titulka-06.png

Komiksová kniha Čubčí hlava Fred Knihy

Po letech na Facebooku vychází Fred konečně knižně! Podpoř ho a pomůžeš pokácet strom a vytisknout dvě stě komiksovejch epizod plnejch depky.

7/8/2017

Křest komiksový knihy Čubčí hlava Fred

Kniha je hotová a nastal čas ji pokřtít ve čtvrtek 13. 7. ve 20.00 v Praze ve Vnitroblocku!

Radši bych se zdejchnul, ale prej se sluší to něčim polejt a říct pár chytrejch slov. Bude to zároveň jedinečná šance pro vás, co jste na Startovači přispěli na vznik knihy a vybrali si osobní předání! Pokud byste nemohli dorazit a svojí knížku si převzít, pošlete babičku, nebo mi napište na be@fredaddict.com nebo do zpráv na facebooku a vyřešíme to individuálně. Detaily ke čtvrteční akci najdeš na facebooku na mojí stránce nebo přes tenhle odkaz:

https://www.facebook.com/events/1978056989094809/

Těšim se, čau F.

7/4/2017

Rozesílání a předávání odměn začalo!

Drazí, někteří z vás už svojí knížku mají, ostatní prosím o strpení!

Na odesílání odměn makám a vypadá to následovně:

Odměny v ceně 300 Kč byly všechny odeslány včera a některým z vás už dorazily.

Odměny v ceně 500 a 700 Kč byly odeslány dnes a dostanete je vzhledem k svátkům v pátek, nejpozději po víkendu.

Odměny v ceně 350, 400 a 1000 Kč mám v plánu poslat příští týden, díky za trpělivost.

Osobní předání odměn v ceně 250 Kč proběhne buď tak, že vás individuálně kontaktuju, nebo uspořádám nějakou předávací akci, kterou by moh bejt třeba plánovanej křest knihy. Datum se včas dozvíte, ale budu se snažit to udělat během následujících 14 dnů!


Díky všem!

6/22/2017

Těšte se, jdeme na to!

Včera úspěšně skončila akce na startovači.

Kniha je připravená a příští tejden jde do tisku. Ať už jste si vybrali přímo knihu nebo třeba jen záložku, bude mi chvíli trvat, než všechno připravim. Bude to 80 balíků, takže se určitě poseru. Protože mam ale všechno pečlivě připravený, plán je začít to rozesílat už na konci června. Pokud by se to mělo zdržet, dám hned vědět a předem díky za trpělivost. Zejména vám, kdo máte knihu s vlastním přebalem ;) Díky moc za podporu a zájem, je to velká věc a já mam hroznou radost, že se to povedlo! F.

Máme vybráno!!!
6/15/2017

Máme vybráno!!!

Díky všem, kdo jste přispěli, kniha bude!

Šest dní před koncem akce se nám podařilo vybrat peníze potřebný na vznik Čubčí hlavy. A další Startovači se přidávaj. Jdu to rozjet, zůstaňte na příjmu! F.

70 %, vejplata a nová odměna za 350!
6/4/2017

70 %, vejplata a nová odměna za 350!

Máme vybráno 70 % a já přidávám novou odměnu!

Díky všem startovačům, máme vybráno 70 %! Je to super, ale pořád nemáme vyhráno. Sdílejte Čubčí hlavu, ať se nám to podaří dovybrat, abyste vy, co už ste přispěli, mohli brzo dostat svojí knížku. A vy, co ste čekali na vejplatu, se můžete tenhle tejden konečně plácnout přes kapsu a zapojit se taky! K tomu pro velkej úspěch odměny s personalizovanejma přebalama přidávám novou odměnu za 350 Kč, která ti zajistí knížku, kde bude ode mě deset epizod komiksu ručně upravenejch barvou, kresbama, textama a bublinama a objeví se tam i tvoje jméno! A těch odměn je jenom deset, takže kdo dřív přijde.. F.

Jsme za půlkou!!
5/25/2017

Jsme za půlkou!!

Vybrali sme 53 % za dva dny a to si zaslouží pochvalu!

Chlapci a děvčata, od pondělního večera se podařilo vybrat víc než polovinu peněz na tisk. Díky moc všem dosavadním i budoucím startérům! Nepolevujte a kdo doteď váhal, může mi s klidem svěřit všechny svoje prachy. Nezapomeňte sem pozvat ostatní a já du připravovat odměny! Díky čau! F.

ReachedCZK 37,500(125%)

125%
CZK 30,000requested
92contributors
Contribute

project authorFred

Rewards

CZK 100Komiksová záložka do knihy

Nemáš na knihu? Pořiď si aspoň záložku! Bude na ní komiks, takže to je vlastně taková jednostránková kniha, chápeš.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Hodně muziky za málo peněz

Tyhle prachy ti zajistěj zkrácenou elektronickou verzi Čubčí hlavy Freda s pár epizodama, co ještě nikdo na světě neviděl. Navíc dostaneš přístup k senzačnímu playlistu „Fredova depka“ na Spotify!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Tištěná kniha s věnováním předaná osobně

Knihu s podpisem a věnováním ti předám osobně v Praze a můžem se obejmout. Co víc si můžeš přát..

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Tištěná kniha s věnováním zaslaná poštou

Yes! Připlatíš si za to, že mě neuvidíš! Ale zas můžeš zůstat sedět doma a poslouchat můj depresivní playlist na Spotify, na kterej dostaneš link. A to je fér.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Kniha s originálně upravenejma komiksama

Přijde ti originální knížka, kde bude ode mě deset epizod komiksu ručně upravenejch barvou, kresbama, textama a bublinama a objeví se tam i tvoje jméno! A až to se mnou šlehne, tak na tom ještě zbohatneš.

Number of available rewards: 1/10

Reward unavailable

CZK 400Kniha s vlastním přebalem, záložkou a samolepkou

Udělám ti na knihu originální přebal jenom pro tebe. Bude v barvě, kterou miluješ nebo nenávidíš a bude na něm komiks o tobě! Za úroveň humoru neručim.. K tomu záložka s komiksem a samolepka.

Number of available rewards: 0/30

Reward unavailable

CZK 500Dva komiksy jsou lepší než jeden

Dostaneš dvě knihy poštou až domů. Poštovný je na mě, co ty na to? K tomu elektronickou verzi knihy a link na můj depresivní Spotify playlist.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Tři knihy za zvýhodněnou cenu

Tištěná kniha pro tebe a další dva lidi, co nemůžeš vystát. Poštou až domů. Najdeš tam i záložku s komiksem. K tomu navíc od Backstage Books získáš e-knihu „Dnes jsem se rozhodl zabít“ a pocit, že zase žiješ.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Ultrakombo pro náročný s originálním tričkem

Dostaneš tištěnou knihu s věnováním, senzační triko Fred Addict, samolepky, žvejky s Fredem od Charity Gums a k tomu motivační playlist „Fredova depka“ na Spotify! Pošlu poštou nebo předám osobně v Praze.

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 2,500Staň se sponzorem komiksu

Jako vážený sponzor dostaneš knihu Čubčí hlava Fred s věnováním + od Backstage Books další dvě tištěný knihy dle vlastního výběru, sadu e-knih a elektronickou verzi Čubčí hlavy. Hlavně ale budeš mít reklamu přiloženou do knihy a promo na slavnostním křestu s přípitkem a poplácáním po zádech.

Number of available rewards: 5/6

Reward unavailable

CZK 5,000Drink na mě, společná fotka a triko

Fotka s Tomem nebo Fredem! Nikdy nevíš, kdo zrovna zůstane s depkou doma. K tomu podepsaná knížka, drink na účet podniku a krutý triko Fred Addict.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 20,000Kalba s Fredem

Nebo s Tomem. Nemůžu předem slíbit. Ale budeme se smát a plakat a až se po dvou dnech vyhrabem z kocoviny, můžem se stát přáteli na facebooku. Jako památka ti zůstane knížka politá pivem.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable