7997.JPG

Hodíme spolu olympijský rekord ? Ostatní

Jsem neslyšící a mám velký sen. Chci s vaší pomocí hodit diskem olympijský rekord mezi neslyšícími. Podpoříte mě? Dokážeme to společně?

7/29/2018

1. výročí

Dnes je to ROK, co jsme společně hodili olympijský rekord :)

Kamarádi, přátelé, fanoušci a především přispívatelé, 

dnes je to přesně rok, co svítí v olympijských tabulkách neslyšících sportovců v hodu diskem česká vlajka ?

Ano, je to přesně rok co jste mi posílali morální i finanční podporu, energii - moc vám děkuji, vážím si toho ?

Zpětně si uvědomuji, jakou to mělo sílu, když jsme do toho šli společně a jak obrovskou radost jsem měla, když jsem to mohla sdíle s vámi všemi :) 


Dnešní mistrovství České republiky pro letošní sezónu byla vrcholová akce. Nedopadla úplně podle mých představ, nicméně 5.misto v ČR mezi slyšícími není ostuda.

Velmi mě potěšila i dnešní podpora fanoušků kteří přijeli mě přijeli podpořit přímo do Kladna - děkuji ?

Všem vám přeji příjemné prázdniny a ať se vám daří !

Sen se stal skutečností
8/2/2017

Sen se stal skutečností

Jsem nesmírně ráda, že vám mohu sdělit úžasnou novinu. STALI JSTE SE SOUČÁSTÍ NAPLNĚNÉHO SNU Moc vám všem za to děkuji. Olympijský rekord neslyšících sportovců se 29.7.2017 skutečně připsal pro českou vlajku a to mě moc těší! Vaše odměny už se připravují, můžete je v nejbližších dnech očekávat na vámi uvedených adresách. Bližší informace můžete sledovat na mé FB stránce, která je plná krásných videí, článků a novinek. www.facebook.com/officialenkamatouskova/ Ještě jednou vám všem za všechno děkuji. Byli jste úžasný <3

Olympijský oheň dnešním večerem vzplál
7/18/2017

Olympijský oheň dnešním večerem vzplál

Krásný dobrý večer dobré duše, s radostí Vám oznamuji, že dnešním večerem byli, zapálením olympijského ohně, zahájeny 23. olympijské hry pro neslyšící sportovce 98 zemí z celého světa. Zbývá nám POSLEDNÍCH pár hodin k naplnění cílové částky a to 20 % ! Pomůžete mi projekt dotáhnout do zdárného konce ? Ať už podporou samotnou, sdílením ... Já se nevzdávám ! LM

Zatímco vy mě podporujete a sdílíte, já na sobě stále pracuji ;)
7/3/2017

Zatímco vy mě podporujete a sdílíte, já na sobě stále pracuji ;)

Ahoj startéři, kdo z Vás rád každé ráno kouká na své cíle a vize? Mě je velký pomocníkem vision board. Rozhodla jsem se ho s vámi sdílet ! Včera na 2. kole extraligy v Ostravě jsem si v tom slejváku říkala " Co když bude v Turecku také pršet ? Otestujeme". Otestovali jsme a dokázala jsem si, že ani déšt mě nerozhodí ;) Na slejvák s mokrým diskem výkon 44,20m rozhodně není k zahození. Hned po závodech jsme potrénovali v posilovně a odpoledne plaváním zhruba 30ti bazénů. Zítra se těším na házení ! Stále na co ladit. Potěší mě sdílení projektu i mezi Vašimi přáteli. https://www.startovac.cz/projekty/hodime-spolu-olympijsky-rekord/ Děkuji a těším na naplnění cílové částky a rozdávání odměň ! LM

 

 

6/29/2017

Průběh příprav na olympiádu

Jak se připravuji ? Jaké mám nyní výsledky ? Co mě ještě čeká ?

Ahoj startéři,

ráda bych se s Vámi podělila o to, jak probíhají mé tréninky. Nejsou totiž jen o házení...

Složení mých tréninků je založeno na atletickém, silovém, technickém a házecím tréninku. 

Atletický trénink mám 2x v týdnu a jeho součástí je zahřátí klusem, rozcvička, běžecká abeceda, odrazy všeho druhu (do dálky, překážky ... ) a sprintérské běhání 

Silový trénink se odehrává v posilovně. Do posilovnu nyní chodím už jen 2x v týdnu a to tak, že jednou mám objemový trénink a druhý více dynamický. 

Technický trénink se zaměřením na házení mývám společně s házecími tréninky, které mám 3x v týdnu, kde za jeden trénink teďka naházím přes 40odhodů se zaměřením na kvalitu !

 

Jaké mám v poslední době výsledky ?

Na včerejších závodech jsem se umístila na 1. místě s výkonem 46,09m na Vinohradském házení v Praze pod Žižkovskou věží, skvělá atmosféra :)

21. června jsem reprezentovala svou školu ČZU na Akademických hrách a stala se tak akademickou mistryní České republiky v hodu diskem výkonem 46,66m, v koulí jsem stačila ještě vrhnout 12,20m z čehož mi náležela brambora.

A dva dny před Akademičky jsem se zúčastnila Pardubického mítinku, kde jsem ve vrhu koulí vybojovala 3. místo výkonem 12,50 a v hodu diskem též třetí.

Na MČR v Třinci jsem se výkonem 46,37m umístila na 4. místě.

 

A co mě nyní čeká ?

O víkendu 2.7. mě čeká 2. kolo extraligy v Ostravě, kde právě běží Zlatá tretra a moc se na závody těším ! 

Příští týden mě možná čeká závod v Kolíně, to se dozvím až po závodech v Ostravě, kde se rozhodneme zda ještě trochu před odletem do olympijskéhho dění přitrénovat nebo pokračovat v závodění.

 

Přeji Vám krásný den a určitě se můžete těšit na další zprávičky z mých tréninků.

LM

6/27/2017

První týden za námi - poděkování

První týden je za námi a já děkuji všem, kteří se zapojili a podporují mne. Děkuji i těm co projekt sdílejí. Zároveň jste mne inspirovali k další odměně, která by Vás mohla oslovit. Protože mi na Vás záleží, velmi ráda za Vámi přijedu na besedu. Další odměnou je Beseda s Lenkou u Vás. Ráda se s vámi podělím o zážitky z olympiády, o zkušenosti z tréninků i o další věci, které vás budou zajímat. Autogramiáda a společná fotka na přání v ceně.

ReachedCZK 201,549(101%)

101%
CZK 200,000requested
100contributors
Contribute

project authorLenka

Rewards

CZK 200Fotka s věnováním

Úsměv na tváři s osobním věnování :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Frisbee s Lenčiným podpisem

Podepsaný létající frisbee, který připomíná Lenčin hod diskem. Ať už pro Vaše čtyřnohé mazlíčky nebo zaplnění volného času s přáteli :) Odměna Vám bude zaslána poštou ;)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Zajímá Vás v jaké kondici je Váš organismus?

Ve spolupráci s přírodním terapeutem, který mě udržuje po zdravotní stránce si můžete i Vy nechat provést analýzu zdravotního stavu ať už v Českých Budějovicích, Praze nebo Hradci Králové. Na individuální spolupráci se můžete s terapeutem domluvit ;) Sama s ním spolupracuji a jsem spokojená. Odměna Vám bude zaslána formou pozvání a předání kontaktu meilovou adresou.

Number of available rewards: 12/20

Reward unavailable

CZK 1,500Sejdeme se na pivu ?

Bude-li Vás dost, koupíme sudy a společně je vypijeme. Ať už v mém rodném místě nebo v Praze ;) Pokud ne, setkávání bude probíhat průběžně. Na všem se společně domluvíme.

Number of available rewards: 26/30

Reward unavailable

CZK 2,000Staňte se diskařkou/diskařem

Vyzkoušejte i Vy, jaké to je házet diskem. Zažijeme spolu kopu srandy v kruhu, kde jsem začínala i já a můžu Vám ukázat i kompletní trénink diskařů ;)

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 2,500Tričko s fotkou/podpisem

Příjemné tričko v létě ocení každý. Nejen svou podporou, ale i nošením trička můžete dát najevo podporu, kde bude uvedené celé mé jméno s fotkou a olympijskou tematikou :)

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 5,000Zpečetění Vaší podpory na olympiádu

Vaše jméno zveřejněné ve vitríně společně s podepsaným diskem a medailí ;)

Number of available rewards: 150/150

Reward unavailable

CZK 7,000Trénink MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL (osobní rozvoj)

STRATEGIE EFEKTIVITY 2.0: Inspirujte se nejnovějšími výsledky v oblasti time managementu, neurověd a pozitivní psychologie. Za méně času o 20-40% vyšší výsledky! LIFE BALANCE: Vytvořte ve svém životě rovnováhu mezi osobním a pracovním životem jednou provždy! Ukážeme vám, jak na to. KARIÉRA. PENÍZE. ZDRAVÍ. RODINA. LÁSKA. ČAS NA SEBE. Ovládněte svou energii: Naučte se, jak se cítit mnohem energičtější, nabitější a živější bez stresu každý den. Vstávejte s nadšením a usínejte s pocitem skvěle prožitého dne! Přístup na trénink získáte potvrzením meilem včetně instrukcí na zmiňovanou akci !

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 9,999Beseda s Lenkou

Během září a října 2017 si dohodneme termín, ve kterém si pro vás rezervuji čas (cca 2-3h podle toho, jak moc se budete ptát) Podělím se s vámi o zážitky z olympiády, o zkušenosti z tréninků i o další věci, které vás budou zajímat. Autogramiáda a společná fotka na přání v ceně.

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable