svajc3.jpg

Freebord in Norway Film & Video

Loni jsme natočili freebordový film ve Švýcarsku, letos bychom rádi navázali natáčením v Norsku.

Freebord in Norway

ReachedCZK 11,800(118%)

118%
CZK 10,000requested
9contributors
ContributeRewards

Kdo jsme?

Říkáme si WTCrew a jsme parta mladých lidí ze Zlína, kteří se věnují extrémním sportům a kreativnímu a aktivnímu způsobu života vůbec, a vše také patřičně dokumentují. Zaměřujeme se především na sporty na prknech, jako je wakeboarding, snowboarding, freebording a longboarding. Mezi naše aktivity patří spoluúčast na organizaci multisportovního workshopového festivalu Fair Play, organizace freebordových srazů, snowboardových a wakeboardových jamů, cestování za natáčením těchto aktivit ve vizuálně zajímavých lokalitách, ale také účast na propagaci lokálních značek či audiovizuálních produkcí, ať už ve formě tvorby videí, fotografií nebo grafiky, nebo jako samotní sportovní aktéři.

 

svajc1.jpg svajc2.jpg

 

Co je cílem projektu? 

 

Naším cílem pro letošní léto je na jeho konci odcestovat do Norska, kde se chceme věnovat natáčení místní dechberoucí přírody a video doplnit o freebording. Freebord je prkno, jehož chování je díky speciální patentované technologií trucků velice podobné snowboardu, proto je pro zkušené jezdce možné i ve velkých rychlostech snadno měnit směr a rychlost jízdy či úplně zastavit, více na www.freebording.cz. Freebording je naší vášní již 4 roky a rádi bychom navázali na projekt Nice 2 meet U 2 natáčený ve Švýcarsku, s kterým jsme na světové freebordové scéně sklidili velký úspěch. Náš způsob života při cestování je značně limitován financemi, žijeme pouze v autě nebo venku a stravujeme se skromně, v Norsku chceme rybařit a praktikovat dumpster diving. I přesto je cestování po Norsku na hranici našich možností, tahle země není pro chudý a pohonné hmoty jsou nejdražší v Evropě. Proto se pokoušíme sehnat podporu i prostřednictvím tohoto webu.

 

antonio.jpg

 svajc3.jpg

 

Celé video Nice 2 meet U 2 můžete shlédnout zde:

https://vimeo.com/101789780

 

Veškerý audiovizuální materiál z naší případné cesty bude možno shlédnout na našem facebookovém kanále:

https://www.facebook.com/pages/WTCrew/335765076577770?fref=ts

 

Naše tvorba k vidění například tady:

https://vimeo.com/freebordczech

https://www.youtube.com/user/JohnyHubage

 

Projekty úzce související s námi:

https://www.youtube.com/user/Admiralos686

https://kabela.eu

 

Díky

Jiří

ReachedCZK 11,800(118%)

118%
CZK 10,000requested
9contributors
Contribute

project authorJiří Hladík

Rewards

CZK 100fotografie

Vybereme společně nejlepší fotografie z naší cesty po Norsku a ty vám zašleme v elektronické podobě či vyvolané (fotíme na zrcadlovku Nikon D3100, 18-200 mm).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500dárkový předmět z Norska

Víte o nějaké drobnosti, kterou byste chtěli z Norska přivést? Dejte nám vědět a my se o to postaráme.

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 1,000zapůjčení vybavení

Pokud byste chtěli vyzkoušet některý z těchto sportů, disponujeme vybavením pro freebording, longboarding, wakeboarding či wakeskating. Jsme pouze parta přátel a nemáme žádný obrovský výběr, přesto věříme, že pokud nebudete mít velice specifické požadavky, vyhovíme vám. Domluva je s námi dobrá! Dobré rady jak na to jsou součástí balení:)

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 1,500velkoformátová fotografie

Vyberete si z našich fotografií tu co vás zaujme nejvíc a můžete si dát kousek Norska na svou zeď. Necháme vám ji zarámovat. Samozřejmostí je poskytnutí ostatních fotografií a výsledného videomateriálu v digitální podobě (fotíme na zrcadlovku Nikon D3100, 18-200 mm).

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 2,000střih videa

Natočili jste si zajímavý videomateriál, ale nevíte jak ho proměnit v kvalitní několikaminutový klip? Uděláme to za vás!

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 2,500Soukromá lekce wakeboardingu - Wake Merkur

Wake Merkur se nachází v autokempu Merkur v Pasohlávkách 40 km jižně od Brna, směr Vídeň. Dělat zde individuálního instruktora je součástí mé práce a mí klienti jsou vždy spokojeni. Nabízím dvouhodinovou lekci, pro úplné začátečníky i pokročilé včetně výuky freestyle prvků. Vstupenku na vlek a zapůjčení vybavení hradím já.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable