_base-high-voltage.cz-16.9.png

high-voltage.cz Hry & Apps

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

The author of the project has not yet published any contribution.

ReachedCZK 1,758(687%)

16patrons
CZK 256Yeah!
Yeah!

Zvolejme radostné "Yeah!", stejně jako zvolal B.J. Blazkowicz, když se na konci úrovně ve Wolfensteinovi 3D rozeběhl vstříc volnému prostoru. Status quo je zachován, ale náklady na provoz high-voltage.cz a přidružených projektů jsou tímto pokryty. (Jde hlavně o hosting a domény.)

CZK 1,024Big Whoop!
Big Whoop!

Big Whoop! Nalezli jsme poklad, po kterém pátral Guybrush Threepwood, pirát, jehož jméno bylo známé v každém špinavém koutě ostrova Melée Island (brigádničil totiž jako uklízečka). Big Whoop spolehlivě pokryje i náklady na herní odměny externím autorům a umožní mi věnovat se high-voltage.cz intenzivněji, častěji vyhlašovat různé drobné výzvy / minisoutěže o herní kódy atd. A taky nadobro zruším všechny reklamy.

CZK 4,096Bubble gum!
Bubble gum!

It's time to kick ass and chew bubble gum! Naprosto a dokonale nereálné, ale jestli se Duke Nukem dokázal postavit celé armádě emzáků, tak já se téhle výzvě postavím taky a... zkusím i nějaké to video. Neplačte, sami jste si to zavinili! A kdyby to nevyšlo s videi, doženu to jinak ;)

Contribute monthly

project authorhigh-voltage.cz

Rewards

CZK 50Gumák

48kB, tak přesně tímhle množstvím paměti se chlubil i legendární gumák, tedy ZX Spectrum. Základní model s 16kB pomiňme, stejně na těch 48kB nakonec každý povýšil ;) Gumákům za každých 12 měsíců podpory nabídnu coby odměnu konkrétní (retro)herní titul ve formě GOG kódu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 64Komodór

Je fascinující vidět, co všechno je možné s pouhými 64kB operační paměti, pohleďte na Commodore 64 (a samozřejmě myriády dalších osmibitů). Takový Komodór už si může dovolit hodně, např. si za každých 12 měsíců podpory sám suverénně vybrat odměnu ve formě hry z nabídnutého seznamu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 128eXTerminátor

Když v roce 1983 vtrhlo na trh IBM 5160 (tedy PC XT), dali mu inženýři do vínku 128kB RAM. Jaký to skromný základ, a přec v důsledku stačil k exterminování téměř veškeré konkurence. Za každých 12 měsíců podpory mohou Exterminátoři exterminovat dvě hry z nabídnutého seznamu, a k tomu jim do poštovní schránky (té skutečné, snail mail) přistane nějaká drobnost, jako odznáček, pohlednice, pivní tácek, a to s retroherním motivem mé výroby. A to se skutečně vyplatí. Ehm... :)

The number of rewards is not limited

Contribute monthly