simulator F1.png

S formulí 1 za lidmi Hry & Apps

Komentátor F1 Tomáš Richtr putuje po Česku se simulátorem formule 1, pořádá turnaje nebo jen nabízí lidem šanci zažít pocit opravdového pilota!

simulator F1.png

ReachedCZK 113,929(162%)

162%
CZK 70,120requested
101contributors
ContributeRewards

Obrovské díky! 

Děkuji za podporu projektu. Velká pokora, závazek a zodpovědnost! Zkusme to ale dotáhnout ještě dál! Myslím na virtuální realitu, volná místa jsou ve špičkovém F1 eSports turnaji příští rok v únoru a alespoň jednu charitativní odměnu od někoho z vás by si to zasloužilo! 

______________________

Původní text projektu

Jmenuji se Tomáš Richtr a více než 10 let komentuji v televizi velké ceny formule 1. Baví mě zprostředkovávat zážitky a emoce s formulí 1 spojené. Ale chtěl bych to posunout ještě dál. Dostat zážitek z formule 1 až k vám do města nebo vesnice.

Mým cílem je pořídit a sestavit kvalitní simulátor formule 1 a s ním pak jezdit k vám do kraje, města nebo vesnice. Uspořádali bychom třeba malý soutěžní turnaj v partě lidí, kteří budou mít o návštěvu simulátoru F1 zájem. Nebo jen prostě obohatí již připravovanou zábavu o pěkný adrenalinový zážitek. Několikrát v průběhu každého roku se rozhodnu sám vyrazit někam po Česku a nabídnu vám svezení a soutěž o předmětné ceny.

Simulátor F1.jpg

JAK TO BUDE FUNGOVAT?

Až bude sumilátor pořízený, se začátkem roku 2019 bude možné si jej prostřednictvím jednoduchého a intuitivního formuláře objednat na internetové stránce nebo třeba jen na mé emilové adrese. Společně pak dohodneme přesný termín a okolnosti vaší připravované akce tak, abyste měli ze simulátoru ten nejleší požitek.

Ideální bude domluvit se ve skupině lidí ve vašem regionu, městě či obci a návštěvu simulátoru poptat. 

Vedle standardní cenové tabulky pro takovou službu další unikátní možností bude licitování. Pokud budete chtít, aby simulátor za vámi přijel, ale nemáte třeba dost prostředků, dáte vědět, kolik jste dali dohromady v penezích a jaké další naturálie byste nabídli: jako například ubytování v atraktivním prostředí včetně stravy nebo jiné nápady! A bude-li to znít atraktivně, určitě se dohodneme, protože spojíme příjemné s užitečným: vy budete mít parádní formulový zážitek a já si udělám prima výlet.

V dalších případech bude na speciálním webu a mých sociálních sítích oznámena akce na některém konkrétním místě v Česku, kam mám v úmyslu simulátor přivézt a uspořádat na něm malou soutěž nebo jej nabídnout k vyzkoušení. Chtěl bych se za vámi vypravit třeba do Hradce Králové, Brna, Plzně, Olomouce, Ostravy, Českých Budějovic, Chebu. Nebo prostě tam, kde budete mít zájem, abych simulátor dopravil. 

Dále: jednou za čas uspořádám motokárový turnaj, jako například v uplynulých letech Vyvrcholení sezony F1 v pražské Praga areně. Letos v září se chystá podobná akce 'Loučení s létem' a 8. prosince opět Loučení se sezonou. Na akcích jako je tato bude simulátor k dispozici pro všechny lidi úplně zdarma!!

A ještě jedna zajímavost: když bude simulátor volný, celý set si budeš moci půjčit domů a propařit s ním třeba celý prodloužený víkend nebo i déle podle dohody! Celá sestava se vejde do kombíku (Škoda Octavia) se sklopenými zadními sedadly, a to včetně 125 cm televize, pokud bys ji chtěl s sebou. K dispozici jsou dvě manipulační podložky s kolečky pro snadné manévrování. 

PROČ TO DĚLÁM?

Třebas to při prvním pohledu na fotku nebo video nevypadá, ale jízda na takovém suimulátoru je úžasně adrenalinový zážitek. Rychle vás to pohltí a už toho nebudete chtít nechat. Již dlouho přemýšlím nad projektem, podle kterého bych s tématem formule 1 jezdil mezi lidi, protože - přiznejme si to - kdo by jezdil pořád jen do Prahy, že? Jenomže s čím za lidmi jezdit? Jenom abychom se potkali a pokecali? Bych si možná mohl povídat taky sám se sebou. Ale až s nápadem simulátoru se objevila šance jezdit za lidmi, protože společně se mnou za nimi bude jezdit zážitek formule 1. Zprostředkovávat a umocňovat zážitky je moje moderátorské krédo. Baví mě lidi bavit. Proto to chci dělat.

Tomáš Enge F1 - 1.jpg

NA CO POTŘEBUJI PENÍZE?

Na tři věci.

1. Na rozjezd nápadu, který potřebuje řadu formalit, jako je například založení malé firmy, která bude cestování simulátoru F1 po zemi zajišťovat. K tomu budou potřeba speciálně proškolení a zkušení pracovníci, kteří budou simulátor obsluhovat, nastavovat a hlavně pomáhat a radit lidem. Ve střední budoucnosti už si na sebe tito lidé doufám vydělají sami, ale na začátku budou potřebovat vaši pomoc.

2. Na licence her. Jelikož se bude jednat o veřejné události, hry si žádají speciální licence. Cílem je totiž nabídnout zážitek nejen z formule 1, ale i dalších závodních strojů. Buď na okruzích nebo na cestách ve voze rallye.

3. Na části simulátoru, hlavně licencovanou závodní sedačku F1. Je kvalitní a nabízí nejlepší zážitek. Jiné části simulátoru jsou již k dispozici, ale aby byl postaven kompletní set, na kterém nebude člověk zklamán, je potřeba dokoupit některé kvalitní díly.

A NEKUPUJU SI TEN SIMULÁTOR TŘEBA JEN PRO SEBE?

Ne. Ale chtěl bych se na něm svézt, až přijede za vámi, pokud budu moci! Tento simulátor, který mám v úmyslu sestavit, se ke mně domů nikdy nepodívá. Když nebude využíván, bude uskladněn na vhodném místě tak, aby v případě objednávky simulátoru mohl být naložen a odvezen kdykoli, kdy vznikne nějaký zájem. Smyslem projektu není, aby mi lidé zafinancovali zážitek ze simulátoru, protože těch jsem již měl celou řadu a v dřívějších letech jsem si jej užil bohatě. Dnes už nejezdím. Ale právě díky těmto zkušenostem bych chtěl podobné zážitky zprostředkovávat lidem. Mít radost z toho, že má někdo jiný radost, je tou hlavní motivací. A je to stejná motivace, se kterou zprostředkovávám zážitky během mého komentování přenosů F1. Jinak bych si je komentoval doma sám pro sebe, kdybych to dělal pro sebe. Navíc bych si trapas v podobě odmlčení se po případném úspěchu projektu, a ježdění u sebe doma, nemohl dovolit vůči veřejnosti a všem fanouškům motorsportu.

CO KDYŽ SE VYBERE VÍC PENĚZ?

Obrovský úspěch by bylo dosažení 100 %, ale kdyby se povedlo vybrat více, dejme tomu alespoň 190 %, pak pořídím druhý simulátor, a budeme jezdit s oběma! To bychom pak mezi lidmi pořádali jízdy proti sobě podobně jako například v tenisovém turnaji. Zábava by byla o to větší! Budu také schopen demonstrovat vám možnosti virtuální reality. A budu schopen zavítat na Slovensko!

F12018.jpg

Veškeré zážitky by se konaly na licencovaném, právě vydaném simulátoru F1 2018. Podívej se na oficiální trailer a nadýchni atmosféru! 

ReachedCZK 113,929(162%)

162%
CZK 70,120requested
101contributors
Contribute

project authorTomáš Richtr F1

Rewards

CZK 100Osobní dopis komentártora F1

Pošlu ti osobní dopis v tištěné podobě, ve kterém ti prozradím, jak jsem se dostal ke komentování formule 1, jaký největší trapas jsem zažil, moje největší horory a utrpení. Popíšu nejsilnější moment a hlavně: komu nakonec doopravdy fandím! Žádné obecné řeči nebo alibistická vyjádření - přímé vyznání na rovinu!! K dopisu přiložím fotku s podpisem. Pokud o ni nestojíš, neposílej ji zpátky, ale hoď ji do koše (pravděpodobně žlutého, určeného pro papírový odpad!)

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 61/100

Reward unavailable

CZK 500Vstupenka na simulátor F1, motokáry s občerstvením

Až bude simulátor postavený, pozvu tě do pražské motokárové Praga areny, kde si jej vyzkoušíš skoro tak dlouho, jak budeš chtít, v závislosti na provozních podmínkách. Pozvu tě na občerstvení a nechám tě svést na tamní motokárové dráze. A když se ti to zalíbí, tak se dohodneme třeba ještě jednou a potřetí! Během roku 2019 budu říkat na svém Facebooku, kdy mám nějakou akci v Praga areně, u které bude simulátor. A tam můžeš přijít. Garantuji přinejmenším 2 termíny během roku 2018 a 5 termínů během roku 2019.

Expected delivery of the reward: November 2018

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 990eSports turnaj F1 - skvělý vánoční dárek

Před startem nové sezony F1 2019 pro tebe uspořádám turnaj: online závody s monoposty F1 Mercedes pro 40 lidí na dvanácti nadupaných mašinách v zázemí zavedené herny v Praze. Každý účastník turnaje dostane dost času na trénink. Pak budou kvalifikace a finálové závody, které budou streamovány veřejnosti. Připraveno pro tebe bude občerstvení. Jako pozvánku Ti mailem pošlu poukaz, který bude velmi vhodným vánočním dárkem!

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 0/40

Reward unavailable

CZK 3,000Zapůjčení simulátoru k tobě domů

Simulátor si můžeš půjčit k sobě domů na celý víkend tak, abys jej měl už ve čtvrtek večer doma a vracel jej třeba až v pondělí. Jen si jej musíš odvézt a zase jej v pořádku přivézt a uhradit případné škody. Celá sestava se vejde do 'kombíka'. Podle mě skvělý tip na jeden pařanský víkend :) A bude-li to víkend prodloužený nějakým volnem, tak počítej s tím dnem extra jako samozřejmostí. Jako nejvhodnější se nabízejí víkendy F1, kdy ten simulátor pochopitelně nepotřebuju! :-D Termíny musíme ladit osobně a pro ten účel dostaneš mé telefonní číslo.

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 2/10

Reward unavailable

CZK 5,000Pokec o F1 u vás na vesnici nebo městě

Přijedu k vám do vesnice nebo do města kdekoli v ČR a připravím vám velmi zajímavou a exkluzivní prezentaci o F1, který bude více vzrušující než cokoli z produkce hollywoodské továrny dnes. Nebo jen prostě pokecáme. Nebo obojí. Prostě jak budete chtít! Věnuji vám nejméně tři hodiny, ale zůstanu určitě déle :) Prostě se tam někde složte, těch 5 tisíc byste mohli dát dohromady. A bude to pak pro obě strany mega zážitek!

Expected delivery of the reward: February 2019

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 6,900F1 turnaj u vás v hospodě!

Až ho budu mít, simulátor vezmu a přijedu za vámi do města nebo na vesnici kdekoli v ČR. Uspořádám vám zajímavý turnaj a prostřednictvím live streamu pozdravíme český a slovenský svět! Skvělá ukázka toho, jak to pak v budoucnu může probíhat, když se tenhle projekt úspěšně rozjede! Samozřejmě to nemusí být v jen v hospodě, ale kdekoli na nějakém rozumném místě s elektrikou!

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 8,000Charitativní dárek podle tvého určení

Pokud víš o někom, komu by zážitek udělal radost, ať už se jedná o dětský domov, nemocnici, lázně nebo jiné zařízení, simulátor přivezu právě tam. Stačí jen, abys se zodpovědnými zástupci domluvil zájem, propojil nás a už bychom pak zorganizovali zbytek.

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 15,000F1 ve firmách - exkluzivní prezentace

Se svými zkušenostmi nejen s formulí 1, ale také z korporátního prostředí tvrdšího byznysu vám připravím unikátní devadesátiminutovou prezentaci o zajímavých souvislostech právě mezi F1 a takzvaným korporátem: dechberoucí a neuvěřitelné příběhy podpořené audovizuálními materiály, které jsou extrémním uplatněním jinak běžného života ve světě formule 1. Vhodné u příležitosti firemního teambuildingu nebo jako zpestření firemního setkání či podobného eventu

Expected delivery of the reward: November 2018

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 20,000Titulární sponzor

Pokud budeš chtít, veškeré dění kolem simulátoru ponese tebou určené jméno sponzora přinejmenším do konce roku 2019. Měj jenom, prosím, na paměti, aby šlo o jméno sponzora rozumně použitelné jak ve vztahu k legislativě, dobrým mravům a případnému konfliktu zájmů. Pokud by v extrémně nepravděpodobném případě během formalizace dohody přeci jen došlo k nedohodě, peníze budou samozřejmě vráceny.

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable