Untitled-2.jpg

For a New Liberty Knihy

Pomozte nám vydat jednu z nejlepších knih rakouské ekonomické školy.

4/9/2015

Pozvánka na křest

Pozvánka na křest

Drazí startéři,

zveme vás na křest Manifestu svobody, který jsme právě - díky vaší pomoci - vydali.

Křest se bude konat v pátek 17. dubna v 17 hodin v rámci PCPE na CEVRO institutu. Všichni jste srdečně zváni na oslavu vydání knihy, kde si budete moci převzít své výtisky.

Ty z vás, kteří na křest nedorazí, budeme kontaktovat ohledně zaslání předplacených výtisků. Případný kredit do e-shopu uplatníte jednoduše poznámkou k online objednávce, která bude obsahovat vaše osobní údaje shodné s těmi, které jste zadali na Startovač.

V rámci akce bude též k dostání nové vydání Frédérica Bastiata Petice za zákaz slunce a jiné absurdity ekonomie.

Těšíme se na vás a ještě jednou vám děkujeme za podporu, bez které by nebylo možné knihu vydat.

LvMI

3/3/2015

Finish

Sazba, tisk, křest

Dobrý den,

rádi bychom vás informovali o novinkách z přípravy knihy. Text už je až na drobné detaily celý vysázený a do dvou týdnů půjde do tisku. A pokud vše půjde podle plánu, v rámci PCPE proběhne v polovině dubna křest. Jako malou ochutnávku již teď nabízíme náhled obálky.

Již brzy se tedy můžete těšit na svoje výtisky.

Děkujeme za přízeň,

LvMI

12/8/2014

Práce na knize

Prostě to brzo vydáme

Dobrý den,

rádi bychom vás informovali o tom, jak pokračují práce na vydání českého překladu For a New Liberty. Obálka již je téměř hotová a vypadá skvěle. Někdy po Novém roce ji představíme na našem facebooku, máte se na co těšit. Konečná podoba textu bude připravená do Vánoc a pak už budeme moct jít sázet a finalizovat podklady.

Při vydávání knih obvykle nejde nic podle plánu, ale s největší pravděpodobností bychom knihu měli stihnout vydat na jaře příštího roku.

Název knihy jednoznačně vyhrála varianta Manifest svobody.

Ještě jednou vám všem děkujeme za podporu a brzy se ohlásíme s dalšími novinkami.

LvMI

9/24/2014

První cíl splněn

100 % během prvního týdne

Díky vaší štědré podpoře se nám podařilo splnit první cíl během týdne a už teď je jasné, že kniha vznikne. Skvělé! Děkujeme za vaše příspěvky, jsme velmi rádi, že se můžeme pustit do práce a vy se na knihu můžete začít těšit.

Zároveň už můžeme oznámit autora předmluvy, na kterém jsme se domluvili s naším Filantropem. Stane se jím prof. Josef Šíma. Čeká nás tedy jistě vynikající předmluva z domácího prostředí.

Ale k perfektní knize nám ještě kousek chybí. Profesionální korektura, obálka i sazba nejsou o nic méně důležité než překlad a tisk a For a New Liberty si takové zpracování jistě zaslouží. Budeme tedy vděční za další šíření odkazu na projekt a za další příspěvky, abychom mohli knihu vydat v nejlepší možné kvalitě. Plán musíme splnit alespoň na 160 %.

Nezapomínejte též hlasovat o názvu knihy, zatím hlasovalo jen relativně málo lidí, takže se poměr hlasů může ještě rychle měnit.

Kdyby se nám podařilo vybrat více peněz, než kolik nakonec využijeme na zmiňované aktivity, nepřijdou peníze nazmar. Zájem o knihu předčil naše očekávání a už teď jsme předprodali skoro 200 výtisků. Více vybraných peněz tedy může znamenat větší náklad oproti původní kalkulaci nebo třeba základní kapitál pro nějakou další publikaci. Kdyby taková situace nastala, poradíme se o využití peněz se startéry.

Děkujeme za podporu.

LvMI

 

9/16/2014

Skvělý start

20 tisíc za prvních 12 hodin

Prvních 12 hodin je za námi a společně se nám podařilo vybrat více než 20 tisíc, což je třetina minimální cílové částky. Užasné, skvělé, super. V takový ohlas jsme ani nedoufali a jsme vám všem  moc vděční za podporu!

Cesta do finále je ale ještě dlouhá a jestli chceme vidět knihu v prvotřídní kvalitě, musíme udržet tempo. Budeme vám tedy vděční za jakékoliv šíření projektu mezi další potenciální startéry a samozřejmě v první řadě za vaše příspěvky.

Ještě jednou díky!

LvMI

ReachedCZK 121,851(203%)

203%
CZK 60,000requested
198contributors
Contribute

project authorJakub Skala

Rewards

CZK 50Název knihy: Za novou svobodu

Hlasujte pro název knihy: Za novou svobodu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 50Název knihy: Manifest svobody

Hlasujte pro název knihy: Manifest svobody.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 230Kniha

Získáte jeden výtisk knihy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Podepsaná kniha a e-book

Získáte jeden výtisk knihy s věnováním od členů LvMI a e-book.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 440Startér z plakátu

Získáte dva výtisky knihy s věnováním, e-book a navíc bude vaše jméno na obálce knihy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 660Čtenářský kroužek

Získáte tři výtisky knihy s věnováním, e-book, kredit 100 Kč do e-shopu a navíc bude vaše jméno na obálce knihy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Kompletní set

Získáte čtyři výtisky knihy s věnováním, e-book, kredit 250 Kč do e-shopu, vaše jméno bude na obálce knihy a k tomu vám napíšeme speciální poděkování na jednu z předních stran knihy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Skutečný rakušák

Získáte prostor pro reklamu na váš projekt na ½ strany knihy a k tomu pět výtisků, e-book, vaše jméno bude na obálce knihy a napíšeme vám speciální poděkování na jednu z předních stran.

Number of available rewards: 11/16

Reward unavailable

CZK 4,000Sponzor

Získáte prostor pro reklamu na váš projekt na jednu strany knihy a k tomu vše ostatní jako v odměně za 2 000 Kč. Bonus: kniha podepsaná autorem předmluvy.

Number of available rewards: 2/6

Reward unavailable

CZK 7,000Filantrop

Vyberte autora předmluvy! Mimo to získáte všechno jako v odměně za 4 000 Kč a navíc Vás při slavnostním křtu knihy pozveme na podium, kde budete moci oslavit její vydání s námi.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable