24955781_333141863760432_3155892508424837463_o.jpg

E.R.A - ERA "První Cd" Hudba

První album kapely E.R.A složené z umělců kapely Area Core a rapera eLKy.

22791960_319096691831616_1649448280851631442_o.jpg

ReachedCZK 69,543(107%)

107%
CZK 65,000requested
42contributors
ContributeRewards

Ano dámy a pánové, tímhle to všechno v roce 2015 začlo teda, předtím než .....

Se eLKa rozhodl ukončit své působení na hip hopové scéně a hledal kapelu, která by splnila jeho dětský sen hrát na velkých prknech. Inspirován kapelami jako Linkin Park,Limp Bizkit nebo P.O.D. jednoho dne potkal, na rodinné oslavě Jakuba Raifa, od kterého zjistil po dvou hodinách holdování alkoholu a za pochodu řádných narozeninových oslav, že hraje s kapelou Area Core z České Lípy tvrdší hudbu, ale také by rád změnil směr společně se svojí partou. A tak se ti to dva umělci dohodli, že spolu zkusí natočit jeden song a uvidí se....

Výsledek byl na světě a zaujal natolik, že filmový režisér Petr Špetla, který zrovna natáčel film Gravitation (Úspěšný projekt na startovači) hledá soundtrack ke svému počinu. Skladba (viz.nahoře) ho natolik zaujala, že byla použitá do českého sportovního dokumentu.

Po shlednutí filmu v kině a následných pocitů se partička 7. hochů sešla, jak se tak říká na ostro...Za doprovodu mentora Dušana Tomáše a nastavila si jasné cíle a vlastní managment, který s pomocí eLKovo předešlých úspěchů (Ke kterým patří i dvakrát úspěšně vybraný startovač) napojil spoustu zajímavých lidí na toto nové uskupení.

Od roku 2016 po přípravách Jakub Raif dává dohromady hudbu a eLKa dopisuje všechny texty. Přípravy jsou v plném proudu a celá skupina se nemůže dočkat, až vypálí svůj první klip.

A je to tu 14.1.2018  přichází na scénu nová 7. člená kapela, která natočila s Radimem Věžníkem svůj první klip jakožto nové uskupení E.R.A. S pomocí sponzora vydává svůj první profesionální klip s názvem Ty víš, do kterého se podařilo obsadit našeho vynikajícího zápasníka z MMA Pavla "Simiho" Simandla. 

Managment jel v plném proudu a přisli první nabídky na koncert a to rovnou na velkých festivalech jako Vysmáte léto,Promenády,Zahrádky fest a další, kde si kluci zahráli vedle hvězd českého showbyznysu. Za odměnu kterou dostali se rozhodli využít šance a poslat lidem další profesionální klip, na kterém se podílel Onřej Soukup a natočili tak druhý klip s hostem Ladou Fejfer.

20.5.2018 vychází skladba V dálce feat Lada F. 

Dvě skladby vydány v obrazové formě. Přípravné koncerty aktivní a kapela se zaměřila na dokončení CD.

A ZDE PŘICHÁZÍ TVOJE CHVÍLE

Jelikož jsme se rozhodli CD opravdu vydat ve velkém stylu tak jsme se rozhodli pro ty nejlepší ... Klipy od O. Soukupa a R. Věžníka ... Promo fotky od Jana Nožičky ... Zmáknuté PR od těch nejlepších v showbyznyse a také samotné nahrání desky a následný mix a master a v poslední řadě samotné vydání CD ... Od vás stertérů potřebujem helfnout a podpořit v nahrání a vydání samotného alba a to je ta nejnákladnější položka kde nás 11 pecek výjde na pěknej balík, kterej nám chybí + samotný vydání kde bychom chtěli 300 až 500 kousků mít připravený pro vás startéry společně s řadou krutejch odměn, který na vás netrpělivě čekaj jako samotný CD, který potřebujem podpořit na úplnym začátku.

Máma nám vždycky říkala, "když na to nemáš, zkrátka to nemůžeš mít..." Jenže eLKa ukázal, že jste mu s tim 2x pomohli a díky vám vyšlo například album Zápisník Cestovatele nebo 2. album Led"N"icE ... Pojďte si nadělit pořádnou hudbu do uší a nám do třetice ukázat, že naše hudba stojí za to, aby se jí pomohlo na svět! 

E.R.A

ReachedCZK 69,543(107%)

107%
CZK 65,000requested
42contributors
Contribute

project authorE.R.A - eLKaRaifArea

Rewards

CZK 120Digitální forma CD

Nový nadupaný album v digitální podobě,který ti příjde bleskem po skončení startovače.

Expected delivery of the reward: October 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Cd Nosič

Starej dobrej CD nosič, kterej můžeš poslat do plnejch ve svojí káře a nebo si ho jen tak na památku posadit do vitríny.

Number of available rewards: 296/300

Reward unavailable

CZK 300CD Nosič s podpisem

Starej dobrej CD nosič a k tomu 7 podpisů všech statečných z kapely E.R.A

Number of available rewards: 290/300

Reward unavailable

CZK 350Cd Nosič s podpisem a fotkou

Cédko s podpisem a "Umělecká" fotka všech členů kapely.

Number of available rewards: 297/300

Reward unavailable

CZK 700CD Nosič s podpisem,Fotka a Triko

Cédko s podškrábnutim, k tomu fotka a černý triko s logem E.R.A který najdeš na naší FB Fanpage. Nezapomeň do poznámek zahlásit velikost trikotu. Nemusíš se bát máme velikost županu pro cvrčky a deku na pořádný kuřátka.

Number of available rewards: 97/100

Reward unavailable

CZK 700CD Nosič s podpisem,Fotka a Čepice

Podepsaný cédo s fotkou na noční stolek a k tomu originální snapback s ručně šitym logem E.R.A na který přitáhneš nejednu buchtu. Nezapomeň mrknout k nám na FB Fanpage kde najdeš barvy, který vyrábíme a zapiš to do poznámky.

Number of available rewards: 100/100

Reward unavailable

CZK 1,000CD Nosič s podpisem,Fotka,Triko,Čepice

Cédko s podepsánim a fotkou a k tomu univerzální styl tvojí osoby, kdy budeš vybavenej jako největší E.R.A král ve svym hoodu. Nezapomeň mrknout na FB Fanpage kde omrkneš triko, který nabízíme a barvu čepice, kterou si přeješ a pošli to rovnou do poznámek.

Number of available rewards: 95/100

Reward unavailable

CZK 1,500CD Nosič s podpisem, Foto a poděkování v bookletu

Fotka všech uličníků z kapely E.R.A + CD nosič, ale bacha! Navždy spojenej s tvym jménem, kterýmu bude poděkováno na obalu CD a to nikdy nevezmeš zpátky! Zapiš se do historie zrodu týhle kapelky !

Number of available rewards: 10/15

Reward unavailable

CZK 2,500MP3 Set + CD Nosič + Zapalovač

Limitovaná edice která se bude vyrábět jen pro 10 osob. V tomhle balíčku dostaneš novej CD Nosič, Zapalovač s výrobním číslem, takže ho za pár let vydražíš za neskutečnej balík a v poslední řadě dostaneš kouzelnou krabičku s logem E.R.A ve který najdeš spousta zajímavejch dárku s logem včetně flaschky, která bude obsahovat album E.R.A v nejlepší kvalitě.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 3,500Cd Nosič,Fotka,Triko,Čepice a Kafe

Kompletní balíček věcí, kterej ti osobně přivezem, uctivě poděkujem a pak tě vemem na kafe, který si vlastně sám předplatíš, no neber to. Přijedem minimálně ve dvou ať si ty naše xichty užiješ. Preferujeme dostupnost do místa bydliště, pač přes Rusko nebo Toronto nad Labem by to bylo drahý.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 4,000CD Nosič s obrazem o velikosti 120x120

Tahle limitovka bude čistě pro 5 startérů. Obraz 120x120 potaženej plátnem z nejlepšího E.R.A materiálu, ti dopomůže k tomu, abys navodil tu správnou atmosféru při domácim rande,nakopnul krutopřísnou párty, kterou ti po třech hoďkach vypne vracející se fotřík o den dřiv ze služebky, nebo ke zhypnotizování babičky, která ti půjde o půlnoci dělat palačinky. Navíc Friťákovo oči neuhnou pohledem a sjede tě jak Mona Lisa.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 5,000Kompletní balík + Výlet na koncert s kapelou

CD Nosič,Fotka,Triko,Čepice,Zapík a bla bla bla to co už tu všechno bylo, ale navíc si tě osobně vyzvednem a odvezem na koncík, kterej si sám vybereš ! Nezapomeň připsat svoje telefoní číslo radši ještě jednou do poznámek, abychom se domluvili na který baker street si tě vyzvednem ! :) Samozřejmě tě tam nenecháme a zas odvezem zpátky dom :)

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 15,000Kompletní balík + Koncert

Přivezeme ti balíček kterej obsahuje věci s našim logem včetně CD .To hlavní je, že ti přijedem zahrát do tvýho klubu,na tvoje narozky,zahradní mejdan kdy necháme odstěhovat všechny tvoje sousedy a nebo na tvojí svatbu, kdy se stačíš i rozvést když to Milung přežene s pitím. Samozřejmě s cenou se dá hejbat, protože víme jak to je s požadavkama na techniku. Každopádně jsme rozumný kluci a nechceme abys kvůli nám prodal manželku, psa nebo svoje děti. Nezapomeň do poznámek napsat ještě jednou svůj telefon.

Number of available rewards: 6/7

Reward unavailable

CZK 25,000Balíček + Sponzor

Jsi zazobanej podnikatel, kterej nemá páru co s prachama? Máš rád hudbu a chceš podpořit novou star? Chceš aby logo tvojí firmy znal každej, asi jako slogan od firmy TOI TOI? Pak neváhej a nasol do nás prachy za který ti osobně přijedem poděkovat. Předáme ti balík s věcma ať furt nenosíš jen hadry se svym logem a za to nám dáš tvůj baner,reklamní předměty, který budeme hrdě vystavovat na podiu po celej příští rok na všech koncertech! Vyzdvihnem našho sponzora po každym koncíku a 3x zakřiřime Halelujah. (Politický strany odmítáme)

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable