kris-kros-nahled.png

Herní komunitní portál aneb Kdo si hraje nezlobí! Hry & Apps

Připojte se ke komunitě hráčů, která chce podpořit vznik nového herního portálu! Flash Player již skončil a hráči nechtějí přijít o své oblíbené hry.

Sbírka se povedla - Chystáme živé vysílání
1/27/2021

Sbírka se povedla - Chystáme živé vysílání

Dnes končí sbírka (úspěšně), již brzy se můžete těšit na živé vysílání k této příležitosti!

Moc děkujeme všem Startérům; podporovatelům i sponzorům za jejich příspěvky!

Demo KrisKrosu
1/13/2021

Demo KrisKrosu

Na webu již najdete demo verzi naší předělávky KrisKrosu!

Vyzkoušejte naše technologické demo zde: https://www.nemachybu.cz/hry/multiplayer/kris-kros

Demo hry není propojené se slovníkem, ale můžete pokládat písmena, tvořit tak slova a tahy odesílat. Je to takový tréninkový mód, kdy sami tvoříte slovo za slovem.

Písmenka si zatím nemůžete vyměnit, ale zamíchat ano.

Zvuky stále ladíme, uvítáme zpětnou vazbu :-)

Grafika herní plochy by měla být téměř finální.

Tým NemáChybu.cz

ReachedCZK 155,500(104%)

104%
CZK 150,000requested
111contributors
Contribute

project authorTým NemáChybu.cz

Rewards

CZK 500Bronzový podporovatel

VIP status na 6 měsíců (od ostrého spuštění služby) + možnost hlasovat o vývoji portálu + přístup v beta režimu + zveřejnění v seznamu bronzových podporovatelů

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 777Šťastlivec

Odměna jen pro tebe! Dobrý pocit z podpory projekt a k tomu externí USB disk 320GB v kvalitním hliníkovém provedení. Dále budeš mít možnost hlasovat o vývoji portálu a přístup v beta režimu.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,000Stříbrný podporovatel

VIP status na 12 měsíců (od ostrého spuštění služby) + možnost hlasovat o vývoji portálu + přístup v beta režimu + zveřejnění v seznamu stříbrných podporovatelů

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,313Štěstí v neštěstí

U nás je prokletá 13 šťastná! Podpořte projekt a získejte externí USB disk 500GB v kvalitním hlíníkovém provedení. Dále možnost hlasovat o vývoji portálu + přístup v beta režimu.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,000Zlatý podporovatel

VIP status na 40 měsíců (od ostrého spuštění služby) + možnost hlasovat o vývoji portálu + přístup v beta režimu + zveřejnění v seznamu zlatých podporovatelů

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Bronzový sponzor

Podnikáte a chcete, aby peníze investované do reklamy zároveň udělaly radost? Tak nám pomozte zrealizovat sbírku a získejte 5 000 impresí reklamy na portálu + návrh vizitek! Také budete zveřejnění na seznamu sponzorů na portále!

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Diamantový podporovatel

VIP status na 72 měsíců (od ostrého spuštění služby) + možnost hlasovat o vývoji portálu + přístup v beta režimu + zveřejnění v seznamu diamanových podporovatelů

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Stříbrný sponzor

Jste menší firma a dostali jste se k našemu projektu? 10k Kč = 10k impresí reklamy na portále + grafický návrh loga. Také budete zveřejnění na seznamu sponzorů na portále!

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 10,000Generální podporovatel

VIP status doživotně (od ostrého spuštění služby) + možnost hlasovat o vývoji portálu + přístup v beta režimu + zveřejnění v seznamu generálních podporovatelů

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 15,000Zlatý sponzor

Jste úspěšný podnikatel či firma? Využijte možnosti 15 000 impresí reklamy na portále. Pokud bude sbírka úspěšná, máte jistotu účinné reklamy. Navíc získáte grafický návrh reklamního letáku nebo 50% sleva na zřízení homeoffice, dle vašeho výběru. Také budete zveřejnění na seznamu sponzorů na portále!

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 25,000Diamantový sponzor

Jste úspěšná firma a rádi spojíte potřebné s užitečným? Staňte se našim Diamantovým sponzorem a získejte 25 000 impresí reklamy vaší firmy na portále + jednu z následujících odměn: - grafický návrh webu - 50% sleva na instalační služby či support pro firemní servery - jednodenní firemní školení u vás, zaměřené na kancelářské aplikace dle výběru z našeho portfolia Také budete zveřejnění na seznamu sponzorů na portále!

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 50,000Generální sponzor

Jste velká firma a zaujal vás náš projekt? Podpořte naši sbírku a získejte reklamu na portále v podobě 50 000 impresí. Dále si můžete vybrat jednu z následujících odměn: - výroba 30s animovaného reklamního spotu - 50% sleva na web či eshop - dvoudenní firemní školení u vás, zaměřené na webové technologie nebo programování dle výběru z našeho portfolia Také budete uvedeni v seznamu podporovatelů na portále!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable