na této adrese najdete ke stažení mluvené slovo mé první zveřejněné povídky První krok. Příběh o sirotku Přeradovi namluvil Ivan.

 

Hezký den,

Štěpán

ReachedCZK 39,700(132%)

132%
CZK 30,000requested
98contributors
Contribute

project authorŠtěpán Burda

Rewards

CZK 200Elektronická edice

Kniha v elektronické podobě ve formátu pdf (popř. mobi)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Základní edice

Kniha v měkké vazbě Osobní poděkování v knize a podpis

Number of available rewards: 2/65

Reward unavailable

CZK 500Sběratelská edice

Kniha v měkké vazbě Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 500Sběratelská edice II - V PEVNÝCH deskách

Kniha v PEVNÝCH deskách (pevné desky platí samozřejmě i pro předchozí Sběratelskou edici, tzn i pro startéry, kteří si ji už zakoupili) Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 750Limitovaná edice

Kniha v tvrdé vazbě Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy Ilustrace z obálky - A4 číslovaná reprodukce v rámu

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 2,500Unikátní

Kniha v měkké vazbě Kniha v tvrdé vazbě Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy Ilustrace z obálky - A4 číslovaná reprodukce v rámu Kámen - talisman Večeře s autorem a povídání o knize

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable