DSC00632.jpg

Evropa potřebuje Piráty! Ostatní

Míříme do Evropského parlamentu – buďte s Piráty na stejné palubě. Vaše hlasy pomůžou změnit Evropu!

Evropa potřebuje Piráty!

ReachedCZK 588,232(118%)

118%
CZK 500,000requested
866contributors
ContributeRewards

Vždycky jsme byli hrdí, že se můžeme opřít o naše voliče, příznivce a dobrovolníky. Právě díky vám jsme uspěli ve sněmovních i komunálních volbách. A díky vám můžeme prosazovat otevřenou politiku, digitalizaci veřejné správy nebo lepší kontrolní mechanismy finančních toků. Našich zásad se budeme držet i v Evropském parlamentu. Podpořte nás prosím v cestě k našemu cíli – moderní, bohaté, svobodné a spravedlivé Evropě. Evropa potřebuje Piráty.

Podstatou naší práce není marketingová kampaň, kterou bychom přesvědčovali voliče o tom, co není pravda. Ve Sněmovně i na komunální úrovni děláme skutečnou práci, která vyžaduje zapojení odborníků. Jsme produktivní opozicí – předkládáme analýzy efektivity vládních výdajů nebo třeba střetů zájmů našeho premiéra. A veškeré naše účty, práci i politická setkání vykazujeme veřejně. Nemáme podporu koncernů, lobbistů, milionářů ani miliardářů. Jsme strana, kterou založili občané – jsme jedni z vás.

Ve volbách do Poslanecké sněmovny jsme uspěli s nejefektivnější kampaní v historii České republiky. Ani teď nebudeme investovat nesmyslné částky, abychom zaplavili veřejný prostor politickou reklamou. Na kampaň pro volby do Evropského parlamentu jsme proto vyhradili 6 milionů korun. Pětinu toho, co investuje vládní hnutí ANO. Peníze, které se nám podaří získat nad rámec našeho plánu, investujeme promyšleně.

Volební kampaň

Jak naložíme s vašimi dary?

Naši kandidáti procestují celou zemi, aby se s vámi setkali a vyslechli si názory nejen na postavení Česka v Evropě. Chceme přijet jak do krajských měst, tak i diskutovat v menších obcích. Chceme, aby se zapojili opravdu všichni. Váš názor nás zajímá.

Volební účast je pro nás zásadní. Stát ale občanům nejde vstříc. Abyste mohli volit mimo své trvalé bydliště, musíte o to zažádat s předstihem na místě bydliště. Proto budeme zdarma žádosti vyřizovat bez nutnosti trmácet se na úřad. Hradit budeme poštovné a administrativní zátěž.

Důležitou součástí naší kampaně jsou Pirátské listy. V nich informujeme o tom, co chceme prosadit v Evropě a co se nám daří už teď. Volebních novin vytiskneme přes půl milionu. Připravili jsme vydání pro každý kraj.

Příležitost pro Česko

Proč potřebujeme vaše hlasy?

V letošních volbách nejde jen o mandáty v Evropském parlamentu. Výsledek voleb ovlivní politickou scénu v Česku. Pokud ve volbách opět vyhraje hnutí, které řídí stát jako firmu, bude obtížné představit si změnu v následujících letech. Pokud se nám ale podaří přivést k volbám i jen polovinu lidí, kteří dali Pirátům hlas v minulých volbách, vyhrajeme. A do příštích parlamentních voleb vstoupíme ještě silnější.

Změna je možná a uskutečnitelná. Česko si ji zaslouží. Úspěch v evropských volbách je první krok. Pomozte nám a staňte se součástí úspěchu Pirátů a naší země.

Evropa

Představili jsme pět pilířů našeho programu:

SVOBODA: Budeme bojovat proti autoritářům a chránit svobodnou Evropu, ve které má každý možnost se realizovat. Potřebujeme chránit svobodu pohybu a slova.

UPGRADE: Chceme lepší Evropskou unii. Takovou, která nepřikazuje a efektivně komunikuje s lidmi. Naší vizí je vzdělaná a digitálně propojená Evropa, připravená na výzvy třetího tisíciletí.

BOHATSTVÍ: Zaměříme se na boj proti daňovým rájům. Pokud firma v dané zemi podniká, musí tam i danit. Také podpoříme zastropování dotací pro velké korporace.

UDRŽITELNOST: Klimatickou změnu musíme řešit smysluplně a společně. Podpoříme přechod na obnovitelné zdroje energie a recyklovatelné materiály.

SPRAVEDLNOST: Chceme férovou Evropu. Stejnou kvalitu potravin a léků a rovné příležitosti pro ženy a muže.

Více si o našem programu a kandidátech do Evropského parlamentu můžete přečíst na www.evropapotrebuje.cz.

O tom, co v Evropské unii děláme, vás budeme pravidelně informovat, stejně jako to děláme v Poslanecké sněmovně. Ukázali jsme, že se bavíme lidmi narovinu a legislativní řešení diskutujeme s veřejností i odborníky. O naší práci se můžete přehledně dozvědět na  www.piratipracuji.cz. Všechny výdaje navíc vykazujeme v transparentním systému až na úroveň faktur.

Abychom mohli realizovat naši vizi i v Evropě, potřebujeme vás. Moc vám děkujeme za pomoc.

Překvapení v pirátské tašce: 

Motivační látková taška (limitovaná edice):

Pokud se nás rozhodnete podpořit, neposílejte prosím platby anonymně. Ve formuláři vyplňte jméno, příjmení, město a PSČ. Do poznámky uveďte Vaše datum narození. Informace potřebujeme ze zákona. Děkujeme!

ReachedCZK 588,232(118%)

118%
CZK 500,000requested
866contributors
Contribute

Rewards

CZK 100Rád/a vás podpořím!

Bez Vás by to nešlo! Děkujeme za podporu naší volební kampaně do Evropského parlamentu. Teď už jen stačí přijít k volbám! Pokud se nás rozhodnete podpořit, v následujícím formuláři prosím vyplňte jméno a příjmení, město, PSČ a do poznámky datum narození. Informace potřebujeme ze zákona. Díky!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Patron pirátského autobusu

Už brzy začne Česko brázdit náš volební autobus. Ještě krásnější bude ozdobený Vaším podpisem! Pokud se nás rozhodnete podpořit, v následujícím formuláři prosím vyplňte jméno a příjmení, město, PSČ a do poznámky datum narození. Informace potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 0/100

Reward unavailable

CZK 300Chci placku a podepsat autobus!

Váš batoh nebo sako může být ještě krásnější! Ozdobte si je pirátskou plackou. Tím ukážete i všem ostatním, že Evropa potřebuje Piráty! Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Informaci potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 25/150

Reward unavailable

CZK 300Staň se komparzistou

Točíme volební video, a aby bylo skutečně velkolepé, potřebujeme Vaší pomoc! Stojí nás totiž hodně peněz i práce, a proto nám tři stovky dost pomůžou. Součástí videa bude i velký komparz. Pokud máte v pátek během dne čas, vezměte kamarády a doražte. Rádi Vás uvidíme! Přihlásit se můžete v tabulce na naší [URL="https://www.facebook.com/events/914530825574361/"]facebookové události[/URL]. Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Informaci potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Překvapení v pirátské tašce

Máte rádi překvapení? My taky! Za pětistovku Vám jedno pošleme a zabalíme do pirátské plátěnky. Evropa totiž potřebuje méně plastu. Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Informaci potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 500Motivační látková taška

Připravili jsme pro Vás druhou vlnu stylových látkových tašek. Nyní z limitované edice "Volím, tedy jsem". Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Informaci potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 93/150

Reward unavailable

CZK 800Motivační tričko

Chodíte pravidelně k volbám a chcete k tomu motivovat ostatní? Nebo Vašim kolegům zatím není jasné, proč Evropa potřebuje Piráty? Oblečte si naše zbrusu nové pirátské tričko! Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Informaci potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 423/500

Reward unavailable

CZK 1,000Příruční hláškovací tlačítko

Sorry jako, ale je to kampaň, a proto je důležité si připomínat, proč chodit k volbám. Třeba pořád dokola. Tlačítko poslouží jako ideální dárek či zábava na cesty. Smršť těch nejznámějších politických hlášek Vám na něj nahrajeme my, můžete ji však kdykoliv přehrát. Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Informaci potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 152/200

Reward unavailable

CZK 2,000Výbava pro čistší planetu

Podpořte nás a stanete se majitelem pirátské kovové lahve a plátěné tašky. Ty můžete používat pořád dokola, a tak šetřit životní prostředí a nezatěžovat přírodu. Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Informaci potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 64/100

Reward unavailable

CZK 3,500Markéty múza

Dvojka kandidátky Markéta Gregorová skládá a hraje písně na své růžové ukulele. Chcete od ní jednu takovou na přání, složenou speciálně pro Vás? Tahle odměna je Vaše! Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Formulář celý vyplňte. Informace potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: July 2019

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 4,000Pirátem silnic po boku lídra

Marcel Kolaja je lídrem pirátské kandidátky, budoucí europoslanec a vášnivý motorkář. Za odměnu Vás na svém stroji proveze (samozřejmě s helmou)! Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Formulář celý vyplňte. Informace potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: June 2019

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 5,000Protikorupční procházka Ústím s Lukášem

Lukáš Blažej, náš kandidát do Evropského parlamentu, je Ústečan tělem i duší. Současně je nositelem Ceny za odvahu Nadačního fondu proti korupci. Vezmeme Vás a Vaše přátele na výlet do severní Čech, kde vám Lukáš představí místa spojená s korupčními kauzami. Děkujeme za podporu! Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Formulář celý vyplňte. Informace potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: June 2019

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 5,000Účast v předvolebním videu

Toužíte po věčné slávě? Začněte svoji kariéru v našem předvolebním videu! Točíme 3. 5. a už se na Vás těšíme. Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Informaci potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 5/7

Reward unavailable

CZK 6,900Vkusný výdejník na ubrousky s podpisem

Chybí Vám doma umělecká výzdoba? Nebo box na kapesníky? Pošleme Vám sovu z videa. Navíc podepsanou pěticí top kandidátů a předsedou strany! Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Informaci potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 10,000Projížďka autobusem s kandidáty

Pojďte se s námi projet napříč republikou! Pirátský autobus vyráží na cestu začátkem května. Na palubě pro nás budete králi a královnami, a to včetně šampaňského, občerstvení a muziky dle vašeho výběru! Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Formulář celý vyplňte. Informace potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 14/15

Reward unavailable

CZK 10,000Magic: The Gathering s Ivanem a Mikulášem

Booster Draft edice Ixalan dostane extra spin s pirátskou mušketýrskou dvojkou Mikulášem Ferjenčíkem a Ivanem Bartošem. Ke kartám patří i pravá pirátská hostina a příležitost probrat všechno, co Vás zajímá. Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Formulář celý vyplňte. Informace potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: June 2019

Number of available rewards: 2/6

Reward unavailable

CZK 12,000Přednáška Niny ve Vašem městě nebo škole

Naše kandidátka Nina Špitálníková je česká koreanistka, dramaturgyně a produkční uměleckého prostoru Cross. Ve Vašem městě či škole s Ninou uspořádáme přednášku. Kromě podpory Pirátů se dozvíte, jak se žije v KLDR. Děkujeme za podporu! Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Formulář celý vyplňte. Informace potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: June 2019

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 15,000Sledování výsledků s volebním týmem

Poslední květnová neděle bude plná napětí a očekávání. Zažijte to s námi! Přidejte se ke sledování volebních výsledků! Něco dobrého k snědku a pití Vás nemine. Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Formulář celý vyplňte. Informace potřebujeme ze zákona. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable