startovac.jpg

ESC Room Ostatní

Pomozte nám vytvořit únikovou místnost, jejíž příběh pokračuje za hranice jejích zdí.

11262254_10206581509846298_2015440353_n.jpg

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 50,000requested
0contributors
ContributeRewards

Realizujeme tématickou únikovou místnost (Escape Room). Její návštěva nebude jen jednorázovou zábavou. Přesáhne do navazujících zážitkových aktivit, se kterými dohromady vytvoří ucelený příběh.

Co je to Escape Room?

Populární forma zážitkové aktivity. Skupina 2-5 lidí je uzamčena v tématické místnosti a jejich cílem je dostat se v časovém limitu ven. Místnost obsahuje klíč od dveří. Účastníci hry se k němu mají možnost propracovat luštěním, šikovností a důvtipem - v místnosti je řada hlavolamů, šifer a dalších překážek. Časový limit na únik je 60 minut.

Co máme v plánu?

Hráči absolvují dobrodružství, ve kterém budou pátrat po nájemném vrahovi s krycím jménem Zobák. Dobrodružství začne v únikové místnosti číslo jedna, nazvané Agentura. Kromě úniku z ní bude jejich úkolem získat důležitou informaci, kterou upotřebí v pokračování při hledání první stopy.

Mezi první a druhou místností (otevřeme v roce 2016) bude připraveno pět stop. Každá stopa bude zveřejněna začátkem nového měsíce a bude pro hráče zcela zdarma. Přinese jim nové informace a odhalení, která je posunou o kousek blíž k řešení celého případu. Stopy budou ukryty v okolí únikové místnosti v přírodě nebo ve městě a jejich odhalení bude možné pojmout jako výlet se zajímavým cílem. 

Druhá úniková místnost Rudé dveře (2016) naváže tam, kde bude končit pátá stopa. Hráči se opět přesunou mezi čtyři stěny a znovu budou mít 60 minut na nalezení způsobu, jak místnost opustit. Tentokrát na ně ale budou kladeny vyšší nároky.

Dalších pět stop přinese poslední indicie k finálnímu odhalení identity maskovaného vraha. To proběhne ve třetí a závěrečné únikové místnosti Studna (2016-2017).

Jak jsme na tom?

Doděláváme první únikovou místost, kterou otevřeme v polovině června 2015. Máme skvělé prostory, sestavenou příběhovou linii, vymyšlené překážky a hlavolamy. Co nám chybí je něco málo peněz na vybavení místnosti, abychom to celé mohli dokončit a spustit v kvalitě, kterou chceme garantovat.

Jak nám můžete pomoci?

Jednoduše. Podpořte náš projekt finanční částkou, kterou uznáte za vhodnou. Každá stokoruna se počítá.

Co za to?

Jako poděkování za vaši podporu pro vám máme připravené odměny. Od těch drobných, až po předplacený vstup do první místnosti. 

 

 
Video: Poslední záběry pořízené novinářem Karlem Fialou před jeho zmizením.  

 

 Web projektu: http://www.escroom.cz 

fregre.jpg

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 50,000requested
0contributors
Contribute

project authorDennysak

Rewards

CZK 100Uvedení na zdi podporovatelů

Vaše jméno bude uvedeno na čestné desce v recepci ESC Room.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Možnost vzít do ESC Room šestého hráče

Standardní počet hráčů jedné hry je 2-5. Vy budete mít možnost přizvat si na pomoc šestého bez navýšení ceny.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Jedna návštěva ESC Room pro 5 hráčů

Tisícikorunou si automaticky předplatíte jednu návštěvu pro pět hráčů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 25,000Jméno postavy, nebo reálie příběhu podle vás

Za tyhle peníze můžete vymyslet jméno jedné postavy, jméno agentury, která v příběhu figuruje. Plus všechny předchozí odměny.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable