startovac.jpg

Džezvica vydává první studiové CD Hudba

Už nějakou dobu pilně nahráváme ve studiu. Finále se blíží, ale finance se krátí. Pomozte nám přivést CD na svět.

Balkanitky jsou na světě!
11/23/2016

Balkanitky jsou na světě!

Už jsou na světě! Takhle krásně vypadají...

.... a společně s námi se na Vás naše novorozené Balkanitky těší už tuto sobotu 26.11. ve 20:30 v Malostranské Besedě.

Na programu:
Džezvicaaaaa
Křest CD Balkanitky
Speciální host 

Ještě jednou veliké díky a těšíme se v sobotu,

Džezvica

Už je to! Děkujeme vám všem!
11/4/2016

Už je to! Děkujeme vám všem!

CD bude! Křest bude! Všechno bude!:)

Milí startéři,

děkujeme vám za podporu, díky které se podařilo dosáhnout cílové částky našeho projektu. To znamená, že CD bude! A bude i křest - v sobotu 26. listopadu v pražské Malostranské besedě!

Moc se na vás těšíme! Jste nejlepší!
Džezvica

Už se to blíííížíííí!
10/31/2016

Už se to blíííížíííí!

Tak, a další práce za námi. Natočeno a zmixováno. Pomalu se cédéčko připravuje na svou předpředposlední cestu do lisovny (pak už jen z lisovny na křest a pak konečně k vám domů).

Už se to blíží! V pátek jsme dokončili poslední úpravy, o víkendu začal náš skvělý zvukař mastrovat a co nevidět pocestuje naše cédéčko do Čelákovic do lisovny! Taky se těšíte tak moc, jako my? 

Tip na odměnu dnešního dne
10/25/2016

Tip na odměnu dnešního dne

Už jsme lehce za polovinou, zbývá ještě 10 dní! Děkujeme všem, kdo nás již podpořili!

Pro ty, kteří se nemohou rozhodnout, kterou odměnu vybrat, přinášíme tip na odměnu dnešního dne:

"Večeře s trojicí kvokalistek (pro 1-2 osoby) + CD"
Už jste někdy zaslechli, že Džezvica má tři pr.ele zpěvaček? Jestli ne, vězte, že je tomu tak!:) Chtěli byste strávit příjemný večer v obležení tří vokalistek s večeří, kterou vlastnoručně připraví? Pak neváhejte a klikněte na zelené políčko "podpořit projekt". Nové CD (k večeři) vás samozřejmě také nemine:)

10/14/2016

Nové CD se bude pyšnit názvem BALKANITKY!

Konečně přinášíme název, který ponese naše nové CD. Balkanitky. Nitka sem, nitka tam. Všechny se motají kolem Balkánu, ale nejen kolem něj. Jak se vám líbí?:)

Jak myslíte, že se bude jmenovat nové CD??
10/13/2016

Jak myslíte, že se bude jmenovat nové CD??

Už se nám to klube! Jak myslíte, že se bude jmenovat nové Džezvicédé?

...které pro vás v těchto dnech dokončujeme? Pošlete nám do komentářů své tipy nebo návrhy, jak by se podle vás jmenovat mělo.
Napište nám Vaše návrhy do čtvrtečního večera. Poté název odtajníme a nejzajímavější návrh následně oceníme. A kdo ví, pokud se objeví nějaký "dechberoucí", třeba ještě náš vlastní návrh změníme:)

Koncert v pondělí 10.10.!
10/7/2016

Koncert v pondělí 10.10.!

Pokud nás chcete vidět a slyšet jak moc príma jsme i naživo, tak doražte v pondělí 10.10.2016 na Jatka78. Koncert je ZADARMO, začne kolem 21.00! Srdečně zveme!

ReachedCZK 79,132(113%)

113%
CZK 70,000requested
127contributors
Contribute

project authorDžezvica

Rewards

CZK 150Tematická pohlednice od Džezvici

Chcete nám nezištně pomoct, ale rádi byste měli alespoň drobnost na památku? Pošleme vám kapelní pohled a pošleme vám ho zcela nečekaně!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200CD v MP3

Chcete naši hudbu, mechanika na CD už je pro vás pravěkem a vzezření obalu vás moc nebere? Rádi vám naši hudbu pošleme v jedničkách a nulách (MP3/FLAC).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250CD

Žádné zbytečné řeči. Nové CD v obalu, pěkně postaru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300CD s podpisy kapely

CD může mít každý, ale kdo ho bude mít podepsané, tomu se neztratí!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4002 CD - Džezvica stará i mladá

Dvojitá dávka hudby pro vás: CD Prituri se a nové studiové CD – tedy jedno vostrý ze živáku a jedno pěkně načančané ze studia. Všechno po kupě.

Number of available rewards: 16/30

Reward unavailable

CZK 500CD + plakát

CD je vaše. Chtěli byste mít nějakou další památku? K CD vám přidáme slušivý plakát/obraz spojený s grafikou CD. Každá zeď by pukla závistí, aby se jím mohla honosit. Kapelní grafička je dost šikovná, budete koukat!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 550CD + 2 lístky na křest

CD je základ, ale na živo je to vždycky lepší! Lepší lístek v hrsti nežli vyprodaný koncert!

Number of available rewards: 32/50

Reward unavailable

CZK 800CD + háčkovaná džepice v barvách CD

CD je vaše. Chtěli byste mít nějakou další památku? Chcete mít něco neokoukaného? Zima se blíží! Co takhle něco na hlavu? Jak říká moudré úsloví: "Kdo nenosí čepičku, kolem krku šáličku, nezazpívá na koncertě ani jednu písničku!" Háčkovaná čepice v barvách CD bude vaše, když kliknete na tuto odměnu. Viola nemá sice mezi muzikanty dobrou pověst, ale violistky umí bezvadně háčkovat!

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 1,000CD + VIP vstup na 5 koncertů

Jste náš skalní fanoušek? Předplaťte si VIP vstup na 5 koncertů dopředu. Na jednom z koncertů Vám věnujeme speciální překvapení. CD k tomu je samozřejmostí. (Předplatné platí pro všechny veřejné koncerty. Odměna se nezvtahuje na koncerty pořádané v rámci jiné akce/festivalu apod. třetí osobou.)

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 1,000Tvoje tvář má Džezvicí hlas! (+CD)

...aneb na 1 píseň členem kapely! Toužíte si zkusit podívat se na koncert Džezvici z druhé strany? Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se na jednu píseň právoplatným členem kapely. Chcete hrát? Nebo zpívat? Hrát a zpívat? Místo někoho? Spolu s někým? Vyberte si píseň a zaklikněte tuto odměnu! CD k tomu je jasná věc. (Odměna se vztahuje na písně z repertoáru Džezvici. Vše ostatní je na domluvě s kapelou. Odměna zahrnuje návštěvu jedné naší zkoušky a vztahuje se na námi organizovaný koncert mimo křest.)

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 1,000Pěkně vypečená odměna (+CD)

Chodíte na koncerty Džezvici? Honí Vás občas mlsná? Zpěvačka Petra pro vás upeče dobrotu a předá vám ji i s novým CD se vší parádou na některém z Džezvicích koncertů. Vězte, že se máte na co těšit! (Vstupenka na koncert je součástí odměny. Termín předání je nutné domluvit předem. Odměna se vztahuje na námi organizovaný koncert mimo křest.)

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 3,000Večeře s trojicí kvokalistek (pro 1-2 osoby) + CD

Už jste někdy zaslechli, že Džezvica má tři pr..le zpěvaček? Jestli ne, vězte, že je tomu tak. Chtěli byste strávit příjemný večer v obležení tří vokalistek s večeří, kterou vlastnoručně připraví? Kdo by nechtěl, že? (Menu večeře je pro vlastníka odměny překvapením. Alergie, vegetariánství apod. budou samozřejmě brány v úvahu.) A k tomu samozřejmě i nové CD!

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 8,000Džezvica u vás v obýváku!

Líbí se vám naše hudba a rádi byste si nás alespoň na chvíli vzali domů na živo? Uspořádáme pro vás akustický koncert přímo ve vašem obydlí. Připravte se na exkluzivních 60 minut skočné hudby a veselého halekání. (Cestovné není zahrnuto v odměně - v případě mimopražského obýváku je třeba připočítat náklady na dopravu osmičlenné kapely.)

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 24,000Extra příznivec a obdivovatel

Máte chuť a možnost nás podpořit trochu více? Vděčná Džezvica vás zahrne svými díky! Uvedeme vaše jméno/firmu na webu a FB, poděkujeme také na křtu. K díkům přidáme CD s podpisy a věnováním od celé kapely. S díky pro vás také zahrajeme koncertík (60 minut) na vaši soukromé nebo interní firemní akci (zde poprosíme o zajištění cestovného a ozvučení v případě, že nepůjde o akustický výstup).

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable