HVL_Masaryk.jpg

FSFilm: Provoz hvězdné lodi Film & Video

Vesmírná produkce českých rozměrů! Natáčíme sci-fi fanfilmy a budujeme novou "vesmírnou loď". Hledáme do týmu Patrony co si také chtějí splnit sen!

Poděkování prvním Patronům
2/18/2020

Poděkování prvním Patronům

Úspěšný start. Mise Patron trvá již 48 hodin. Loď úspěšně odstartovala na orbitu. Děkujeme!

Za celý FSFilm bych rád poděkoval našim prvním Patronům. Takový úspěch 48 hodin po spuštění nás mile překvapil a o to víc nás bude motivovat pokračovat.

Rádi bychom rozvíjeli fanouškovství a táhli provoz tak dlouho, dokud nám síly a právě podpora fandů dovolí.

Děkujeme. Radek Bělina

ReachedCZK 5,378(120%)

11patrons
CZK 4,500Pokračujeme
Pokračujeme

Díky vaší podpoře ulevíme rodinným rozpočtům a budeme moci bez problémů pokračovat ve fanouškovské činnosti. Plánů máme dost na několik dalších let.

CZK 9,000Prospíváme
Prospíváme

Paráda! Díky vaší podpoře nyní pokryjeme celé náklady na pravidelný nájem a energie a budeme moci napřít finance a čas na zlepšování projektů. Oprava a vylepšení stávajících kulis a výstavba nových, výroba rekvizit, nákup natáčecích hraček - jako například filmařských světel - a tak dál. Rozšíříme také možnosti návštěv a dalších aktivit jako jsou LARPy a simulátor velení lodi “Artemis.”

CZK 15,000Produkujeme
Produkujeme

Tak to už je něco! S takovými zdroji se budeme moci soustředit nejen na naši tvorbu, ale i umožnit zdarma produkci filmů v našich ateliérech i jiným skupinám nadšenců a amatérské sci-fi to tak v české kotlině může dotáhnout dál, než kdy předtím! Společně s vámi přeměníme Českou republiku ve fanfilmovou velmoc.

Contribute monthly

project authorFlash (FSFilm)

Rewards

CZK 64Praporčík

Pravidelná podpora nám pomáhá. Děkujeme. A rádi Vám za ni poděkujeme i veřejně na sociálních sítích v rámci našich souhrnných příspěvků.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 128Poručík

Kromě poděkování Vás navíc přibereme do naší tajné skupiny na Facebooku a budete jako první dostávat informace o tom, co se chystá.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 256Komandér

Coby komandér dostanete navíc přístup k fotkám, které běžně nezveřejňujeme a můžete zjistit, jak stavíme, opravujeme i natáčíme. Jako byste se za námi zastavili. Komandér si kromě všech výše psaných výhod vyslouží poděkování v titulcích každého našeho filmu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 512Kapitán

Děkujeme za pomoc. Kromě předchozích odměn Vás v titulcích i na imdb.com uvedeme jako asisteta produkce (production assistant) ve filmech publikovaných po 1.7.2024.

Number of available rewards: 10/10

Contribute monthly

CZK 1,024Kontradmirál

Děkujeme za výraznou pomoc, opravdu si jí vážíme. Stáváte se součástí našeho týmu a v titulcích i na imdb.com uvedeme jako přidruženého producenta (associate producer) ve filmech publikovaných po 1.7.2024. Budeme Vás zvát i na neveřejné akce.

Number of available rewards: 8/8

Contribute monthly

CZK 2,048Admirál

Chcete nás podpořit ještě víc? Milujete naši tvorbu a chcete se pod ní také podepsat? Staňte se koproducentem. Uvedeme Vás jako koproducenta i na imdb.com a nastartujete tak svou producentskou kariéru. Nasdílíme s Vámi i naše filmařské know-how a urychlíte tak v případě zájmu start své vlastní filmové tvorby. Navíc dostanete všechny odměny jako komandér.

Number of available rewards: 3/4

Contribute monthly