DKS Děláme čaje.jpg

Dyzajn k sežrání! Ostatní

Podpořte aktivní osoby se zdravotním postižením a rozjezd jejich projektu – výrobu speciální edice čajů, které potěší tělo i duši...

Odměna Sada + Losovačka
6/19/2018

Odměna Sada + Losovačka

Ve středu 13.6.2018 jsme dali do klobouku všechny, kdo podpořil projekt 750 Kč Sada čtyř čajů + Losovačka do ráje! Pod dozorem tří nezávislých osob jsme vylosovali výherce. Tím se stala paní Milena Kvapilová z Olomouce. Gratulujeme a těšíme se na setkání.

Čaje s tváří jsou na světě :-)
3/15/2017

Čaje s tváří jsou na světě :-)

Hurá, čaje jsou konečně hotové a zítra posíláme hromadu balíčků. Někteří z vás dostali odměny do vánoc a vy ostatní budete mít vánoce podruhé :-). Fotky a CD budeme posílat v druhé polovině března. Losovačku a výlet do Sonnentoru chystáme na květen/ červen.

Jdeme na to!
12/8/2016

Jdeme na to!

Přátelé, finance od vás nám do týdne dorazí a my potom můžeme začít postupně realizovat projekt, který jste podpořili. Dole v textu posíláme harmonogram, co se bude dít. Jdeme na to!

Projekt je možné začít realizovat začátkem ledna 2017. A protože odměny jsou výsledkem realizace projektu, tak většinu odměn můžeme zasílat v lednu a v únoru 2017. Ale něco přece jenom stihnout musíme :-). Vánoce.

V týdnu od 12.12.2016 - vychystávání čajů pro ty, kdo přispěli Čaj kam se podíváš - a Vánoce mám vyřešené. Koncem týdne se budou posílat.

V týdnu od 12.12.2016 se pokusíme stihnout i Čaj a fotografie.

Budeme vás informovat na našem facebooku a emailem. Pište. Rádi vám odpovíme :-)

Jěště 11 hodin!
12/6/2016

Jěště 11 hodin!

Přátelé, pokud by někdo chtěl podpořit projekt i nyní, tak je to možné. Dosáhli jsme cílové částky a díky tomu lze podporovat projekt až do zítřejších 9,00 hodin. Čaje, skvělé fotografie, CD, Losovačka do ráje! Vše je možné mít :-).

Děkujeme!
12/6/2016

Děkujeme!

Přátelé, díky vám se naše představa a nápad mění na realitu. Moc děkujeme a těšíme se na všechno, co díky projektu vznikne. Jste nejlepší a skvělí :-) Dííííííííííííík!

I naši psi už to berou jako hotovou věc!
12/5/2016

I naši psi už to berou jako hotovou věc!

Přátelé, zítra je poslední den našeho projektu a chybí nám asi 40.000,- Kč. ALE ... i naši psi už nepochybují, že to dokážeme a šli spát. Všichni jsme nadšení z vaší podpory a děkujeme :-)

Děkujeme!
12/1/2016

Děkujeme!

Chybí nám pětina financí a máme pět dní. Tady se to už okecat nedá :-) Buď to dáme nebo ne. Všechno a nebo nic. Děkujeme, že info o projektu šíříte dál. Jste skvělí!!! :-) :-) :-)

ReachedCZK 501,030(104%)

104%
CZK 480,000requested
179contributors
Contribute

Rewards

CZK 190Čaj s tváří osobnosti

Každý, kdo náš projekt podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás Čaj s tváří osobnosti dle vlastního výběru. Děkujeme!!! Připravili jsme pro vás tyto čaje: Čaj Jindřicha Štreita (fotograf) Čaj Pavla Lišky (herec) Čaj Báry Polákové (zpěvačka a herečka) Čaj Věry Novotné (zakladatelka Dobrého místa pro život) Čaj Petra Fialy (zpěvák, textař) Čaj Evy Kacanu (paralympionik - vrh koulí) Čaj Jiřího Ježka (paralympionik - cyklistika) Čaj Ivo Viktorina (zpěvák, textař) Čaj Václava Dvořáka (cestovatel na motorce)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 380Čaj s tváří osobnosti a Čaj s tváří města

Každý, kdo náš projekt podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás Čaj s tváří osobnosti a Čaj s tváří města dle vlastního výběru. Děkujeme!!!

Expected delivery of the reward: December 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 480Čaj a sport patří k sobě!

Každý, kdo náš projekt podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás sadu tří čajů s tvářemi skvělých lidí a sportovců, kteří překonali nejen sami sebe + podepsané fotografie Evy Kacanu, Jiřího Ježka a Václava Dvořáka. Děkujeme!!!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Sada čtyř čajů + Losovačka do ráje!

Každý, kdo náš projekt podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás 4 čaje (dvě města + dvě osobnosti dle vlastního výběru) a bude zařazený do slosování. Startéry, kteří nás takto podpoří, dáme do klobouku a jednoho šťastlivce vylosujeme. Toho pozveme k nám, aby poznal náš projekt a historické město Olomouc. Na celý den mu připravíme program – u nás ve firmě, relaxace v aquaparku, skvělý oběd, masáž, večeře, nocleh v super hotelu a PŘEKVAPENÍ navíc! Vše bude mít uhrazené! Losování proběhne za účasti notáře a video z losování najdete ještě týž den na našem facebookovém profilu. Děkujeme!!!

Expected delivery of the reward: December 2016

Number of available rewards: 480/500

Reward unavailable

CZK 950Čaj a hudba patří k sobě!

Čaj Petra Fialy + DVD Mňága a Žďorp + Čaj Ivo Viktorina + CD Vlna za vlnou + dva Čaje s tváří měst dle vlastního výběru. Skvělé čaje a výborná hudba potěší všechny milovníky Mňágy a Ivo Viktorina.

Number of available rewards: 91/100

Reward unavailable

CZK 1,000Čaj, kam se podíváš – a Vánoce mám vyřešené!

Tři Čaje s tváří měst dle vlastního výběru (mohou být i tři stejné s jedním městem), které opatříme vánočním přebalem, a dva Čaje s tváří osobností dle vlastního výběru. Celkem 5 originálních krabiček čajů.

Number of available rewards: 183/200

Reward unavailable

CZK 1,850Čaj a fotografie, kterou milujeme :-)

Každý, kdo náš projekt podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás čaj Jindřicha Štreita a jednu oboustranně zasklenou fotografii od tohoto světového fotografa, který je se svojí tvorbou zastoupený v mnoha galeriích od New Yorku po Tokio. Fotografie s názvem Muž a žena je s věnováním a podpisem. Máme jen omezené množství této odměny. Děkujeme !!!

Number of available rewards: 15/25

Reward unavailable

CZK 1,850Čaj a fotografie, která nás baví :-)

Čaj Jindřicha Štreita a jedna oboustranně zasklená fotografie od tohoto světového fotografa, který je se svojí tvorbou zastoupený v mnoha galeriích od New Yorku po Tokio. Fotografie s názvem Na louce je s věnováním a podpisem. Máme jen omezené množství této odměny.

Number of available rewards: 22/25

Reward unavailable

CZK 1,850Čaj a fotografie, nad kterou žasneme :-)

Čaj Jindřicha Štreita a jedna oboustranně zasklená fotografie od tohoto světového fotografa, který je se svojí tvorbou zastoupený v mnoha galeriích od New Yorku po Tokio. Fotografie s názvem Ve frontě je s věnováním a podpisem. Máme jen omezené množství této odměny.

Number of available rewards: 23/25

Reward unavailable

CZK 2,900Balík čajů + V pátek to zabalíme!

Každý, kdo náš projekt podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás sadu Čajů s tváří měst a sadu Čajů s tvářemi osobností. Celkem 13 krabiček čajů. A navíc jednodenní účast na akci "V pátek to zabalíme"! Odpočinete si od shonu kolem nás, zkusíte si zabalit pár čajů a absolvujete exkurzi u našeho dodavatele ve firmě Sonnentor v Čejkovicích. Strávíme spolu celý den a věříme, že to bude zajímavé a voňavé. Doprava na akci vlastní, jinak vše zajištěno – oběd, občerstvení, překvapení. Omezené množství odměn. Děkujeme!!!

Number of available rewards: 35/40

Reward unavailable

CZK 5,000Čaje na míru!

40 kusů čajů dle vlastních speciálních požadaků :-).

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 9,100Víme, jak na to – chytrá propagace!

Každá firma nebo organizace, která nás podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás 60 kusů čajů na míru, které může použít na svou propagaci. Tyto čaje umožňují vytvořit na etiketu vše, co si firma přeje. Etiketu vytvoříme dle přání startéra ve firemních barvách s logem, sloganem apod. Protože si vaší podpory moc vážíme, dostane navíc každý startér všechny výrobní novinky, které v roce 2017 zrealizujeme (cca 3–5 nových produktů). Děkujeme!!!

Expected delivery of the reward: December 2016

Number of available rewards: 16/20

Reward unavailable

CZK 10,000Pro firmy se širokým srdcem + tři fotografie!

Každá firma nebo organizace, která nás podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás tři fotografie Jindřicha Štreita oboustranně zasklené. Fotografie světového fotografa s věnováním a podpisem ozdobí vaši kancelář nebo zasedačku. Dále 20 čajů dle vlastního výběru, které opatříme firemním logem na visačce nebo propagační páskou. Firma od nás navíc dostane po celý rok 2017 každou novinku, kterou uvedeme na trh (cca 3–5 nových produktů). Děkujeme!!!

Expected delivery of the reward: December 2016

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 15,000Pro firmy s širokým srdcem!

Každá firma nebo organizace, která nás podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás 50 čajů na míru, které opatříme firemním logem a grafikou dle přání a dále 30 dárkových balení (hvězdice s oříšky) např. pro zaměstnance. Navíc obdrží po celý rok 2017 každou novinku, kterou uvedeme na trh (cca 3–5 nových produktů). Děkujeme!!!

Expected delivery of the reward: December 2016

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 25,000Propagační čaje na sezónu + tři fotografie!

Každá firma, organizace nebo fyzická osoba, která nás podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás tři fotografie Jindřich Štreita oboustranně zasklené. Fotografie světového fotografa s věnováním a podpisem ozdobí vaši kancelář, zasedačku nebo byt. Dále 120 propagačních čajů dle výběru jako zcela originální firemní čaj s vaším firemním logem! Firma od nás navíc dostane po celý rok 2017 každou novinku, kterou uvedeme na trh (cca 3–5 nových produktů). Děkujeme!!!

Expected delivery of the reward: December 2016

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 40,000Propagační čaje na celý rok + tři fotografie!

Každá firma, organizace nebo fyzická osoba, která nás podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás tři fotografie Jindřich Štreita oboustranně zasklené. Fotografie světového fotografa s věnováním a podpisem ozdobí vaši kancelář, zasedačku nebo byt. Dále 220 propagačních čajů dle výběru jako zcela originální firemní čaj s vaším firemním logem! Firma od nás navíc dostane po celý rok 2017 každou novinku, kterou uvedeme na trh (cca 3–5 nových produktů). Děkujeme!!!

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 50,000Závěr patří mistrům!

Každá firma, organizace nebo fyzická osoba, která nás podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás tři fotografie Jindřich Štreita oboustranně zasklené. Fotografie světového fotografa s věnováním a podpisem ozdobí vaši kancelář, zasedačku nebo byt. Dále 280 propagačních čajů dle výběru jako zcela originální firemní čaj s vaším firemním logem! Firma od nás navíc dostane po celý rok 2017 každou novinku, kterou uvedeme na trh (cca 3–5 nových produktů). Děkujeme!!!

Expected delivery of the reward: December 2016

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 65,000Tramtadadááá:-) :-)

Každá firma, organizace nebo fyzická osoba, která nás podpoří výše uvedenou částkou, dostane od nás tři fotografie Jindřich Štreita oboustranně zasklené. Fotografie světového fotografa s věnováním a podpisem ozdobí vaši kancelář, zasedačku nebo byt. Dále 250 propagačních čajů dle výběru jako zcela originální firemní čaj s vaším firemním logem! Firma od nás navíc dostane po celý rok 2017 každou novinku, kterou uvedeme na trh (cca 3–5 nových produktů). Navíc 3 osoby pozveme na akci V pátek to zabalíme. Děkujeme!!!

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable