HVL_Masaryk.jpg

FSFilm: Provoz hvězdné lodi Film & Video

Vesmírná produkce českých rozměrů! Natáčíme sci-fi fanfilmy a budujeme novou "vesmírnou loď". Hledáme do týmu Patrony co si také chtějí splnit sen!

Správci času - 2.místo v pražském kole filmové soutěže neprofesionálního filmu ČESKÉ VIZE
4/9/2024

Správci času - 2.místo v pražském kole filmové soutěže neprofesionálního filmu ČESKÉ VIZE

V pražském kole soutěže neprofesionálního filmu České vize jsme získali krásné 2. místo za film "Správci času, A Star Trek Fan Production" v kategorii HRANÝ FILM.

Je to poprvé, co jsme získali tak vysoké ocenění v rámci uznávaného českého filmového festivalu. Děkujeme všem naším podporovatelům za podporu!

Správci času: A Star Trek Fan Production
Navzdory zažitým představám i vyšší důstojníci flotily mají někdy volno, spí, dokonce chodí na záchod. Pak obvykle svěřují loď členům posádky z podpalubí. Je nepsaným zákonem vesmíru, že se v té době nestane nic neočekávaného. Ale co když? Směna Kappa zjišťuje, že v času a prostoru není vždy vše takové, jak se zdá…


ReachedCZK 5,378(120%)

11patrons
CZK 4,500Pokračujeme
Pokračujeme

Díky vaší podpoře ulevíme rodinným rozpočtům a budeme moci bez problémů pokračovat ve fanouškovské činnosti. Plánů máme dost na několik dalších let.

CZK 9,000Prospíváme
Prospíváme

Paráda! Díky vaší podpoře nyní pokryjeme celé náklady na pravidelný nájem a energie a budeme moci napřít finance a čas na zlepšování projektů. Oprava a vylepšení stávajících kulis a výstavba nových, výroba rekvizit, nákup natáčecích hraček - jako například filmařských světel - a tak dál. Rozšíříme také možnosti návštěv a dalších aktivit jako jsou LARPy a simulátor velení lodi “Artemis.”

CZK 15,000Produkujeme
Produkujeme

Tak to už je něco! S takovými zdroji se budeme moci soustředit nejen na naši tvorbu, ale i umožnit zdarma produkci filmů v našich ateliérech i jiným skupinám nadšenců a amatérské sci-fi to tak v české kotlině může dotáhnout dál, než kdy předtím! Společně s vámi přeměníme Českou republiku ve fanfilmovou velmoc.

Contribute monthly

project authorFlash (FSFilm)

Rewards

CZK 64Praporčík

Pravidelná podpora nám pomáhá. Děkujeme. A rádi Vám za ni poděkujeme i veřejně na sociálních sítích v rámci našich souhrnných příspěvků.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 128Poručík

Kromě poděkování Vás navíc přibereme do naší tajné skupiny na Facebooku a budete jako první dostávat informace o tom, co se chystá.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 256Komandér

Coby komandér dostanete navíc přístup k fotkám, které běžně nezveřejňujeme a můžete zjistit, jak stavíme, opravujeme i natáčíme. Jako byste se za námi zastavili. Komandér si kromě všech výše psaných výhod vyslouží poděkování v titulcích každého našeho filmu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 512Kapitán

Děkujeme za pomoc. Kromě předchozích odměn Vás v titulcích i na imdb.com uvedeme jako asisteta produkce (production assistant) ve filmech publikovaných po 1.7.2024.

Number of available rewards: 10/10

Contribute monthly

CZK 1,024Kontradmirál

Děkujeme za výraznou pomoc, opravdu si jí vážíme. Stáváte se součástí našeho týmu a v titulcích i na imdb.com uvedeme jako přidruženého producenta (associate producer) ve filmech publikovaných po 1.7.2024. Budeme Vás zvát i na neveřejné akce.

Number of available rewards: 8/8

Contribute monthly

CZK 2,048Admirál

Chcete nás podpořit ještě víc? Milujete naši tvorbu a chcete se pod ní také podepsat? Staňte se koproducentem. Uvedeme Vás jako koproducenta i na imdb.com a nastartujete tak svou producentskou kariéru. Nasdílíme s Vámi i naše filmařské know-how a urychlíte tak v případě zájmu start své vlastní filmové tvorby. Navíc dostanete všechny odměny jako komandér.

Number of available rewards: 3/4

Contribute monthly