HVL_Masaryk.jpg

FSFilm: Provoz hvězdné lodi Film & Video

Vesmírná produkce českých rozměrů! Natáčíme sci-fi fanfilmy a budujeme novou "vesmírnou loď". Hledáme do týmu Patrony co si také chtějí splnit sen!

Poděkování po prvním měsíci
4/3/2020

Poděkování po prvním měsíci

Děkujeme všem patronům, kteří nás podpořili v 1. měsíci. Podařilo se dosáhnout prvního cíle.

Děkujeme Patronům, kteří nám svou podporou dodali motivaci nejen pokračovat v naší práci, ale také tvořit exkluzivní obsah jen pro Patrony, neboť ten je evidentně lákavý. 

Stateční muži, ženy a entity, kteří pomáhají udržet náš koráb be vesmíru, jsou: Červ, SFK Avalon o.s. (Festival Fantazie), fildaskirk, Martin B., Markéta Uldrychová, kucerjarda, Jan Dundáček, fildaskirk, Jana Babáčková, Filip Kučera a jeden anonym. Děkujeme! 

Podpořit nás můžeš i ty!

ReachedCZK 5,378(120%)

11patrons
CZK 4,500Pokračujeme
Pokračujeme

Díky vaší podpoře ulevíme rodinným rozpočtům a budeme moci bez problémů pokračovat ve fanouškovské činnosti. Plánů máme dost na několik dalších let.

CZK 9,000Prospíváme
Prospíváme

Paráda! Díky vaší podpoře nyní pokryjeme celé náklady na pravidelný nájem a energie a budeme moci napřít finance a čas na zlepšování projektů. Oprava a vylepšení stávajících kulis a výstavba nových, výroba rekvizit, nákup natáčecích hraček - jako například filmařských světel - a tak dál. Rozšíříme také možnosti návštěv a dalších aktivit jako jsou LARPy a simulátor velení lodi “Artemis.”

CZK 15,000Produkujeme
Produkujeme

Tak to už je něco! S takovými zdroji se budeme moci soustředit nejen na naši tvorbu, ale i umožnit zdarma produkci filmů v našich ateliérech i jiným skupinám nadšenců a amatérské sci-fi to tak v české kotlině může dotáhnout dál, než kdy předtím! Společně s vámi přeměníme Českou republiku ve fanfilmovou velmoc.

Contribute monthly

project authorFlash (FSFilm)

Rewards

CZK 64Praporčík

Pravidelná podpora nám pomáhá. Děkujeme. A rádi Vám za ni poděkujeme i veřejně na sociálních sítích v rámci našich souhrnných příspěvků.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 128Poručík

Kromě poděkování Vás navíc přibereme do naší tajné skupiny na Facebooku a budete jako první dostávat informace o tom, co se chystá.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 256Komandér

Coby komandér dostanete navíc přístup k fotkám, které běžně nezveřejňujeme a můžete zjistit, jak stavíme, opravujeme i natáčíme. Jako byste se za námi zastavili. Komandér si kromě všech výše psaných výhod vyslouží poděkování v titulcích každého našeho filmu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 512Kapitán

Děkujeme za pomoc. Kromě předchozích odměn Vás v titulcích i na imdb.com uvedeme jako asisteta produkce (production assistant) ve filmech publikovaných po 1.7.2024.

Number of available rewards: 10/10

Contribute monthly

CZK 1,024Kontradmirál

Děkujeme za výraznou pomoc, opravdu si jí vážíme. Stáváte se součástí našeho týmu a v titulcích i na imdb.com uvedeme jako přidruženého producenta (associate producer) ve filmech publikovaných po 1.7.2024. Budeme Vás zvát i na neveřejné akce.

Number of available rewards: 8/8

Contribute monthly

CZK 2,048Admirál

Chcete nás podpořit ještě víc? Milujete naši tvorbu a chcete se pod ní také podepsat? Staňte se koproducentem. Uvedeme Vás jako koproducenta i na imdb.com a nastartujete tak svou producentskou kariéru. Nasdílíme s Vámi i naše filmařské know-how a urychlíte tak v případě zájmu start své vlastní filmové tvorby. Navíc dostanete všechny odměny jako komandér.

Number of available rewards: 3/4

Contribute monthly