obrazekmaly.jpg

FNUK - trika, plakáty a falešné vysokoškolské diplomy! Umění

Zaplaťte školné a získejte ročenku, designová trička, stylové plakáty i vysokoškolské diplomy pro studenty imaginární fakulty UK. Bereme každého!

Třináctá komnata FNUK na Startovači
12/12/2013

Třináctá komnata FNUK na Startovači

Vytahujeme poslední trumfy v boji za splnění finančního limitu - hrajeme na city!

Aktuální i budoucí startéři!

Překonali jsme hranici 11 tisíc korun, což je částka, ve kterou jsem u tohoto „sranda“ projektu ani nedoufal. Sranda projekt né proto, že bych ho celý sepsal na jeden hrníček kafe a číselné údaje si vycucal z prstu na noze, ale protože se přeci jenom trochu liší od dalších věcí, které tady na Startovači můžete podpořit.

Nepotřeboval jsem peníze na podmořskou laboratoř ani zaplatit nové CD svojí kapely. Hlavně proto, že se kromě holubů bojím hloubek a hrát umím maximálně na nervy. Moje cíle byly mnohem přízemnější - chtěl jsem si doma pověsit stylový plakát, pochlubit se falešným vysokoškolským diplomem a vtipným nápisem na triku pobuřovat lidi, kteří na rozdíl ode mě vysokou dodělali…

Všechno podstatné o projektu a hlavně odměnách najdete zde!

Chtěl jsem zkusit, jestli se objeví několik lidí, kteří přemýšlí podobně, ale nakonec jsem dostal něco víc - našlo se přes dvacet odvážlivců (zatím 24), kteří se FNUK rozhodli podpořit. Získat důvěru od tolika lidí, to už je pro mě nějaký závazek, a ačkoliv jsem byl z počátku smířený s faktem, že to s FNUKem nedopadne, právě kvůli nim to dopadnout musí.

Do konce akce zbývá pět dní a necelých osm tisíc korun. A to není moc! Stačí jenom oslovit deset lidí, kteří by si chtěli koupit komplet triko+plakát+diplom. Ten dobrej pocit, že pomohli projektu, aby se vůbec realizoval, ten je pak k nezaplacení. Proto zkouším apelovat na každého, ke komu se tahle zpráva dostane, aby svojí podporu FNUKu zvážil, případně jí vyjádřil sdílením dál.

Teď už nejde jenom o mně a to, že si něco pověsím na zeď. Teď mi jde o to, abych mohl splnit, co jsem svým podporovatelům tady na Startovači a uchazečům o studium FNUK slíbil.

Pojďme do toho. Máme na to!

Lukáš

ReachedCZK 22,550(119%)

119%
CZK 19,000requested
49contributors
Contribute

project authorLukáš Bašta

Rewards

CZK 50Přihláška do ročníku 2013/2014

Zaplacením poplatku 50 Kč a přihlášením přes web Startovač.cz splníte všechny požadavky nutné pro zápis do prvního studijního ročníku. Po uplynutí časové lhůty obdržíte e-mail ze studijního oddělení a ročenku v elektronické podobě. Ročenka s vaší fotkou a přezdívkou bude též uvedena na webových stránkách fakulty.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Diplom inženýr

Zaplacením částky výše projevíte svoje studentské nadšení a okamžitě projdete veškerými testy a zkouškami, jež jsou nutné k získání titulu inženýr. Nicméně je to s odřenýma ušima, co byste za 150 Kč taky chtěli! Poštovné zdarma? Místo v ročence? No tak jo!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 190Červený diplom inženýr

Zaplacením částky výše projevíte nebývalé studentské nadšení a vědomosti a za to budete odměněni červeným diplomem a titulem inženýr. Je to dobrá investice, která se vám jistě vrátí, když zkusíte v bance vymáhat případnou finanční odměnu pro šikovné studenty. Společně s tím také obdržíte všechny náležitosti spojené s Přihláškou. V ceně odměny je započítané i poštovné!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Demotivační plakát

Obdržíte jeden plakát A2 s motivem dle vašeho přání, jenž propaguje dobré jméno naší školy a významnou osobnost, jež se o ní zásadně zasloužila. Společně s tím také obdržíte všechny náležitosti spojené s Přihláškou. V ceně odměny je započítané i poštovné!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Propagační tričko školy

Abyste mohli hájit dobré jméno naší instituce a dát jasně najevo každému, koho na ulici potkáte, že jste naším studentem, získáte k Přihlášce do ročníku 2013/2014 jedno z dostupných triček dle vašeho, jistě kvalifikovaného výběru. V ceně odměny je započítané i poštovné!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 850Balíček studenta

Zaplacením této částky obdržíte kompletní servis - potvrzení vaší přihlášky, umístění v ročence na webu, jeden plakát velikosti A2 a jedno propagační tričko dle vašeho výběru. Váš zápal a píli pak navíc oceníme titulem inženýr, jenž se bude krásně vyjímat na vašem novém vysokoškolském diplomu. V ceně odměny je započítané i poštovné!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,490Student za všechny prachy

Podobné jako v Balíčku studenta, nicméně dostanete dva plakáty s různými motivy, dvě trička s různými motivy a dva červené diplomy, které vyplníme na jména, na nichž se společně domluvíme (ty pak zaneseme i do ročenky na webu). V ceně odměny je započítané i poštovné!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,990Každý může být rektorem!

Zaplacením této částky obdržíte vše, co obsahuje balíček studenta (potvrzení o přijetí, místo v ročence na webu, jedno tričko dle vlastního výběru, jeden plakát A2, červený diplom s titulem inženýr) a navíc, jakožto výjimečný student naší školy, se stanete jejím rektorem! Díky tomu bude vaše jméno na každém diplomu, který našim studentům pošleme! V ceně odměny je započítané i poštovné!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,990Každý může být děkanem!

Zaplacením této částky obdržíte vše, co obsahuje balíček studenta (potvrzení o přijetí, místo v ročence na webu, jedno tričko dle vlastního výběru, jeden plakát A2, červený diplom s titulem inženýr) a navíc, jakožto výjimečný student naší školy, se stanete jejím děkanem! Díky tomu bude vaše jméno na každém diplomu, který našim studentům pošleme! V ceně odměny je započítané i poštovné!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Sponzor našeho ústavu

Jakožto student oddaný naší věci dostanete nejen triko, plakát, místo v ročence a červený diplom, ale ještě jedinečnou možnost šířit svoje myšlenky (nebo reklamu) v rozsahu 140 znaků v rámci ročenky a plakátu! Tedy pokud nebudou vulgární či urážlivé. Další podrobnosti v popisku vlevo. V ceně odměny je započítané i poštovné!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable