obrazekmaly.jpg

FNUK - trika, plakáty a falešné vysokoškolské diplomy! Umění

Zaplaťte školné a získejte ročenku, designová trička, stylové plakáty i vysokoškolské diplomy pro studenty imaginární fakulty UK. Bereme každého!

Peníze dorazily, odměny se tisknou!
1/6/2014

Peníze dorazily, odměny se tisknou!

Informace o stavu projektu, potažmo tisku odměn.

Vážené studentky, studenti, podporovatelky a podporovatelé Fňuku!

Doufám, že jste během svátků nic nedělali, poctivě je proflákali a hlavně jste si na Silvestra nic neudělali. Byla by škoda, kdyby ano, vzhledem k tomu, že odměny za splnění projektu jsou na cestě.

0. Peníze ze Startovače dorazily

Minulý týden dorazily peníze ze Startovače, takže mi nic nebránilo v tom odměny objednat a hlavně zaplatit. Drobné investice jsem již vyřídil dopředu, ale samotný tisk plakátů a triček probíhá až nyní. Tímto bych ještě jednou chtěl vám všem poděkovat, že jste mi pomohli tenhle projekt realizovat a mám pro vás i několik drobných zlepšováků!

1. Výběr děkana

Jelikož se našel jenom jeden zájemce o post rektora a naše fakulta bez děkana prostě nemůže fungovat, dovolil jsem si vylosovat jednoho z vás. V rámci formuláře jste mohli projevit zájem o tuto funkci. Děkanem byl zvolen Martin Brykner a musím přiznat, že to je volba velmi kvalitní, jelikož jeho podpis splňuje všechny moje představy o tom, jak se má děkan podepsat. Gratuluji!

2. Tisk a rozesílání diplomů

Během Vánoc se objevila možnost diplomy tisknout na postříbřenou čtvrtku A4, čímž diplomy získají ještě na kráse a vážnosti (původně měly být tištěné na kvalitní bílou čtvrtku). Jejich tisk proběhne zítra a poté je budu rozesílat.

POZOR: Týká se to pouze těch z vás, kdo vyplnili dotazník na Google Docs. Pokud jste tak ještě neučinili, tak to prosím napravte. O odměnu nikdo samozřejmě nepřijde, ale může hrozit, že potrvá déle, než se k němu dostane.

3. Tisk triček

Podobná situace jako u diplomů je i u triček - pokud jste vyplnili formulář a napsali, jaké triko chcete, tak dobrou zprávou budiž, že je již v tisku. Dodání triček očekávám během týdne a tudíž vidím jako velmi reálné, že trička budete mít začátkem příštího týdne - datum ještě upřesním, jak se ke mně trička dostanou.

4. Tisk plakátů

Vzhledem k tomu, že se mezi startéry neobjevil žádný sponzor, není nutné, aby kvůli němu bylo v dolní částí prázdné místo. Vzhledem k tomu, že se stejně objevily názory, že prostor dole vyhrazený pro sponzora a logo fakulty nevypadá dobře, rozhodl jsem se jej zrušit - samotný potisk tak bude o něco větší a vyplní celou plochu plakátu A2!

Kromě toho mi již doputovaly krabice na plakáty a teď jen čekám na jejich vytištění. To očekávám taktéž během týdne a podobně jako u triček tak vidím, že byste je mohly mít začátkem příštího týdne. Celou věc však ještě upřesním. Samozřejmě, opět se to týká jenom těch z vás, kteří již vyplnili dotazník a napsali, jaký plakát chtějí.

5. Jaký formulář?

Pokud přesně v duchu naší fakulty nemáte páru, o jakém formuláři píši, bude nejlepší, když kliknete rovnou na tento odkaz.

ReachedCZK 22,550(119%)

119%
CZK 19,000requested
49contributors
Contribute

project authorLukáš Bašta

Rewards

CZK 50Přihláška do ročníku 2013/2014

Zaplacením poplatku 50 Kč a přihlášením přes web Startovač.cz splníte všechny požadavky nutné pro zápis do prvního studijního ročníku. Po uplynutí časové lhůty obdržíte e-mail ze studijního oddělení a ročenku v elektronické podobě. Ročenka s vaší fotkou a přezdívkou bude též uvedena na webových stránkách fakulty.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Diplom inženýr

Zaplacením částky výše projevíte svoje studentské nadšení a okamžitě projdete veškerými testy a zkouškami, jež jsou nutné k získání titulu inženýr. Nicméně je to s odřenýma ušima, co byste za 150 Kč taky chtěli! Poštovné zdarma? Místo v ročence? No tak jo!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 190Červený diplom inženýr

Zaplacením částky výše projevíte nebývalé studentské nadšení a vědomosti a za to budete odměněni červeným diplomem a titulem inženýr. Je to dobrá investice, která se vám jistě vrátí, když zkusíte v bance vymáhat případnou finanční odměnu pro šikovné studenty. Společně s tím také obdržíte všechny náležitosti spojené s Přihláškou. V ceně odměny je započítané i poštovné!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Demotivační plakát

Obdržíte jeden plakát A2 s motivem dle vašeho přání, jenž propaguje dobré jméno naší školy a významnou osobnost, jež se o ní zásadně zasloužila. Společně s tím také obdržíte všechny náležitosti spojené s Přihláškou. V ceně odměny je započítané i poštovné!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Propagační tričko školy

Abyste mohli hájit dobré jméno naší instituce a dát jasně najevo každému, koho na ulici potkáte, že jste naším studentem, získáte k Přihlášce do ročníku 2013/2014 jedno z dostupných triček dle vašeho, jistě kvalifikovaného výběru. V ceně odměny je započítané i poštovné!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 850Balíček studenta

Zaplacením této částky obdržíte kompletní servis - potvrzení vaší přihlášky, umístění v ročence na webu, jeden plakát velikosti A2 a jedno propagační tričko dle vašeho výběru. Váš zápal a píli pak navíc oceníme titulem inženýr, jenž se bude krásně vyjímat na vašem novém vysokoškolském diplomu. V ceně odměny je započítané i poštovné!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,490Student za všechny prachy

Podobné jako v Balíčku studenta, nicméně dostanete dva plakáty s různými motivy, dvě trička s různými motivy a dva červené diplomy, které vyplníme na jména, na nichž se společně domluvíme (ty pak zaneseme i do ročenky na webu). V ceně odměny je započítané i poštovné!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,990Každý může být rektorem!

Zaplacením této částky obdržíte vše, co obsahuje balíček studenta (potvrzení o přijetí, místo v ročence na webu, jedno tričko dle vlastního výběru, jeden plakát A2, červený diplom s titulem inženýr) a navíc, jakožto výjimečný student naší školy, se stanete jejím rektorem! Díky tomu bude vaše jméno na každém diplomu, který našim studentům pošleme! V ceně odměny je započítané i poštovné!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,990Každý může být děkanem!

Zaplacením této částky obdržíte vše, co obsahuje balíček studenta (potvrzení o přijetí, místo v ročence na webu, jedno tričko dle vlastního výběru, jeden plakát A2, červený diplom s titulem inženýr) a navíc, jakožto výjimečný student naší školy, se stanete jejím děkanem! Díky tomu bude vaše jméno na každém diplomu, který našim studentům pošleme! V ceně odměny je započítané i poštovné!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Sponzor našeho ústavu

Jakožto student oddaný naší věci dostanete nejen triko, plakát, místo v ročence a červený diplom, ale ještě jedinečnou možnost šířit svoje myšlenky (nebo reklamu) v rozsahu 140 znaků v rámci ročenky a plakátu! Tedy pokud nebudou vulgární či urážlivé. Další podrobnosti v popisku vlevo. V ceně odměny je započítané i poštovné!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable