startovac napis.jpg

Bruno Ferrari - ELECTROFANTASEX (2021) Hudba

To, co se teď kolem nás děje, je ideální kulisa pro moji produkci. Nic stylovějšího už nikdy jindy nedostanete.

Bruno Ferrari - ELECTROFANTASEX (2021)

ReachedCZK 167,100(104%)

104%
CZK 160,000requested
133contributors
ContributeRewards

UPDATE 12.4. Bruno Ferrari - Ape-Rape (LYRICS VIDEO)

UPDATE 11.4. - Další remixy od Vence Romance a Mino Esion

UPDATE 6.4. - Industriální remix od Richarda K

UPDATE 29.3. - NOVÉ ODMĚNY: Živé žehlící prkno a Hody hody doprovody

UPDATE 21.3. - Další skladba z mého nového alba: Viona, nezbedná děvka

UPDATE 17.3. - První dávka z nového alba: Skladba Beautiful lonely people

---------------

Rozhodl jsme se vydat další album jako Bruno Ferrari!

Vyhodnotil jsem to, jako nejlepší věc, kterou můžu udělat v týhle zvláštní době. To, co se teď kolem nás děje, je ideální kulisa pro moji produkci. Nic stylovějšího už nikdy jindy nedostanete.

Na týhle desce najdete tu nejlepší hudbu k romantický projíždce s mlčenlivým převozníkem. Až se budete rozhodovat, co si pustit k umírání, neváhejte ani na chvilku a sáhněte po mým novým albu  "ELECTROFANTASEX".

Proč ELECTROFANTASEX?

Televizní bavič a spisovatel Allan Sherman v jedné ze svých knih píše o metodě s názvem "ELECTROFANTASEX", která by údajně mohla sloužit jako prostředek k dosažení legendárního "Magic fucku".

"Magic fuck" je mýtická sexuální zkušenost, která prý dokáže vyřešit problémy lidstva jednou provždy a zmiňoval se o ní například Rasputin. Jedná se o "probuzení" během sexuálního aktu, a když budete dostatečně otevření, tak se vám přesně tohle může přihodit při poslechu mého nového alba.

Zajímavé je, že o metodě "ELECTROFANTASEX" je na internetu jen jediná krátká zmínka - a to mi bylo sympatický.

Jak to začalo...

Moimir se přistěhoval na Žižkov a bydlí asi 50 metrů ode mě. Začali jsme se u něj scházet a poslouchat desky - má docela velkou sbírku  a najdete tam slušný poklady. 

Tak jsme tam tak posedávali a jako dva stárnoucí neandrtálci vzpomínali na lechtivý historky, který jsme v životě zažili. K tomu hrála hudba, která nás provázela dospíváním: Yello, Suicide, Gary Glitter, The Cars, Styx, Lou Reed, Adam Ant, The Tubes, Japan, New Order, Serge Gainsbourg, Amanda Lear, dekadentní disco ala Divine, Army of Lovers, Tom Waits, Roxy music…

V jednu chvíli se mě Moimir zeptal proč neudělám novou desku Bruna Ferarriho, kde by se všechny tyhle vlivy objevily. Měl jsem pár věcí ještě z dřívějška, který složil Sirgull, tak jsme začali vybírat co z toho by mohlo bejt na albu a kdo by ho mohl produkovat. 

Začali jsme se o těch písničkách bavit a ve chvíli, kdy k tomu začal Moimir hrát na synťák, jsem mu řekl, že už to vlastně produkuje, takže bude producentem on. Udělal pro mě dvě nový věci (I wanna go back, Ape-Rape) a zařval na svýho 15letýho syna Mikyho, kterej zrovna masturboval vedle ve svým pokojíčku, ať kouká taky něco složit. Jeho kluk je totiž hodně talentovanej skladatel, asi taky díky tátově výchově. Ten k tomu okamžitě sednul a vyšvih dva skvělý songy (Morning romance a Shoot the moon). 

Texty na desce jsou skoro všechny o ženskejch, který jsme v životě potkal a o postelovejch historkách, který jsem ve svym nemravným životě prožil. Třeba se něco přiučíte. A pak se začaly dít věci, který se dějou jenom ve chvíli, když se začnou roztáčet kola osudu. Náhodou jsem se potkal s člověkem, kterýho znám ze začátku 90. let a kterej pro mě složil výbornou skladbu "Bugaboo".

Podařilo se mi najmout na desku basáka Fernanda Saunderse, kterej točil desky s Lou Reedem a Marianne Faithfull a kterej se ukázal bejt velkým přínosem pro celý album. Na desce se mnou zpívá Ema Brabcová, velká dáma alternativního popu, nazpíval jsem duet s Necrocockem, kytary nahrál Adam Krofián, doprovodný vokály nazpívali David Jahn, Řezník, Petra Čechurová a Zuzana Tvarůžková, skvělej obal udělal Pablo de Sax a zvuk desky má na starosti Amak, kterej dělal i předchozí album Vanessy. 

Když jsme u Vanessy, na týhle desce se v některejch písních začaly obě moje osobnosti skoro až propojovat. Bruno už má taky něco za sebou, takže zní v některejch písních poněkud obhroubleji, než je u něj zvykem, ale nebojte, pořád je to ten starej dobrej Homo Erektus, kterýho tak milujete a jeho sametovýho tembru si užijete až až. 

I ty se můžeš podílet na vzniku novýho alba Bruna Ferrarino

Takže...pojďme přivést společně do tohohle rozbitýho světa trochu neotřelý krásy a starýho dobrýho stylu. Kdo když ne my, kdy, když ne teď? Vyber si svoji odměnu a přispěj tím ke vzniku vinylu, CD, klipu, triček atd.

Bůh rozkoše ti to oplatí!

Tvůj Bruno Ferrari

Foto: Roman Dietrich  

Foto: Roman Dietrich  

PODPOŘ VZNIK ALBA A VYBER SI UNIKÁTNÍ ODMĚNU

 

 

ReachedCZK 167,100(104%)

104%
CZK 160,000requested
133contributors
Contribute

project authorBruno Ferrari

Rewards

CZK 150Nechci nic

Chci aby to album vzniklo, ale nemám peníze, tak chci aspoň trochu podpořit. Dobré pocity podporují imunitní systém.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250ELECTROFANTASEX jako MP3 download

Bruno Ferrari ti pošle link ke stažení nového alba ve formátu 320kbps MP3 včetně obalu. Poslech alba podporuje imunitní systém (méně však než-li na vinylu a CD).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Pre-release alba ELECTROFANTASEX

Album si stáhneš jako MP3 ve vysoké kvalitě dřív, než ho budou mít k dispozici ostatní. Poslech alba podporuje imunitu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400CD ELECTROFANTASEX s podpisem Bruna Ferrariho

Bruno Ferrari ti pošle podepsaný CD. Dostaneš i link na digitální verzi ke stažení v den releasu. Poslech alba podporuje imunitní systém.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Vstup na křest

Hned jak to bude možné proběhne pražský křest. Buď jeden z prvních, kdo bude mít lístky doma. Posílení imunity garantováno.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Pre-release + podepsaný CD s věnováním

Album ELECTROFANTASEX si stáhneš dřív, než ho budou mít ostatní a potom ti navíc Bruno Ferrari pošle podepsaný CD s osobním věnováním. Poslech alba podporuje imunitní systém.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 550Triko Bruno Ferrari

Dostaneš triko „Bruno Ferrari“ s novým designem připraveným speciálně pro tuto kampaň. Motiv vytvořil Pablo de Sax. Velikosti : S,M, L, XL, XXL (napiš do poznámky, jakou chceš velikost). Chrání proti všem nemocem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Vinyl ELECTROFANTASEX s podpisem Bruna Ferrariho

Vinyl podepsanej od Bruna Ferrariho. Dostaneš i link na digitální verzi alba ELECTROFANTASEX ke stažení v den releasu. Poslech alba podporuje imunitní systém.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Živé žehlící prkno

Bruno k tobě přijde domů a vyžehlí si na tobě saténovou košili. Pouze pro ženy do 40 let. Focení + podepsané CD.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Hody hody doprovody

Na Velikonoce k tobě přijde velikonoční zajíček Bruno a dostaneš baci baci. Focení + podepsané CD. Pouze pro ženy do 40 let.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Odlitek Brunova penisu

Brunův penis se velmi podobá rohu bájného jednorožce. Získej léčivý odlitek podepsaný vlastnoručně samotným Brunem. Vezměte si Brunův penis do trojky a zažijte neopakovatelnou rozkoš! Vyrobeno z PVC materiálu a doplněno silnou přísavkou. Chrání proti všem nemocem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500Limitovaný tisk od Pabla de Sax

Získej jeden z 50 číslovaných limitovaných tisků obrazu "Bruno a Bohyně" od Pabla de Sax. Pohled na obrázek podporuje imunitni systém.

Number of available rewards: 48/50

Reward unavailable

CZK 3,000Fetiš Pudlí hlava

Léčivá pudlí hlava, kterou na sobě měla modelka při focení na poslední Brunovo album "Ayahuascero". Lze používat místo respirátoru.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 5,000Bruno ti zazpívá na pohřbu

Budeš mít velkolepý pohřeb, na který truchlící jen tak nezapomenou. Bruno zazpívá tebou zvolenou píseň z jeho repertoáru nad tvoji rakví a pronese smuteční řeč + přípitek.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Fetiš z klipu „Latino lover in hell“

Získáš originální osobní předmět z šatníku Bruna Ferrariho - léčivé červené flitrové sako z klipu "Latino lover in hell". Chrání proti všem nemocem.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Bruno ti zazpívá u lůžka

Ve chvíli, když onemocníš, přijde ti Bruno zazpívat (z dostatečné vzdálenosti) jednu z léčivých písní z jeho repertoáru. Brunův zpěv spolehlivě zabíjí všechny viry a bakterie.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Mejdan na haciendě + CD

Mejdan s Brunem a s jeho přáteli na jeho soukromé haciendě "Casa de placer". Focení, podepsaný CD, posílení imunity garantováno.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 15,000Jízda snů

Romantická projížďka na luxusním plnokrevníkovi značky Ferrari. Pouze pro dívky/ženy do 60 Kg. Ideální pro dámskou party, kdy se složí několik dívek a pozvou si tohoto hřebce domů. Nejvíce pro 6 dívek/žen na jedné party, doba jedné jízdy jsou dvě minuty. Možnost focení.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 20,000Účinkování v klipu Bruna Ferrariho

Objevíš se v klipu Bruna Ferrariho a staneš se součástí legendy. Účinkováním v klipu Bruna Ferrariho si posílíš imunitu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 20,000Obraz "Bruno a Bohyně"

Originální obraz od Brunova dvorního výtvarníka Pabla de Sax. Akryl na plátně, rozměr 40 x 30 cm.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 30,000Koncert Bruna u tebe v obýváku

Složte se s přáteli, udělejte mejdan a pozvěte si Bruna domů. Užijte si nezapomenutelný koncert v obýváku. Brunův zpěv milosrdně zabíjí všechny viry a bakterie.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 160,000Mecenáš a kmotr alba

Zaplať to celý a budeš navždy zdravý. Také podpoříš originální projekt, Bruno Ferrari ti poděkuje na podiu, staneš se kmotrem alba a v bookletu najdeš speciální poděkování. Dobré pocity podporují imunitní systém.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable