Vodoznak (2).png

HISTORICKÝ DOBRODRUH aneb znalostí není nikdy dost Film & Video

Historický dobrodruh je projekt, kde se snažím formou audiovizuální tvorby, přiblížit lidem zajímavé části světové historie...

The author of the project has not yet published any contribution.

ReachedCZK 0(0%)

0patrons
CZK 4,000První krůčky k nezávislosti Historického dobrodruha
První krůčky k nezávislosti Historického dobrodruha

Díky Vaší podpoře a tomuto obnosu, budu schopný, alespoň během studia fungovat aniž bych musel chod kanálu sám dotovat a díky tomu, bych ani nemusel trávit čas na brigádách, což by samozřejmě znamenalo častější produkci. Menším bonusem by se mohly stát nepravidelné streamy z her, podcasty a časem snad i různé talkshow. Zároveň to bude i dostatečná částka na to, abych nemusel do tvorby investovat finance, které jsem vydělal jinde, investicí rozumějme, autorská práva, knihy, technické vybavení atd.

CZK 30,000Nezávislost Historického dobrodruha
Nezávislost Historického dobrodruha

Tato částka by měla být dostatečná, pro alespoň minimální fungování kanálu po skončení mého studia na VŠ. Díky tomu bych měl být schopný zřídit si plnohodnotné studio, kde bych mohl nahrávat kvalitnější tvorbu, mohla by se naplno rozjet moje talkshow kam bych si chtěl zvát historiky, příslušníky ozbrojených složek a další zajímavé hosty.

CZK 60,000Nebe
Nebe

Upřímně jsem tohle číslo jen tak střelil a ani nepředpokládám, že jej někdy dosáhnu. Ale Startovač po mě chce tři cíle tak dávám tři cíle. Pokud dosáhneme této hranice mohu rozhodně slíbit kvalitní animace, editování na které si budu moci najmout někoho daleko kvalifikovanějšího než jsem já sám a třeba bych mohl přijmout i někoho na psaní scénářů, takže tvorba samotná by se tak mohla podstatně urychlit. Plně by se mohl rozjet můj sen a sice točit plnohodnotné dokumentární filmy. S pár lidmi bychom odjeli přímo na místo, kde se událost stala, a mohli bychom Vám díky tomu zajistit co nejkvalitnější podívanou a zážitek. Přeci jen vidět místa kde se například odehrála daná bitva nebo tam vyrůstal hrdina příběhu, je něco úplně jiného než o nich jen slyšet, či je vidět na fotografii.

Contribute monthly

project authorHistorický dobrodruh

Rewards

CZK 100Vojín

Díky Ti moc za každou tvou těžce vydělanou korunu! Tato částka ti zaručí jméno uvedené na seznamu Patronů ve videích. No taky spešl hodnost na Discordu, ale ta už je čistě estetická...

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 250Desátník

Děkuji Ti za podporu. Na oplátku dostaneš nejen všechno co předchozí úroveň, ale budeš moci vidět moje videa o den dříve než ostatní... No a to se vyplatí Horste!

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 500Poručík

Ty to myslíš vážně že? Pětistovka už je opravdu velký peníz. Vítám Tě v důstojnickém sboru! • samozřejmostí je Tvé jméno v děkovačce u každého nového videa • získáš speciální hodnost na Discordu • přístup do speciální roomky na Discordu, a také možnost částečně ovlivnit mojí tvorbu • pokud vydržíš na této odměně 12 měsíců, čeká Tě speciální edice mého trička. Tento "merč" nikdy získat jinak než přes tuto odměnu na Startovači.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 1,000Plukovník

Hm, koukám, že služební postup pro tebe znamená mnoho. Děkuji tedy za tvou tisícovku, no a co za ni získáš? • samozřejmostí je Tvé jméno v děkovačce u každého nového videa • získáš speciální hodnost na Discordu • přístup do speciální roomky na Discordu, a také možnost částečně ovlivnit mojí tvorbu • pokud vydržíš na této odměně 12 měsíců, čeká Tě speciální edice mého trička, ale také hrneček, podložka pod myš a pár pivních podtácků. Tento "merč" nikdy získat jinak než přes tuto odměnu na Startovači.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 2,000Generál

Nejvyšší hodnost v mojí armádě! Výš už se těžko dostaneš. Každopádně moc děkuju za tvůj příspěvek! Neskutečně si toho vážím. Získáš následující odměny: • samozřejmostí je Tvé jméno v děkovačce u každého videa • výslovné poděkování na konci každého videa • získáš speciální hodnost na Discordu • přístup do speciální roomky na Discordu tzv. Generálního štábu, kde budu jen já a generálové. • pokud vydržíš na této odměně 12 měsíců, čekají Tě všechny dobroty, co předchozí úroveň, ale také originální mikina. Tento "merč" nikdy nepůjde získat jinak než přes tuto odměnu na Startovači.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly