predok_resize_small.png

Upgradujeme GISportal.cz Ostatní

Už od roku 2011 přinášíme kvalitní, nezávislé a aktuální informace z české, slovenské i mezinárodní geoinformační komunity.

Naše kampaň jede do finále! Posledních 5 dní!
3/18/2018

Naše kampaň jede do finále! Posledních 5 dní!

Chtěli bychom Vám hlavně poděkovat, za Vaši podporu. Zbývá nám posledních pár dní. Budeme rádi, když ještě jednou nasdílíte náš projekt a společně budeme s napětím vyčkávat, jak to celé dopadne. Děkujeme!

Za tři týdny se nám podařilo vybrat více než dvojnásobek naší cílové částky. Přes 100 z Vás nás podpořilo. Moc děkujeme za důvěru!

Další cíl - 75 tisíc - GISportal jede do firem!
3/13/2018

Další cíl - 75 tisíc - GISportal jede do firem!

Moc děkujeme za dosavadní podporu. Vymysleli jsme si další cíl - 75 tisíc, pomůžete nám s ním?

Jste prostě skvělí, moc děkujeme! Máme vybráno už skoro 200 % původní cílové částky, tak bychom Vás rádi namotivovali dál. Jak jsme slíbili, tak na konference pojedeme, to je už jasné. Náš další cíl je, vybrat 75 tisíc a když se nám to povede, tak vyšleme naše redaktory do deseti českých a slovenských Geo/GIS firem a přineseme Vám reportáže přímo z jejich pracovišť o tom, jak se dělá business v našem oboru. 

Další cíl - 45 tisíc - GISportal jede i díky Vám!
3/4/2018

Další cíl - 45 tisíc - GISportal jede i díky Vám!

Moc děkujeme za dosavadní podporu. Nyní máme dostatek peněz na provoz na cca 2 roky a zvolili jsme si další cíl a to částku 45 tisíc.

Moc děkujeme za dosavadní podporu. Nyní máme dostatek peněz na provoz na cca 2 roky a zvolili jsme si další cíl a to částku 45 tisíc. Pokud se nám podaří vybrat alespoň 45 tisíc, vyjedeme na 5 velkých GeoKonferencí v ČR a na Slovensku, ze kterých napíšeme reportáže a přineseme exkluzivní informace pro GISportal. Vybrali jsme tyto konference:

108 % !!! Jste skvělí
3/1/2018

108 % !!! Jste skvělí

Vlastně tomu ani nemůžeme uvěřit, ale za necelý týden jsme díky 69 z Vás pokořili náš první cíl - 30 tis a jedeme dál! Moc děkujeme!

Kromě toho, že se nám daří získat Vaši podporu narážíme také na to, že nám postupně docházejí odměny - už dvakrát jsme vyprodali odměnu ŠtamGISt a mnoho dalších. Nebojte, o půllitry nouze nebude, dneska jsme nechali obědnat další a s radostí Vám oznamujeme, že pro Vás ty půllitry dovezeme!

Mimo to představujeme další nové odměny - Plácačka na pálenku s logem GISportalu (200 ml), či pro nepivaře nabízíme ochutnávku kávy a povídání o tom, že picolo neexistuje, od skvělé baristky a bývalé geokačerky - Marušky Mádrové z "Kafe jak Lusk".

 

Došly půllitry? Nedošly!
2/25/2018

Došly půllitry? Nedošly!

Za cca dva dny zmizela odměna ŠtamGISt, tak jsme rychle doobjednali dalších 10ks a můžete s klidem dál přispívat a objednávat si půllitry s logem GISportalu. Děkujeme za podporu!!!

Tohle byla nejrychleji vyprodaná odměna, tak pro velký úspěch navyšujeme o dalších 10ks, snad Vám to udělá radost!

Ať už v doma, v práci či na chatě, chcete pít s GISportálem?

Za Váš příspěvek Vám pošleme jeden z deseti půllitrů s vypískovaným logem GISportálu a k tomu jeden unverzitní UP Ale z pivovaru Chomout, ať máte s čím začít.

Na zdraví!

ReachedCZK 66,950(223%)

223%
CZK 30,000requested
119contributors
Contribute

project authorGISportal.cz

Rewards

CZK 100GISportal v 3D

Projekt se mi líbí a udělá mi radost, když jej alespoň symbolicky podpořím......jo a taky si rád na klíče připnu některou z [URL="http://www.gisportal.cz/wp-content/uploads/2018/01/IMG_9135.jpg"]3D klíčenek[/URL] vyrobených na tiskárně Prusa i3.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Podporuji GISportal a chci aby to bylo vidět!

Moc Vám děkujeme za Vaši podporu, a aby bylo vidět, že za námi stojíte, tak Vám pošleme několik samolepek, pohlednici, záložku, placku a tácek pod pivo :-) to vše s logem GISportalu. Budeme moc rádi, když se pochlubíte tím, že nás podporujete!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Geocaching s GISportalem

GISportal je fajn, ale chcete se ještě k tomu naučit lovit kešky? Můžete k tomu využít trial verzi na 30 dní [URL="https://payments.geocaching.com/"]prémiového účtu [/URL] na Geocaching.com.

Number of available rewards: 22/24

Reward unavailable

CZK 300Jsem ze Severu!

GISportál mám rád/a, ale Liberec/Jablonec je stejně nejlepší! Pokud tato věta rezonuje Vašemu srdci, tak děkujeme za podporu a posílám 3 různé mapy [URL="http://direction.tul.cz/"]Direction [/URL], Atlas Klimatext a faksimili [URL="http://www.gisportal.cz/wp-content/uploads/2018/01/IMG_9097.jpg"]staré turistické mapy[/URL] „Vom OYBIN bis zur SCHNEEKOPPE“ z roku 1927.

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 300Picolo, ani GeoPicolo, ani GISpicolo neexistují!

Výborná Maruška Mádrová z olomoucké kavárny [URL="https://www.facebook.com/KAFEJAKLUSK/"]Kafe Jak Lusk[/URL] vám řekne základní věci o pěstování a zpracování kávy a její distribuci od farmářů až k vám. Dozvíte se, jak důležitou roli hraje příprava kávy a probereme jednotlivé druhy a typy káv. Následně ochutnáme různé druhy káv připravené i jinými alternativními metodami, než obvykle známe.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400GISpivo

Orosená sklenice plná nápoje, který pohladí na jazyku a svlaží vyschlé hrdlo. Pokud se vám při této představě zrychlí tep, přijďte na náš pivní košt a ochutnejte piva z nabídky vybraných minipivovarů. Primárně bude GISpivo v Olomouci, pokud se však najde alespoň 5 zájemců v jiném městě, tak rádi přijedeme za Vámi na pokec a uspořádáme GIShospodu (zveme každého na 3-5 piv dle místních cen).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Placatice na GISovicu

Kvalitní nerezová butilka s objemem 200 ml s laserem vygravírovaným logem GISportálu zahřeje u srdce a hlavně, naplněná správným mokem může zachránit nejednoho turistu/lyžaře...

Number of available rewards: 14/20

Reward unavailable

CZK 500Ach ty Jizerky!

Kniha [URL="http://www.jizersketicho.cz/stare-mapy-liberecka-a-jizerskych-hor/"]Mapy Jizerských hor[/URL] vyšla v nákladu pouhých 1000 ks a hned první den byla rozebraná. Za Vaši podporu Vám pošleme jeden z posledních kusů i s podpisy autorů! Děkujeme!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 500ŠtamGISt, nebo štamgast?

Ať už v doma, v práci či na chatě, chcete pít s GISportálem? Za Váš příspěvek Vám pošleme jeden z deseti půllitrů s vypískovaným logem GISportálu a k tomu jeden unverzitní [URL="http://upoint.upol.cz/eshop/pivo-up-ale/"]UP Ale[/URL] z pivovaru Chomout, ale máte s čím začít. Na zdraví!

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 500ŠtamGISt, nebo štamgast? vol. 2

Tohle byla nejrychleji vyprodaná odměna, tak pro velký úspěch navyšujeme o dalších 10ks, snad Vám to udělá radost! Ať už v doma, v práci či na chatě, chcete pít s GISportálem? Za Váš příspěvek Vám pošleme jeden z deseti půllitrů s vypískovaným logem GISportálu a k tomu jeden unverzitní [URL="http://upoint.upol.cz/eshop/pivo-up-ale/"]UP Ale [/URL] z pivovaru Chomout, ať máte s čím začít. Na zdraví!

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 500ŠtamGISt, nebo štamgast? vol. 3

Ok, tak ještě jednou navyšujeme - Moc děkujeme za podporu! Ať už v doma, v práci či na chatě, chcete pít s GISportálem? Za Váš příspěvek Vám pošleme jeden z deseti půllitrů s vypískovaným logem GISportálu a k tomu jeden unverzitní UP Ale z pivovaru Chomout, ať máte s čím začít. Na zdraví!

Number of available rewards: 8/20

Reward unavailable

CZK 600Viva OpenStreetMap

Steve Coast ve 23 letech založil OpenStreetMap jako studentský projekt (podobně jako my GISportal :-) ) a prvních několik let jej tajně provozoval na serverech své univerzity. V roce 2015 napsal knihu [URL=" https://www.amazon.com/Book-OSM-Mr-Steve-Coast/dp/151423274X"]The Book of OSM[/URL], která obsahuje 15 rozhovorů s lidmi, kteří byli na počátku OSM. [URL="http://www.gisportal.cz/wp-content/uploads/2018/01/IMG_9101.jpg"]Podepsaná kniha[/URL] se bude krásně vyjímat na poličce každého milovníka otevřených dat, kartografie či mapathonů!

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 600Geocaching s GISportalem 2.0

Mimo odměnu z "Geocaching s GISportalem", tedy prémiový účet na zkušebních 30 dní, získáte také knihu [URL="https://shop.geocaching.com/default/3rd-edition-complete-idiot-s-guide-to-geocaching.html"]The Complete Idiot's Guide to Geocaching[/URL] s [URL="http://www.gisportal.cz/wp-content/uploads/2018/01/IMG_9104.jpg"]podpisem[/URL] jednoho ze zakladatelů společnosti Groundspeak - Bryana Rotha.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 700Já chci být kartograf/ka!

V roce 2014 slavila britská Society of Cartographers 50 let a při tomto výročí vydali knihu [URL="https://soc.org.uk/cartography-a-reader/"]Cartography: a Reader[/URL], která čtenáře provede nejlepšími kartografickými články vydanými ve sborníku společnosti za 50 let. Pokud to s kartografií myslíte vážně, tak by tato publikace i s [URL="http://www.gisportal.cz/wp-content/uploads/2018/01/IMG_9118.jpg"]podpisy obou editorů[/URL] neměla chybět ve Vaší knihovně.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 800Kartografická bible

Každý rok společnost Esri vydává knihu [URL="http://esripress.esri.com/display/index.cfm?fuseaction=display&websiteID=345&moduleID=0"]Esri Map Book[/URL] a Vy můžete mít letošní vydání i s [URL="http://www.gisportal.cz/wp-content/uploads/2018/01/IMG_9105.jpg"]podpisem [/URL]zakladatele Esri Jacka Dangermonda!

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 900Proč mapy lžou?

V roce 1996 vydal [URL="http://www.markmonmonier.com/index.htm"]prof. Mark Monmonier[/URL] svoji knihu [URL="http://www.markmonmonier.com/how_to_lie_with_maps_14880.htm"]"How to lie with maps" [/URL], která v českém překadu vyšla pod názvem "Proč mapy lžou". Díky štědrosti prof. Monmoniera Vám můžeme věnovat knihu s jeho [URL="http://www.gisportal.cz/wp-content/uploads/2018/01/IMG_9102.jpg"]podpisem![/URL] Takový kousek by neměl chybět v knihovně žádného kartografa.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,000May the Crowd be with you

Bestseller [URL="https://irevolutions.org/bio/"]Patricka Meiera[/URL], kniha [URL="http://www.digital-humanitarians.com/"]DIGITAL HUMANITARIANS - How Big Data is Changing the Face of Humanitarian Response[/URL] s [URL="http://www.gisportal.cz/wp-content/uploads/2018/01/IMG_9103.jpg"]podpisem autora[/URL] je ta pravá odměna pro všechny, kteří čtou Patrickův blog [URL="https://irevolutions.org/"] iRevolutions[/URL], či sledují další jeho aktivity na poli UAV či krizového mapování.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 1,000Co je to ten GIS?

Jste na začátku Vaší GIS kariéry? Pak se určitě bdue hodit kniha [URL="http://esripress.esri.com/display/index.cfm?fuseaction=display&websiteID=102&moduleID=11"]A to Z GIS: An Illustrated Dictionary of Geographic Information Systems[/URL] s podpisem zakladatele Esri Jacka Dangermoda!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,250The Red Atlas

Zajímalo Vás někdy, jak podrobné mapy měli Sověti k dispozici během studené války? V knize [URL="https://redatlasbook.com/"]The Red Atlas: How the Soviet Union Secretly Mapped the World[/URL] naleznete odpověď. Tato kniha s [URL="http://www.gisportal.cz/wp-content/uploads/2018/01/IMG_9117.jpg"]podpisy[/URL] obou autorů by neměla chybět na nočním stolku žádného fanouška historie či kartografie.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,500GeoMedicína je moje budoucnost

Již od prvních map cholery v Londýně jsou prostorové souvislosti a šíření nemocí zajímavým oborem. Více se můžete dozvědět v knize [URL="http://esripress.esri.com/display/index.cfm?fuseaction=display&websiteID=321&moduleID=0"]Cartographies of Disease: Maps, Mapping, and Medicine[/URL] s podpisem zakladatele Esri Jacka Dangermonda!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000O GIS přemýšlím, kudy chodím

Legendární kniha od "otce zakladatele" GIS, zesnulého Rogera Tomlinsona, [URL="http://esripress.esri.com/display/index.cfm?fuseaction=display&websiteID=241&moduleID=0"]Thinking about GIS[/URL] s podpisem zakladatele Esri Jacka Dangermonda!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000Začínám s ArcGIS Pro

Chcete začít s ArcGIS Pro a přemýšlíte jak na to? Co tak s knihou [URL="http://esripress.esri.com/display/index.cfm?fuseaction=display&websiteID=337&moduleID=0"]Making Spatial Decisions Using ArcGIS Pro: A Workbook[/URL] s podpisem zakladatele Esri Jacka Dangermonda!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Malý banner na GISportal.cz

Malý banner v hlavičce GISportal.cz po dobu jednoho měsíce v akční ceně, běžná cena je 2500 Kč. Bannery dodává zadavatel reklamy. V případě dlouhodobé spolupráce možnost individuálního přístupu. Konkurenční doložka: GISportal.cz bude publikovat maximálně 3 různé reklamy na stejné pozici v rámci jednoho měsíce. Pokud jako firma nemůžete "koupit" banner přes Startovač, kontaktujte nás a vystavíme Vám fakturu napřímo!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500Střední banner na GISportal.cz

Střední banner na GISportal.cz po dobu jednoho měsíce v akční ceně, běžná cena je 3000 Kč. Bannery dodává zadavatel reklamy. V případě dlouhodobé spolupráce možnost individuálního přístupu. Konkurenční doložka: GISportal.cz bude publikovat maximálně 3 různé reklamy na stejné pozici v rámci jednoho měsíce. Pokud jako firma nemůžete "koupit" banner přes Startovač, kontaktujte nás a vystavíme Vám fakturu napřímo!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Velký banner na GISportal.cz

Velký banner na GISportal.cz po dobu jednoho měsíce v akční ceně, běžná cena je 4000 Kč. Bannery dodává zadavatel reklamy. V případě dlouhodobé spolupráce možnost individuálního přístupu. Konkurenční doložka: GISportal.cz bude publikovat maximálně 3 různé reklamy na stejné pozici v rámci jednoho měsíce. Pokud jako firma nemůžete "koupit" banner přes Startovač, kontaktujte nás a vystavíme Vám fakturu napřímo!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000GIS(portal) art - Kde to žije v Evropě

V každém gisákovi je kus umělce. Pověste si na zeď originál z dílny zakladatelů GISportalu (např. [URL="https://www.dropbox.com/s/ecseg4imwdd4d0b/ukazka_luky.jpg?dl=0"]Nový Zéland či Evropu[/URL]. K jeho vytvoření byla použita otevřená data a při testování nebyl zraněn ani jeden kartograf. Kousek dostanete buď vytištěný na plátně nebo na kvalitním papíře a s rámem.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 5,000Akademický atlas českých dějin s podpisy autorů

Baví Vás jak historie, tak kartografie? Pak musíte mít tuto monstrózní, téměř 600 stránkovou publikaci i s podpisy autorů. [URL="https://www.kniha.cz/akademicky-atlas-ceskych-dejin-2/"]Akademický atlas českých dějin[/URL] zpřístupňuje na mapách, kartografických modelech, vyobrazeních, grafech a kartogramech hierarchicky uspořádaný soubor vybraných poznatků moderní české historické vědy po roce 1989 vztahujících se k českým a slovenským dějinám, zasazených do evropského, především středoevropského prostoru. Atlas [URL="odkaz"]podepsali [/URL] jak Jiří Cajthaml tak i Eva Semotanová!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 5,000GIS(portal) art - Zahrajeme podle vašich notiček

Chcete taky nějakou stylovku na zeď, ale nezajímá vás, kde to žije v Evropě a raději byste Česko, Olomouc nebo třeba okres Vsetín? Není problém a rádi geoart přizpůsobíme vašim požadavkům, pokud to bude v našich silách (a datech). Kousek dostanete buď vytištěný na plátně nebo na kvalitním papíře a s rámem.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 30,000GIS mecenáš

Právě jste nám přispěl/a na celý rok provozu GISportalu. Děkujeme! S velkou radostí za vámi kdekoliv po ČR dojedeme, osobně Vám poděkujeme a dovezeme na míru vyrobený dárek z Olomouce.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 50,000Mega GIS mecenáš

Máte u nás nekonečný obdiv a poděkování! Vypadá to, že tak dva roky můžeme nezávisle fungovat a také získat další spolupracovníky. Děkujeme! Kromě velkého daru v podobě různých propagačních materiálů GISportalu, za Vámi také přijedeme, představíme Vám osobně plány na rozvoj GISportalu a Vaše jméno bude zlatým písmem navždy vepsáno do dějin našich aktivit.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 100,000Nemáme slov!

Buď jste [URL="https://en.wikipedia.org/wiki/Jack_Dangermond"]Jack Dangermond [/URL], v tom případě "Thank you, Jack!" a nebo jste asi v 17 letech prodal/a svůj první start-up do Silicon Valley a teď Vás baví plnit sny dalším lidem! Míra našeho vděku se nevleze do této kolonky, každopádně pro Vás nachystáme děkovné překvapení hodné Vaší podpory. Děkujeme!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable