Endless drain startovačKreslicí plátno 1.jpg

Nový singl a videoklip kapely Endless Drain Hudba

Prosíme vás o pomoc s nahráním našeho nového singlu "NEVERENDING" a natočením našeho prvního videoklipu vůbec!

Promo startovač.jpg

ReachedCZK 15,400(103%)

103%
CZK 15,000requested
28contributors
ContributeRewards

Update 2:

V první řadě všem moc děkujeme, že se vám podařilo splnit naší cílovou částku a tím pádem splnit i náš projekt. Samozřejmě pokud někdo měl v plánu přispět a dosud tak neudělal, samozřejmě může. Částka nemá žádný strop. Čím více se nám podaří vybrat, tím více prostředků budeme moc do singlu investovat a tím kvalitnější výsledek bude :-)

Vydání už máme naplánované na únor 2020, stay tuned!

Děkujeme!

Update:

Jsme přesně v polovině našeho času na startovači, i v polovině naší cílové částky. My jsme mezitím dokončili nahrávací část práce, a teď se pustíme do míchání, masterování a natáčení.

Moc si vážíme vaší podpory. Slibujeme, že pokud se cílová částka dotáhne, bude náš nový singl to nejlepší co jste od nás kdy slyšeli!

Děkujeme.

 

Kapela při natáčení singlu "NEVERENDING"Kapela ve studiu Woodland při natáčení singlu "NEVERENDING"

 Endless Drain potřebují pomoc!

Letos, po vydání debutového alba "War of my Hate", jsme začali pracovat na novém materiálu. Od července tak děláme na novém songu s názvem „NEVERENDING“. Jako první vznikla kytarová kostra, kterou složil Zděnek, text vznikal souběžně s hudbou. Jako poslední jsme pracovali na sólech, teď už je ale vše hotovo a připraveno do studia! K tomuto songu bychom rádi natočili náš první videoklip, protože věříme, že má potenciál a mohli bychom se s kapelou zase posunout o kus dále. Produkce songu a všech věcí okolo nás však už stála tolik, že při natáčení klipu se neobejdeme bez vaší pomoci.Singl "NEVERENDING"

 

Máme skvělé fanoušky, moc si vážíme jejich podpory a to jak návštěvou našich koncertů, sdílením kapely tak zakoupením našeho CD. A právě naši fanoušci ví, že to s kapelou myslíme vážně a chtěli bychom to dotáhnout co nejdál!

Zdeněk s Dejvem při nahrávání alba "War of my Hate"                                                                                                                                             Zdeněk s Dejvem při nahrávání alba "War of my Hate"

 

Na začátku prosince se chystáme do studia Woodland v Táboře, pokud vše půjde jak má, tak by to celé mohlo být hotové v únoru.

                                                            Producent a zvukař Michal Steinz ve studiu Woodland při nahrávání našeho debutového alba

 

Tímto prosíme naše fanoušky a přátele o podporu tohoto projektu. Tvorba tohoto songu je pro nás v začátcích dost nákladná a bez podpory neuskutečnitelná. Pokud by projekt vyšel, určitě bychom tak mohli v další tvorbě snadněji pokračovat. Chystaný singl s klipem by tak byl první ochutnávkou naší druhé chystané desky a směru, jakým kapela momentálně směřuje!

                                                                                                                                                                                 Křest CD v Soběslavi 25.5. 2019

 

Kde nás můžete vidět?

Nejbližší koncerty:

16.1. Finále Spark Fresh Blood - Kabinet Múz, Brno

24.1. Thrash in Kladno - Auto Da Fé, Kladno

25.1. Fishfest 2020 - Modrá Vopice, Praha

28.1. Souboj kapel 2020 - m13 klub, Brno

Naše songy z alba "War of my Hate" najdete buď na našem YouTube kanále, nebo na našem Bandzone.

Bandzone: https://bandzone.cz/endlessdrain

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC6gJpn8hURH2gyj3U6XRuXA

 

Děkujeme!

ReachedCZK 15,400(103%)

103%
CZK 15,000requested
28contributors
Contribute

project authorEndless Drain

Rewards

CZK 100Digitální album "War of my Hate"

Na začátku letošního roku nám vyšlo první album War Of my Hate. Chcete ho mít stále u sebe? Mít možnost poslouchat ho kdykoliv z mobilu, tabletu nebo počítače? Celé album Vám pošleme v mp3. :-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Speciální samolepka ED (+ digitální album)

Speciální edice samolepek, která Vám bude stále připomínat náš vděk a díky které si budete pamatovat, že právě díky Vám mohl vzniknout náš nový videoklip :-) Předání bude možné na libovolném koncertě, případně po osobní domluvě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Podepsané CD "War Of My Hate" (+ digitální album)

Na začátku letošního roku nám vyšlo první album War Of my Hate. Jako památku dostanete CD podepsané celou kapelou a samozřejmě vám taky celé album pošleme v mp3 :-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Přednostní poslech singlu (+ digitální album)

Chcete náš nový singl slyšet jako úplně první? Domluvíme se kdy a kde se sejdeme a pustíme vám naši novou píseň dřív, než ji uslyší kdokoliv jiný.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 500Tajná premiéra klipu "NEVERENDING" (+digit. album)

Chcete být úplně první, kdo uvidí náš nový videoklip? Domluvíme si čas a místo kde se sejdeme a my vám pustíme naši novou píseň spolu s hotovým videoklipem ještě před oficiální premiérou.

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 600Kompilační CD MetalHammer (+ digit. album)

Podařilo se nám dostat na kompilační CD Portugalského Metal Hammeru naši píseň Lifeless Sight. CD vyjde jen v Portugalsku a do ČR se dostane 5 kusů. 4 z nich mají členové kapely, takže můžete být jediní krom kapely, kdo toto raritní CD bude vlastnit :-)

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 700Poděkování v titulkách klipu (+ digitální album)

Stanete se navždy součástí připravovaného videoklipu. Vážíme si Vaší podpory, a proto bude Vaše jméno uvedeno na konci videoklipu v titulkách.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 800Kytarová lekce libovolné písně ED (+ digit. album)

Chcete si zahrát naše songy? Domluvíme si místo a naučíme vás zahrát náš libovolný song. Kytaristu si samozřejmě můžete vybrat :-)

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 1,000Zkouška s ED (+ digitální album)

Zajímá Vás, jak vlastně probíhá zkouška kapely? Předem si vyberete termín jedné z našich zkoušek a můžete jí celou strávit s námi na zkušebně :-)

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 1,500Vyražte na koncert s ED (+ digitální album)

Chcete zjistit jak vlastně probíhá a co všechno obsahuje den, kdy hrajeme? Vyberte si z našeho kalendáře libovolný koncert a vyražte s námi! Domluvíme si čas srazu a zažijete celou akci s námi. Od nákladání dodávky, přes zvukovku, koncert až po návrat domů :-)

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 3,000SPONZOR (+ digitální album)

Chcete mít zásadní vliv na budoucnost kapely a nic za to nechcete? ED Vám žehnej! Můžeme vám slíbit, že Vaše jméno zvěčníme na konci klipu i s poděkováním.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable