úvodka.jpg

End of Scream vydávají CD! Hudba

Dovolte nám podělit se o energii prýštící ze vznešeného zpěvu houslí, ostré elegance elektrických kytar a chvějivé ráznosti bicích.

End of Scream vydávají CD!

ReachedCZK 25,610(128%)

128%
CZK 20,000requested
56contributors
ContributeRewards

EOS 2.jpgVážení posluchači i všichni ostatní, kteří právě čtete tyto řádky,

rádi bychom Vás požádali o pomoc při dokončení našeho prvního alba, které jsme v polovině srpna úspěšně nahráli v rokycanském Mercury studiu. Aby však toto CD, které ponese název Violincore, bylo kvalitní jak svým vnitřkem, tak svým zevnějškem, rozhodli jsme se ho vydat v podobě šestistranného digipacku, jehož výroba (300 ks) přesáhne 20 000 Kč, což je naše cílová částka. Další výdaje půjdou také na grafický návrh, který by nám zprostředkoval mladý talentovaný grafik Rawen. Naším společným cílem tedy bude vydat autorské album kvalitní po všech stránkách, u kterého Vy ani my nebudeme litovat vynaložených prostředků.

DSC_0001.jpg

Co se stane, když se částka nevybere?

Samozřejmě, i s takovou možností musíme počítat. V tom případě bychom album bezpochyby také vydali, avšak nízkonákladově v běžných plastových obalech s našimi grafickými návrhy, které by nedodaly našemu prvnímu počinu onu správnou atmosféru. 

EoS.png

A co kdyby se náhodou vybralo více, než je naše požadovaná částka?

Pokud byste nám poslali více než 30 000 Kč, použijeme je navíc k výrobě profesionálního videoklipu, o který se postará filmová společnost R+works.

A pakliže k nám budete nevýslovně štědří a podaří se nám vybrat až 40 000 Kč, použijeme je dále k výrobě kvalitních triček a dalších reklamních předmětů s naším logem.                        

DSC_0312.jpg

A čím bychom Vás chtěli motivovat k finanční podpoře?

Na pravé straně můžete vidět odměny, které jsme pro Vás připravili. Od těch běžných, jako je věnování našeho CD, až po speciální odměny, jako jsou cover na Vaše přání, možnost vystoupit s námi na pódiu, případně soukromý koncert, kdekoliv si budete přát, vždy samozřejmě i s naším albem jmenovitě pro Vás a s podpisy všech členů kapely.

Děkujeme za podporu

End of Scream

11806550_1658711397706485_183944427_o.jpg

ReachedCZK 25,610(128%)

128%
CZK 20,000requested
56contributors
Contribute

project authorEnd of Scream

Rewards

CZK 100Foto s poděkováním + placka

Děkujeme za Vaši podporu! Pošleme Vám na Vaši adresu naši profesionální promofotografii z dílny audiovizuální společnosti R+works s podpisy všech členů kapely a s věnováním jmenovitě pro Vás. Navíc získáte stylovou placku s naším kruhovým logem (viz náš profil).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 190CD kapely End of Scream

První studiové album kapely End of Scream s deseti skladbami přímo do Vašich rukou a pro Váš přehrávač.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250CD s věnováním

Dostanete od nás CD s individuálním a tvůrčím věnováním jmenovitě pro Vás a s podpisy všech členů naší kapely.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 550CD s věnováním + poděkování v bookletu

Dostanete naše první studiové album s věnováním + podpisy všech členů kapely a jmenovitě Vám poděkujeme v bookletu.

Number of available rewards: 0/15

Reward unavailable

CZK 1,666Zahrajte si s námi na podiu! + CD s věnováním

Staňte se součástí jednoho z našich koncertů! Např. přímo na Silvestra hrajeme v překrásném amfiteátru v Lokti. Pro více informací nás prosím předem kontaktujte (endofscream@gmail.com). Navíc dostanete naše první album s věnováním jmenovitě pro Vás a s podpisy všech členů kapely.

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 1,900Pokřtěte naší první desku! + CD s věnováním

Jen díky přízni Vás, našich fanoušků, jsme to dotáhli až k prvnímu studiovému albu. Toho si nesmírně vážíme a budeme poctěni, když se stanete právě Vy kmotrem naší první desky! Cena zahrnuje 2x VIP vstup na její křest, pozveme Vás do backstage a jako věrný fanoušek pokřtíte toto naše nové album. Navíc ho dostanete s věnováním jmenovitě pro Vás a s podpisy všech členů kapely a získáte také speciální poděkování v bookletu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,345Cover na přání + CD s věnováním

Chtěli byste slyšet svou oblíbenou píseň v podání End of Scream? Rádi ji pro Vás (po domluvě) secvičíme a na předem domluveném koncertě odehrajeme s věnováním jmenovitě pro Vás. Navíc dostanete naše první album opět s jmenovitým věnováním a s podpisy všech členů naší kapely.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 2,900Na chalupu s End of Scream! + CD s věnováním

V létě chystáme asi týdenní soustředění v útulné chalupě poblíž Františkových Lázní. Přijeďte nás na pár dnů navštívit! Bude přichystáno jídlo, pití, grilování i hraní a mnoho dalšího. Poznáte nás blíž a zjistíte, jak kapela funguje a žije mimo svůj koncertní život. CD i s věnováním a s podpisy všech členů kapely je samozřejmostí. Případný odvoz zajistíme.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 3,900Logo Vaší firmy v bookletu + CD s věnováním

Budete uvedeni jako společnost, která podpořila vznik našeho prvního CD, a to vytisknutím loga Vaší firmy v rozměrech 12 x 15 mm na jeho obalu. Navíc dostanete naše první album s věnováním jmenovitě pro Vás či Vaši firmu a s podpisy všech členů kapely.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 4,500Koncert kapely End of Scream + CD s věnováním

Kapela End of Scream přijede po předchozí domluvě za Vámi a s radostí zahraje na Vaší soukromé akci svůj energický repertoár jen pro Vás a Vaše přátele. Pro vzdálenosti nad 150km od Karlových Varů nás prosím před přispěním kontaktujte (endofscream@gmail.com). Navíc dostanete naše první album s věnováním jmenovitě pro Vás a s podpisy všech členů kapely.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 8,000Koncert + vstupy zdarma + poděkování v bookletu

Kapela End of Scream přijede po předchozí domluvě za Vámi a s radostí zahraje na Vaší soukromé akci svůj energický repertoár jen pro Vás a Vaše přátele. Pro vzdálenosti nad 150km od Karlových Varů nás prosím před přispěním kontaktujte (endofscream@gmail.com). Také budete mít volný vstup na všechny koncerty naší kapely v příštím roce 2016. Navíc dostanete speciální poděkování v bookletu a naše první album s věnováním jmenovitě pro Vás a s podpisy všech členů kapely.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable