Holka-Ivan v4.jpg

Holka Knihy

Fantasy román s prvky osobního rozvoje, o dívce s nadpřirozenými schopnostmi, kt. ji vrhají do nebezpečného dobrodružství. Dokáže mu čelit?

7/20/2016

Kniha Holka, na cestě k vám

Základní edice - odesláno 18.7.

Dobré ráno, ahoj,

 

Během pondělního dne byly odeslány zbylé balíky – 30 ks,  které obsahují základní edici, svým majitelům. Věřím, že do čtvrtka už si knihu budete moci poprvé otevřít nebo vložit do knihovny, kde na vás dobrodružství hlavní hrdinky Holky bude čekat.

Prosím vás o malou laskavost. Jakmile knihu dočtete, zanechte své hodnocení na některé z těchto adres:

http://jinafantasy.cz/hodnoceni-knihy/

http://www.databazeknih.cz/knihy/holka

 https://www.goodreads.com/book/show/holka

Děkuji,

Přeji hezký den a ještě jednou děkuji za víru a podporu, kterou jste do knihy Holka vložili,

Štěpán

 

P.S. V případě, že během následujících 2 týdnů byste knihu neobdrželi, kontaktujte mě prosím na email burda.stepan@gmail.com

6/20/2016

Kniha HOLKA, první várka vytisknuta

První várka vytisknuta, Na cestě k vám

Dobré ráno, ahoj

 

V pátek 17. 6. jsem obdržel první část vytisknutých knih v brožované i pevné vazbě. Jak vypadají, můžete sami posoudit na fotce níže. Já jsem velmi spokojen a mám z knih opravdu radost :-) Je to úžasný pocit, listovat skutečnou knihou Holka!

Během víkendu jsem předal část knih svým majitelům v Polešovicích a tento týden budu pokračovat v Opavě. Také začnu rozesílat sběratelskou a limitovanou edici.

Dle dohody s librex.eu budou zbylé knihy vytištěny do konce června. Prvních čtrnáct dnů v červenci jsem „mimo civilizaci“ a nemohu zbytek knih ihned začátkem měsíce odeslat. V druhé polovině však vše doženu a všechny knihy, zakoupené zde přes kampaň na Startovači, k vám budou odeslány.

1.jpg

 

 

Hezký den,

Štěpán

6/16/2016

Kniha HOLKA na tiskařském lisu

Korektury a vysázení textu dokončeno, tisk, ukázka bonusových odměn

Dobrý den,

Včerejšího dne 15.6. jsem ve spolupráci s Librex.eu dokončil poslední náležitosti nutné, aby se začalo se samotným tiskem. Kniha prošla profesionální korekturou, veškerý text je vysázen a rozměry obálky upraveny na formát B6. Celkový počet stran díky formátu B6 odpovídá číslu 406.

 

Knihy dle domluvy s Librex.eu budou vytisknuty  do konce měsíce června. Jakmile je budu mít v rukou, začnu odesílat odměny jednotlivým startérům. O tom vás samozřejmě budu informovat v další novince zde na Startovači ;-)

 

Na fotografii níže se můžete podívat na několik z bonusových odměn:

Ilustrace z obálky - číslovaná reprodukce v rámu, pohlednice, záložka a placka

 

s.jpg

 

 

Hezký den,

Štěpán :-)

5/11/2016

Vyjádření redaktora

Vyjádření redaktora z librix.eu - přidělení ISBN

Dobrý den,

Je to dva týdny, co jsem poslal objednávku na librix.eu, kde vznikná skutečná kniha Holka.

Jedním z mých požadavků bylo i přidělení ISBN knize. V librix.eu mají pravidla, že aby identifikační číslo knihy mohli přidělit, musí dílo projít pod rukama a očima redaktora. Což se stalo a v pondělí jsem obdržel kladné vyjádření :-)

Nyní se rozbíhají profi korektury a vysázení těxtu.

 

Hezký den,

Štěpán

 

P.S.

Na FB existují fanpage věnované Jiné Fantasy. Zde si můžete přečíst další novinky k samotné knize, ale i tvorbě JF obecně

 4/18/2016

Poděkování za úspěšnou kampaň

Poděkování za úspěšnou kampaň, mluvené slovo

Dobré ráno,

 

Jak už jistě víte, cowdfundingová kampaň je zdárně u konce - společně jsme to dokázali! Holka půjde tedy do tiskárny a poté ke každému z nás :-)

Během 30 dnů jsme společně nashromáždili 132% původní částky. Je to skvělý pocit a jsem rád, že jej můžu sdílet s vámi, kteří jste knihu podpořili.

Minulý týden jsem zapracoval poslední stylistické úpravy textu, dle návrhů od bratra Ivana, který je mi v průběhu kampaně velkou oporou.

Nyní bude následovat zaslání textu na profesionální korektury a poté typografické úpravy… a tisk.

O průběhu tisku knihy vás budu informovat, zde na Startovači přes Novinky (Startovač by vás měl o každé novice zpravit také emailem).

 

Na této adrese najdete ke stažení mluvené slovo mé první zveřejněné povídky První krok. Příběh o sirotku Přeradovi namluvil Ivan.

 

Hezký den,

Štěpán

4/7/2016

HOLKA – 100%

Dosáhnutí 100%, poděkování

Krásné dobré ráno!

 

Včera po 23 dnech od začátku kampaně jsme došli k zlomovému milníku. Dosáhli jsme společně 100% a příběh Holky se tak může vydat vstříc tiskařským lisům!

Dokonce jsme se nezastavili a pokračujeme dál a knihu podporují další fanoušci :-)

Cítím uspokojení a radost, jak se dílu daří. Velmi mě těší váš zájem a pozitivní zprávy, které mi posíláte a posílali během celé cesty. Cesta však není u konce. A jsem velmi rád, protože samotná cest je pro mě cílem. Cítím další milník někde tam  vpředu. Ještě jej nevidím, ale vím, že tam je!

Děkuji vám všem za dosavadní podporu a důvěru v samotnou knihu. Moc si toho vážím a těším se, až budete mít knihu v rukou, rozevřete ji a načnete její první kapitolu!

 

Štěpán

:-)

 

P.S. Brzy uslyšíte další novinku. Ano uslyšíte ;-)

4/5/2016

HOLKA – 16 kroků od cíle aneb 7+1, placka

HOLKA – Cíl je na dosah, návrh placky

Vše začíná prvním krokem, na prvním kroku nejvíce zaleží. Ale vykročit si žádá odvahu. Společně jsme před 3 týdny vykročili a nyní stojíme kousek před finální rovinkou. Úžasný pocit! Zbývá 16 kroků a 7+1 dní, abychom tuto vzdálenost urazili. A my ji urazíme a věřím, že půjdeme ještě dál!

 

Vědomí, že jsme nyní na 84%, mě potvrzuje v tom, že dělám věc, která má smysl. Těší mě reakce kamarádů, známých i anonymních sponzorů. Děkuji všem, že knihu podporujete a vkládáte do ní a také do mě důvěru.

 

Níže představuji návrh placky s tématem knihy Holka:

buttonek-zpŕavička.jpg

Za 192 hodin se brány do světa Holky uzavírají.  Řekněme o knize svým přátelům a známým, pomožme tak příběhu Holky se stát skutečnou knihou! 

 

Jen si musíš přát… a jít přáním naproti.“

(Sliměna)

 

3/29/2016

Díky vám všem jsme překročili polovinu!

Dosažení 63%, Sběratelská edice – v pevných deskách!

pergamen-II.jpg

 

 

Dobrý den, ahoj!

 

Stejnými slovy jsem zdravil diváky, při natáčení úvodního videa pro mé stránky www.jinafantasy.cz Tou dobou jsem už měl představu a plán připravit vydání knihy, zde přes Startovač. A jsem velice potěšen nad výsledky, které uskutečněný plán přináší!

Velmi mě těší, že dnes mohu zmínit, jakého milníku jsme dosáhli po uplynutí druhého týdne kampaně. Děkuji, že jsme společnými silami překročili pověstnou polovinu, a také, že říkáte o knize svým kamarádům a známýmJ

Vzpomněl jsem si na Holana – jednu z postav, se kterou se v knize také poznáte. S jeho osobou se pojí mimo jiné i pár vět uvedených níže:

 

Holan jen mávl rukou, protože jeho rada se netýkala jenom kopí. Vytrvalost, krok za krokem, která vede směrem k vytyčenému cíli, to byl klíč, jak se Holanovi podařilo dostat tak daleko.

 

Věřím, že krok za krokem půjdeme i my, a doprovodíme Holku také k Holanovi. Potom půjdeme ještě dál. Máme nakročeno k úspěchu. A my uspějeme!

 Hezký den,

 

Štěpán :-)

P.S. Rozhodl jsem se, že Sběratelská edice bude obsahovat knihu v PEVNÝCH deskách. Tato změna samozřejmě platí i pro „startéry“, kteří si Sběratelskou edici už přeodbjednali!

3/21/2016

HOLKA – první týden na cestě k Vám!

HOLKA – první týden na cestě k Vám! Poděkování za podporu během prvního týdne kampaně. Vznik uměleckého ztvárnění Kamene. Ukázka knihy – ale na vlastní nebezpečí!

Holka-plakát-zmenšen rozměr 50.png

Krásné pondělní ráno :-)

 Je to právě 7 dní, co byla spuštěna kampaň zde na Startovači a představena kniha Holka. Děkuji vám, za velkou podporu a šíření povědomí o knize. Děkuji za veškeré – cinkrláky  finanční příspěvky, díky kterým se Holka stane skutečnou knihou. Děkuji!

Je nás už 23, co jsme si společně předobjednali 1 elektronickou edici, 14 knih v měkké vazbě a 5 knih v pevných deskách. Během prvního dne, právě před týdnem, byla také předobjednánan unikátní edice!

Povědomí o Holce, můžeme šířit pomocí sdílení FB www.facebook.com/jinafantasy nebo přímo základny na www.jinafantasy.cz či vytisknutím plakátku a sdílením je v domě, kde bydlíme, v zaměstnání nebo v oblíbené kavárně či čajovně, kam se rádi vracíme.

Plakát je možné stáhnout zde

 

Během 7 dnů jsme nashromáždili krásnou částku 12 700kč, což odpovídá 42% požadované sumy. Pouze díky nashromáždění celé částky, mohu knihu vytisknout, vydat a sdílet s vámi :) Věřím v to, že se to stane! Protože zdravá víra v „cokoli“ nám pomáhá na naší cestě za naším cílem. A právě cesta je cíl!

 

Dokážeme během následujícího týdne – do 28.3. – dojít k milníku 66%, který odpovídá 2/3 Holčiné cesty? K milníku, který stojí na 238. straně knihy?

 

„Šecko ide, enom chtět!“

 

Říkával můj děda František Zaoral. A já věřím, že pokud budeme chtít, Holka na konec své cesty dojde a povypráví nám celý svůj příběh. Já s ní jdu! Pojďte společně s námi!

 

Děkuji,

Štěpán :)

 

P.S. Součástí unikátní edice je umělecké ztvárnění Kruhu, talismanu, který patří hlavní hrdince Holce – hraje významnou roli v celé knize. Na vlastní nebezpečí si můžete přečíst, kam se Holka poprvé díky kruhu dostala.

2P.S. Zajímá vás, jak samotný Kruh vznikal? Pokud ano, podívejte se do aktualit na stránkách www.jinafantasy.cz

 

3/16/2016

Společně to zvládneme - 20%

Velké díky všem fanouškům za první dvacítku!

Krásný dobrý den :-)

Děkuji všem fanouškům, kteří Holku podpořili na začátku kampaně! Děkuji!

Je to parádní pocit, když už po prvním dnu jsme dosáhli na milník 20%, který odpovídá prvním 69 stranám Holčina dobrodružství :-)

Věřím, že společně to zvládneme a Holka nám bude moci povyprávět celý svůj příběh, který končí na straně 352.

 

Níže bych s vámi rád sdílel představu hlavní hrdinky románu Holka dle Tadeáše Kříbka.

Obrázek Holky dle ukázky Holka - 2.jpg

ReachedCZK 39,700(132%)

132%
CZK 30,000requested
98contributors
Contribute

project authorŠtěpán Burda

Rewards

CZK 200Elektronická edice

Kniha v elektronické podobě ve formátu pdf (popř. mobi)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Základní edice

Kniha v měkké vazbě Osobní poděkování v knize a podpis

Number of available rewards: 2/65

Reward unavailable

CZK 500Sběratelská edice

Kniha v měkké vazbě Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 500Sběratelská edice II - V PEVNÝCH deskách

Kniha v PEVNÝCH deskách (pevné desky platí samozřejmě i pro předchozí Sběratelskou edici, tzn i pro startéry, kteří si ji už zakoupili) Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 750Limitovaná edice

Kniha v tvrdé vazbě Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy Ilustrace z obálky - A4 číslovaná reprodukce v rámu

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 2,500Unikátní

Kniha v měkké vazbě Kniha v tvrdé vazbě Osobní poděkování v knize a podpis Připínací placka Jiná Fantasy Pohlednice Holka Záložka do knihy Jiná Fantasy Ilustrace z obálky - A4 číslovaná reprodukce v rámu Kámen - talisman Večeře s autorem a povídání o knize

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable