Photo 30.08.2022 17 09 50 (1).jpg

Fo3 - Original Dad and Roll Hudba

Podořte pilotní projekt seskupení Fo3 – Original Dad and Roll. Rokenrol a rodičovství jde dohromady více, nežli tušíte!

Fo3 - Original Dad and Roll

ReachedCZK 26,816(268%)

268%
CZK 10,000requested
17contributors
ContributeRewards

Co je Fo3?

Jsme nově vzniklé uskupení sdružující hudebníky, grafiky, tatéry a „umělce“ podobného charakteru, které spojuje záliba v rokenrolové hudbě, smysl pro recesi a prostý fakt, že jsme všichni již otcové.

V letošním roce jsme si v rámci našeho pilotního projektu vynalezli a nahráli čarokrásné album s názvem Lego Rokenrol, které je doprovázeno grafikou a sadou drobnějších audiovizuálních záznamů mapující slasti a strasti otcovství a rodinného života vůbec.

 

Album Lego Rokenrol

 

Proč bych měl projekt podpořit?

Ideálně proto, že tě zaujala naše tvorba a případnou zaslanou podporou tak uspíšíš vznik dalších projektů. Případně pro tebe může být i dobrým důvodem skutečnost, že polovinu všech vybraných prostředků chceme použít k dobročinným účelům. A jelikož jsme projekt „Fotři“, tak bychom chtěli věnovat získané prostředky tam, kde se role otců nedostává, tedy matkám samoživitelkám. V tomto případě jsme konkrétně domluveni s organizací Nadační fond Gratia.

 

 

Jak bude vypadat činnost Fo3 po skončení tohoto projektu?

Jeden z důvodů, proč věnujeme nadačnímu fondu „pouze“ polovinu prostředků z této kampaně, je touha pokračovat v dalších projektech, kde bychom rádi realizovali své další nápady. A právě tyto projekty pak mohou potenciálně generovat pro nadaci i další prostředky. A ať už tato kampaň dopadne úspěšně, či neúspěšně, realizaci dalších plánů nám to však nezhatí. Pouze určí, jak rychle a v jaké intenzitě se budou realizovat. Nepopíráme však, že každá koruna, která zůstane nám, nás bude motivovat do další tvorby.

 

 

Budou se další projekty Fo3 týkat jen hudby?

Zprvu se budou točit hlavně kolem hudebního seskupení. Ať už jde o natočení videoklipu nebo uspořádání několika koncertů směřovaných hlavně publiku rodičovského typu pro účely podpory nadace. V těsném závěsu máme však v plánu např. výstavu děl tatérů, krátké filmy nebo pořádání festivalu na den otců.

 

 

Jaké jsou odměny a proč tam není nic „hmatatelného“?

Hlavní odměnou je digitální album Lego Rokenrol a k němu digitální plakát o velikost A2. Důvodem, proč jsme nezvolili fyzické odměny, je fakt, že chceme nadaci Gratia předat sumu, za kterou se nebudeme muset úplně stydět. Na další náklady spojené třeba s výliskem CD v současnosti nejsou prostředky, respektive padly by na úkor nadace. Co si budeme povídat, úplně si nevěříme, že vybereme milion 😊.

 

 

Závěr

Moc vám děkujeme, pokud jste dočetli až na samý závěr. Naší tvorbou chceme povzbudit všechny rodiče k tomu, aby trpělivě nesli to nelehké břímě rodičovství. Naší nemalou ambicí je to, abychom vás naší infantilitou trochu pobavili a v ideálním případě ve vás třeba na našem koncertě probudili trochu živočišnosti, která k rokenrolu patří a po které se pak spokojeně vrátíte domů k rozhovorům se zvířátky, odsávačce, domácím úkolům nebo k té každodenní konfrontaci s oněmi drobnými zlozvyky vašich partnerů. My to alespoň tak máme!

 

V srdci rokenrol

Fo3

 

https://www.facebook.com/Fo3.Original.Dad.and.Roll

https://fo3-originaldadandroll.bandcamp.com/releases

 

https://nadacnifondgratia.cz/

 

ReachedCZK 26,816(268%)

268%
CZK 10,000requested
17contributors
Contribute

Rewards

CZK 150Digitální album Lego Rokenrol (mp3+flac) + digitální plakát Lego Rokenrol (pdf)

Patnáct čarokrásných písní o slastech a strastech otcovství ve formátech mp3 a flac. K tomu nádavkem plakát naší naštvané maminy v pdf formátu o velikosti A2.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Lupen na křest alba

Sežeň si hlídání, zařiď si pro sebe a svou drahou polovičku volno a probuď v sobě trochu té rokenrolové živočišnosti. 21.10.2022 v klubu Rockle v Českých Budějovicích proběhne křest alba. Máš se opravdu na co těšit!

Number of available rewards: 98/100

Reward unavailable

CZK 350Podpora projektu

Projekt tě tak nadchl, že nás chceš prostě podpořit svými draze vydělanými penězi. Na oplátku ti zašleme digitální album Lego Rokenrol (mp3+flac), plakát naštvané maminy (pdf), poděkujeme ti na FB a tvé jméno bude umístěno na předávaném "šeku" pro nadaci.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Rodičovský balíček

Digitální album Lego Rokenrol (mp3+flac), plakát naštvané maminy (pdf), poděkování na FB a jeden lístek na křest alba (21.10.2022 v Rockli v Českých Budějovicích). A samozřejmě bude tvé jméno umístěno na předávaném "šeku" pro nadaci.

Number of available rewards: 45/50

Reward unavailable

CZK 2,000Hlídání vašich ratolestí od zkušeného fotra - Fríďa

Chcete pro sebe volné odpoledne? Žádný problém. Babysitting po jihočeském kraji až na 4 hodiny v kuse zajištěný od zkušeného fotra Fríďi. Takový rokenrol vaše děti ještě nezažily! A tvé jméno na předávaném "šeku" pro nadaci.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Hlídání vašich ratolestí od zkušeného fotra - Hugo

Chcete pro sebe volné odpoledne? Žádný problém. Babysitting po jihočeském kraji až na 4 hodiny v kuse zajištěný od zkušeného fotra Huga. Takový rokenrol vaše děti ještě nezažily! Navíc je strejda Hugo naučí na bicí a to každý rodič po návratu ocení! A tvé jméno na předávaném "šeku" pro nadaci.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Hlídání vašich ratolestí od zkušeného fotra - Zip

Chcete pro sebe volné odpoledne? Žádný problém. Babysitting po jihočeském kraji až na 4 hodiny v kuse zajištěný od zkušeného fotra Zipa. Takový rokenrol vaše děti ještě nezažily! A tvé jméno na předávaném "šeku" pro nadaci.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,500Poukázka na tetování v ART ROOM TATTOO

Chceš vzpomínku na celý život? Není problém! Mike to dokáže zařídit! Od nás dostaneš poukaz a je pouze na tobě, jak ho zužitkuješ.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Kmotr alba Lego Rokenrol

Křest alba se uskuteční 21.10.2022 v klubu Rockle v Českých Budějovicích. A jsi to ty, kdo bude mít tu čest, potřísnit ho na podiu tekutinou dle vlastního uvážení. Zároveň bude tvé jméno uvedeno tučnýn písmem na předávaném "šeku" pro nadaci.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 8,000Koncert pro tebe

Přijedeme ti zahrát, kamkoliv si jen usmyslíš. Menší hospodské sály dokážeme v případě potřeby obsáhnout vlastním PA systémem. Podrobnosti domluvíme.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 10,000Staň se sponzorem

Staneš se sponzorem Fo3 a tvoje jméno/firma (včetně loga) bude uvedena v závěrečných titulcích plné verze scénky Terapie a v klipu Fotři Jdou Ven. Budeš tak na věčný čas ukotven ve vodách internetu! Navíc bude tvé jméno/logo tučně uvedeno na předávaném "šeku" pro nadaci. Nádavkem dostaneš čtyři lupeny na křest alba, ať o všechnu tu slávu nepřijdeš!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable