montazgaraz.jpg

Garáž.cz TV Show Film & Video

Podpořte nezávislý motoristický pořad Garáž.cz. S vaší pomocí natočíme další sérii originálního automobilového pořadu, který podle nás v Česku chybí.

Garáž.cz TV Show

ReachedCZK 1,440,416(115%)

115%
CZK 1,250,000requested
713contributors
ContributeRewards

Proč jsme na Startovači? 

Jsme parta automobilových novinářů co utratila všechny svoje úspory, aby změnila zaběhnuté koleje automobilových recenzí. Od začátku letošního roku jsme se rozhodli, že na internetu budeme připravovat plnohodnotnou televizní show o délce 40 až 50 minut. Do tohoto formátu výhradně pro Youtube se v Česku ještě nikdo nikdy nepustil. Od května do října jsme v pravidelné periodicitě čtrnácti dnů vydávali originální motoristickou show o čtyřech reportážích a studiu. Právě ono propojování jednotlivých reportáží ve studiu s našimi komentáři, dalšími poznámkami a hlavně  špičkováním nás odlišuje od všech ostatních automobilových pořadů nebo samostatných sedmi minutových testů na internetu. 

V deseti dílech a jednom bonusu, které naleznete zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKLf-Qgo045YPlVqYATQFUC7o9_rql2D5 , jsme například srovnali trojici legendárních a dodnes vyráběných off-roadů, překonali 300 km/h v luxusním Bentley Mulsane, na závodním okruhu rozdráždili brutální Mercedes AMG GTR, navštívili mnichovské muzeum BMW, projeli se v protypové Škodě 110R (která měla být dárkem pro sovětského vůdce L. Brežněva), zavzpomínali na nejkrásnější auto historie Jaguar E-type, vyzkoušeli si práci dobrovolných hasičů v jejich zásahové Scanii, na přání našich fanoušků řídili americký Dodge Charger ze sedmdesátých let, závodili v historické Bugatce z roku 1927 a při výletě na Mácháč porovnali dvě nové obytné dodávky se starou troskou. Všech deset dílů na našem Youtube kanále už dohromady nasbíralo něco kolem 400 tisíc zhlédnutí. 

prouzek garaz 1 kopie.png

Za zhlednutí, sdílení, lajkování a slova podpory Vám patří obrovský dík. A právě proto, že se k nám za dobu vysílání první řady dostalo tolik vašich kladných slov a zpráv, chceme pokračovat. Jak už jsme naznačili na začátku, za natočení první řady jsme utratili v podstatě všechny naše úspory. Natočení a postprodukce jednoho dílu nás v nákladech vyjde na 120.000,- až 150.000,- Kč. Série deseti dílů se tak vyšplná na skoro milion a půl. A to rozhodně nejsou naše honoráře. Na projektu usilovně pracuje zhruba osm lidí - kameramani, střihači, grafici, dramaturg, producent atd. K tomu si musíte připočítat i profesionální filmovou techniku, kterou jsme si pro co nejlepší záběry pořídili.

006.jpg

Řada našich fanoušků nám radila ať s tímto formátem jdeme do televize nebo na Stream.cz, což jsme samozřejmě udělali, ale nikde o nás neměli zájem. Vlastně nás toto odmítnutí může naopak posunout, protože jsme si vědomi toho, že internet a Youtube nám dávají větší možnosti nezávislosti. Chceme proto zůstat na Youtube a dělat automobilovou novinařinu, která není zatížená všudy přítomným product placementem. Nechceme natáčet zaplacené testy aut a kvůli tomu je pak oceňovat minimálně pětadevadesáti procenty, ani v každé druhé reportáži nabízet aditiva, chiptuning nebo autokosmetiku jako Horst Fuchs :-). Placené PR prostě do objektivního pořadu o autech nepatří a jsme přesvědčeni, že naši diváci to ocení. Jednou jsme to zkusili a pak jsme natočený materiál raději neodvysílali a automobilce nic nefakturovali.

IMG_0600 (1).jpeg

 

Víme, že to jde dělat i jinak.

Obracíme se proto na naše věrné fanoušky, ale i na lidi, kteří o nás zatím vůbec nevěděli. Crowdfundingovou kampaň jsme několikrát zvažovali a myslíme si, že teď je nejvyšší čas. V podobném uvažování rozhodně nejsme osamoceni, i současný moderátor Top Gearu, Chris Harris začínal na Youtube a díky pomoci svých fanoušků s financováním YT kanálu, se vypracoval na světovou špičku a mohl vyrábět videa na té nejvyšší úrovni.

kalendar.jpg


Ačkoliv máme nyní na našem Youtube kanále už skoro 27 tisíc odběratelů a téměř 9 milionů přehrání, musíme začít znovu. Už téměř tři roky máme totiž neoprávněně zablokované zpeněžení video obsahu, takže jsme opravdu za celou naší existenci nedostali od Google žádné peníze a i přes urgence se nám obnovení monetizace videí nepodařilo dosáhnout. I to nás donutilo k založení nového kanálu na který postupně překlopíme veškerý náš dosavadní obsah a budeme se snažit co největší část naší dosavadní fanouškovské základny převést tam. Je to velmi riskantní krok, ale  doufáme, že nám vyjde.

_dsc6726-kopie.jpg

 

Co za svou podporu dostanete?

Kromě věcných dárků, které jsme pro Vás připravili za Vaší podporu si můžete vybrat i z celé řady zážitků. Například uspořádáme turnaj, kde budete moci poměřit svoje schopnosti za volantem závodního simulátoru a porazit naše tři moderátory. Vezmeme tě na natáčení, nafotíme tvoje auto nebo si zkusíš naší práci a umožníme ti natočit si svůj vlastní test. Ti štědřejší se mohou těšit na zážitek v podobě několika rychlých kol na závodním okruhu v historické závodní škodovce, nebo v jednom z našich oblíbených sportovních aut. Pro firmy a spolky jsme připravili také celou škálu podnikatelských odměn v širokém finančím rozpětí.

prouzek garaz 2 kopie.png

Naší cílovou částkou je minimálně 1.250.000,- abychom měli zajištěné alespoň základní prostředky pro natáčení kompletní druhé řady našeho pořadu, tedy dalších deseti dílů. Ale chtěli bychom se zlepšit ještě víc! Chtěli bychom celkově vyrábět větší množství obsahu, vrátit se například k živým vysíláním, zvětšit počet reportáží, pořídit si vlastní studio ve kterém bychom mohli natáčet. Chceme dělat kvalitnější a větší testy. Chceme přinášet více společných videí. Chceme bořit konvenční přístup k automobilovému pořadu a dělat to lépe, než ostatní. Chceme spojit zábavu a informační hodnotu. Chceme Vám nabídnou lepší a atraktivnější záběry!

IMG_7574 (1).jpeg

 

Co s Vaší podporou můžeme dokázat?

Naším cílem je natočit minimálně další sérii deseti dílů originální automobilové show. Chceme nezávisle, pravdivě informovat a zároveň bavit. Nejsme klasický pořad o autech, ale nedílnou součástí Garáže je i zábava. Naší největší předností je sehranost a kamarádství, které si udržujeme i v soukromí. Jsme parta, která spolu tráví většinu dne a podobnou chemii mezi jinými moderátory jen tak nenajdete. Špičkujeme se, sázíme se, předháníme se a baví nás to. Hlavně máme neuvěřitelné množství nápadů. Dalšími myšlenkami nás zásobují naši fanoušci, kteří nám zároveň sami nabízejí své skvosty z garáží. Máme velkou databázi legendárních a zajímavých aut, na které rádi vzpomínáme a chceme je otestovat, natočit a prezentovat. Nedílnou součástí našeho pořadu je i motorsport a reportáže z motoristických akcí, kterých se během roku koná v republice nespočet. Čím více finanční podpory získáme, tím lepší náš pořad bude. Budeme schopni si pořídit nejen lepší techniku, kterou oceníte kvůli kvalitnějším a akčnějším záběrům, ale zároveň se nebudeme muset zbytečně omezovat. Máme rádi výzvy a chceme Garáž posunout na úroveň, které nikdo jiný nebude schopen konkurovat. Show o autech není jenom suché konstatování technických údajů, jsou to i emoce, adrenalin a smích. 
Když se zadaří, můžeme se stoupající finanční podporou připravit nejen druhou, ale i třetí řadu o dalších deseti dílech a třeba se díky tomu stát zcela finančně nezávislými a pokračovat v naší práci.

Několikrát jsme slyšeli přirovnání, že jsme jako český Top Gear. Tomuto přirovnání se ale bráníme, protože nám k podobnému formátu chybí desítky milionů eur a neskutečně rozsáhlý team spolupracovníků. Jistou inspiraci popřít nemůžeme, protože to jednoduše byla, je a bude nejlepší světová show o autech. Rádi se k podobnému formátu aspoň na procento přiblížíme, ovšem jen s tím, že do toho dáme většinu svého pohledu, pojetí a zapálení.

garaz-startovac_v01-selected-03.jpg

 

 

Chcete vědět víc?

Ptejte se! Protože je pro nás zpětná vazba důležitá, rádi zodpovíme případné dotazy. Kontaktovat nás můžeme nejlépe na našem facebookovém profilu facebook.com/Garaz.cz a nebo nám napiště na email redakce@garaz.cz
I nadále sledujte náš dosavadní YOUTUBE, ale určitě si přidejte k odběru i náš NOVÝ kanál

Když se vše povede, rádi pro vás budeme i nadále připravovat tuto jedinečnou automobilovou televizní show a uvidíte mnohem víc než dosud. 

DĚKUJEME!
DOUFÁME, ŽE...SE VRÁTÍME!

hriste.jpg

 

ReachedCZK 1,440,416(115%)

115%
CZK 1,250,000requested
713contributors
Contribute

project authorGaráž.cz

Rewards

CZK 300Jméno v titulkách

Tvojí hlavní odměnou bude pokračování našeho pořadu. I ten nejmenší příspěvek nám pomůže, abychom mohli natočit minimálně druhou sérii Garáže + tvoje jméno bude s poděkováním uvedeno v závěrečných titulkách každého dílu pořadu. Tvůj příspěvek odpovídá 30 Kč za jeden díl.

Expected delivery of the reward: March 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Jméno na tabuli slávy

Tvoje jméno bude uvedeno na speciální tabuli slávy, která bude součástí dekorace nového studia. Tvůj příspěvek odpovídá 50 Kč za jeden díl.

Expected delivery of the reward: March 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Servis v AutoBeky.cz

Za tuto odměnu získáte poukaz na servis v AutoBeky.cz v hodnotě 500 Kč

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Měj nás na ruce

Za tvůj příspěvek dostaneš limitovaný silikonový náramek GARÁŽ.cz. Každý den si tak na nás vzpomeneš a snadněji ti uteče 14 dní než vydáme nový díl našeho pořadu + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy. Tvůj příspěvek odpovídá 75 Kč za jeden díl.

Expected delivery of the reward: February 2018

Number of available rewards: 250/300

Reward unavailable

CZK 999Garáž dřív než ostatní

Nechce se ti čekat dva týdny na nový díl? Zkrátíme tvojí nedočkavost aspoň o jeden den. Dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy. Tvůj příspěvek odpovídá 99 Kč za jeden díl.

Expected delivery of the reward: March 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Servis v AutoBeky.cz

Za tuto odměnu získáte poukaz na servis v AutoBeky.cz v hodnotě 1000 Kč

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Vem si nás na triko

Dej vědět i všem ostatním, že jsi náš podporovatel. Obleč se do garážového trička z limitované edice. Vybereš si buď pánskou nebo dámskou variantu a to ve velikostech S-XXL + dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video + samolepka + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy.

Expected delivery of the reward: February 2018

Number of available rewards: 5/100

Reward unavailable

CZK 2,000Servis v AutoBeky.cz

Za tuto odměnu získáte poukaz na servis v AutoBeky.cz v hodnotě 2000 Kč

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Originální auto kalendář 2018

Za dobu co děláme automobilový pořad a časopis se nám nastřádaly stovky skvělých fotek, které dál nevyužíváme. Vybereme tedy 12 nejlepších a uděláme pro Vás originální automobilový kalendář na rok 2018 + dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy.

Expected delivery of the reward: February 2018

Number of available rewards: 139/150

Reward unavailable

CZK 4,000Dostaneme tě na Legendy 2018

Kromě našeho poděkování ti dáme i dva lístky na největší automobilovou slavnost Legendy. V bohnickém parku se v červnu 2018 uskuteční už pátý ročník největší české autoshow, jejíž jsme tradičním účastníkem. Zaplatíme ti vstup v hodnotě 500 Kč a pozveme tě i na náš stánek + dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy.

Expected delivery of the reward: April 2018

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 5,000Rok si čti jak píšeme

Nejsme jenom televizní pořad. Další z našich činností je i pravidelný dvouměsíčník FASTER Magazine. Odměníme se ti ročním předplatným (6. vydání) našeho časopisu, který ti pravidelně žuchne do schránky. Počti si o rychlých autech ve zcela jedinečném periodiku + dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy.

Expected delivery of the reward: February 2018

Number of available rewards: 95/100

Reward unavailable

CZK 8,000Předjeď Garáž na simulátorech

Ukaž svoje motoristické schopnosti a poraž naše moderátory. Uspořádáme malý turnaj v závodech na simulátorech jedné z populárních automobilových her. Jsi soutěživý a chceš zkusit porazit nás, kteří řídíme rychlá rally, závodní a supersportovní auta? Na turnaji ti navíc rádi osobně poděkujeme + dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy.

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 10,000Vezme tě mezi nás

Chcete vidět jak vzniká naše show? Pozveme vás na natáčení do studia, abyste viděli jak se peče originální motoristický pořad a jak dlouho nám trvá než uděláme bezchybný vstup. Při osobním setkání ti přidáme silikonový náramek a nálepku + dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy. Na každý díl jeden díl budeme schopni přizvat deset našich podporovatelů, na všechny se tak dostane postupně.

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 47/50

Reward unavailable

CZK 15,000Profi foto tvojí káry

V našem teamu máme i dva profesionální fotografy, kteří vám nafotí auto. Pokud jste někdy uvažovali o profi fotkách svého plechového miláčka, máte jedinečnou příležitost. Ať už máte vzácného veterána nebo jste si jenom ke svému autu vytvořili speciální vztah, můžete mít originální fotografie v nejvyšší kvalitě + dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video.

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 20,000Zkus natáčet jako my

Chceš si vyzkoušet naší práci? Staň se na jeden den redaktorem Garáž.cz a natoč si svojí vlastní auto recenzi. Dáme ti k dispozici vůz a bude jenom na tobě, jak se k testu postavíš. Budeme ti asistovat jako supervizoři a zasvětíme tě do tajů naší práce + dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy. Je to opravdu exkluzivní odměna jen pro dva podporovatele.

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 20,000SPONZOR Jednorázový

Odměna pro vlastníky firem nebo spolků, které se chtějí zviditelnit. Vaše jméno nebo značku umístíme na obrazovku během pořadu. V televizním oboru se této propagaci říká injektáž. "Sponzor Jednorázový" dostane injektáž v délce 5-ti vteřin v jednom libovolném díle pořadu. *podnikatelská odměna

Expected delivery of the reward: March 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 25,000Otestujeme tvoje žihadlo

Máš doma zajímavé auto, kterým se chceš pochlubit? Ať už je to exkluzivní veterán nebo obyčejné přemisťovadlo z bodu A do bodu B, uděláme objektivní test tvého auta. Je samozřejmostí, že finální video ti dáme jako prvnímu a bude už navždy tvoje jako hřejivá vzpomínka za tvou podporu + dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy.

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 30,000Svezeme tě závoďákem

Baví tě rychlost? Pozveme tě na závodní okruh a posadíme do závodní Škodovky. Vybereme nějaký zajímavý a historický kousek z historie českého motorsportu. Čekají tě TŘI okruhy na místě spolujezdce a tvým řidičem nebude nikdo jiný, než moderátor Garáže a závodník Jakub Rejlek + dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy.

Expected delivery of the reward: April 2018

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 30,000SPONZOR Trojnásobný

Odměna pro vlastníky firem nebo spolků, které se chtějí zviditelnit. Vaše jméno nebo značku umístíme na obrazovku během pořadu. V televizním oboru se této propagaci říká injektáž. "Sponzor Trojnásobný" dostane injektáž v délce 5-ti vteřin v libovolných třech dílech pořadu. *podnikatelská odměna

Expected delivery of the reward: March 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 40,000Svezeme tě sporťákem

Baví tě rychlost? Pozveme tě na závodní okruh a posadíme do některého z našich oblíbených sportovní aut. Vybereme to, které v nás zanechalo jen ty nejlepší pocity. Nejlépe některý kus od Mercedes AMG, BMW M nebo Audi Sport. Čeká tě PĚT okruhů na místě spolujezdce a tvým řidičem nebude nikdo jiný, než moderátor Garáže a závodník Jakub Rejlek + dostaneš náskok před ostatními a 24 hodin před premiérou dostaneš mailem odkaz na nové video + tvoje jméno bude uvedeno na tabuli slávy.

Expected delivery of the reward: April 2018

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 40,000SPONZOR Pětinásobný

Odměna pro vlastníky firem nebo spolků, které se chtějí zviditelnit. Vaše jméno nebo značku umístíme na obrazovku během pořadu. V televizním oboru se této propagaci říká injektáž. "Sponzor Pětinásobný" dostane injektáž v délce 5-ti vteřin v libovolných pěti dílech pořadu. *podnikatelská odměna

Expected delivery of the reward: March 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 60,000ZÁKLADNÍ SPONZOR

Odměna pro vlastníky firem nebo spolků, které se chtějí ještě více zviditelnit. Logo vaší firmy nebo spolku umístíme na obrazovku na začátku a konci pořadu. Základní sponzor bude uveden v libovolných třech dílech pořadu a logo bude na začátku a konci videa umístěno vždy na 10 vteřin. *podnikatelská odměna

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 100,000HLAVNÍ SPONZOR

Odměna pro vlastníky firem nebo spolků, které se chtějí ještě více zviditelnit. Logo vaší firmy nebo spolku umístíme na obrazovku na začátku a konci pořadu. Hlavní sponzor bude uveden v libovolných pěti dílech pořadu a logo bude na začátku a konci videa umístěno vždy na 10 vteřin. *podnikatelská odměna

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 150,000GENERÁLNÍ SPONZOR

Odměna pro vlastníky firem nebo spolků, které se chtějí ještě více zviditelnit. Logo vaší firmy nebo spolku umístíme na obrazovku na začátku a konci pořadu. Generální sponzor bude uveden v každém díle série (10. dílů) a logo bude na začátku a konci videa umístěno vždy na 10 vteřin. *podnikatelská odměna

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable