NÁPIS.jpg

Dům sladkostí Film & Video

Kriminální drama na podkladu skutečné události. Studentský film o dvou bratrech s neznámou minulostí, která je záhadnější, než si sami myslí.

11/6/2017

JE TO TAM! 100%

Věděli jsme, že nás nezklamete!

Máme to! Díky vám jsme obdrželi to co jsme potřebovali! Moc si ceníme vaší snahy a to nejen finanční, ale také toho že nás někteří z vás propagovali:-)

Nemůžeme se dočkat až započne natáčení a všichni se tak budeme moct podívat, co jsme společnými silami dokázali stvořit - Ten nejlepší studentský film=)

Určitě nás dále sledujte na Facebooku, neboť budou přibývat nové a nové fotografie. Jakmile se bude film natáčet, zintenzivníme propagaci! Na nový rok se tedy můžete těšit na skutečnou filmovou pecku;)

Ještě jednou...
díky=)

Jan Demeter a spol.

11/6/2017

Zbývá 1 den!

Pomůžete nám?

Jsme v samotném závěru kampaně. Potřebujeme získat ještě 1965Kč. Pojďme dokázat, že dokážeme společně vytvořit zcela nový studentský film, který nás všechny zaručeně ohromí!

11/3/2017

Blíží se konec kampaně!

Zbývají 3 dny.

Díky vám všem máme krásných 13150Kč, což znamená že máme splněno 77%!
Do konce kampaně zbývají tři dny a 13 hodin a nám zbývá získat 3850Kč. Pokud si skutečně přejete film vidět, neváhejte o tomto projektu říct také ostatním:-) Věříme, že společnými silami dosáhneme našeho cíle a všichni se tak budeme moct podívat,
co jsme společně (Štáb, ale také vy!) dokázali;-)

Děkujeme těm, kteří nás už nějakou dobu propagují. Vážíme si toho!

11/2/2017

Poděkování

Stránka Horror Cz/Sk nám pomohla s propagací!

Jménem celého našeho týmu chci poděkovat FB stránce Horror Cz/Sk za zveřejnění našeho projektu!

Děkujeme!;)

10/27/2017

Zbývá 7 dní

Znáte někoho komu by se tento film líbil? Řekněte mu o nás!=)

Do konce kampaně zbývá 7 dní. Pokud se nevybere cílová částka, všechny dosud zaslané finanční dary budou vráceny a žádné odměny nebudeme moct rozeslat:( Zbývá nám ještě 6100Kč a proto prosíme všechny naše startéry o sdílení tohoto projektu, aby se o něm dozvědělo co nejvíce lidí, obzvláště pak fanoušků studentské filmové tvorby.

Podpořit projekt lze opravdu rychle za pomoci platební karty, sms, PayPal nebo také převodem. Můžete získat zcela nové předměty, jako jsou hodinky a stylový polštář s potiskem!

10/26/2017

Úplně nová odměna za 3000Kč!

Není limitovaná. Platí až do konce kampaně=)

Za 3000Kč získáte vše co můžete dostat za ostatní (levnější) odměny + polštář s fajnovým potiskem + CD s filmem a nově také vaše jméno (nebo jméno vaší firmy) v zápatí našich plakátů!

Jsou tu startéři, kteří nám zaslali částku 3000 (a i víc) ještě před tím, než jsme sem přidali tuto odměnu. Tito startéři samozřejmě dostanou tuto novou a LEPŠÍ odměnu:)

10/25/2017

Upgrade

Vylepšení odměn!

Pokud si objednáte odměnu nad 549Kč, získáte hodinky (dámské/pánské podle vašeho výběru)! Neváhejte se podívat na náš popis projektu. Přibyla zde nejen fotografie našeho kameramana z České Televize Jiřího Petrů, ale také fotografie hodinek, které jsou nyní v prodeji!

ReachedCZK 17,635(104%)

104%
CZK 17,000requested
26contributors
Contribute

project authorJan A. Demeter

Rewards

CZK 150Korunka ke korunce...

+Speciální jmenovité poděkování na konci filmu v titulcích a na Facebooku Děkujeme! =)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Filmařský dar

+Speciální jmenovité poděkování na konci filmu v titulcích a na Facebooku +10 Fotografií z natáčení s poděkováním Děkujeme!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 550Každá stovka dobrá

+Speciální jmenovité poděkování na konci filmu v titulcích a na Facebooku +15 Fotografií z natáčení s poděkováním +Filmový plakát +Hodinky Děkujeme!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Správný fanoušek

+Speciální jmenovité poděkování na konci filmu v titulcích a na Facebooku +16 Fotografií z natáčení s poděkováním +Filmový plakát +Hodinky +Odkaz na video s nepovedenými scénami +Odkaz na originální filmovou hudbu Děkujeme!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Každá tisícovka dobrá!

+Speciální jmenovité poděkování na konci filmu v titulcích a na Facebooku +Filmový plakát +20 Fotografií z natáčení s poděkováním +Originální maska děsivého šaška z filmu +Odkaz na video s nepovedenými scénami +Odkaz na originální filmovou hudbu Takové částky si vážíme!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Nejlepší fanda!

+Speciální jmenovité poděkování PŘED ZAČÁTKEM FILMU a na Facebooku +Filmový plakát +Filmový plakát s poděkováním tvůrců filmu +30 Fotografií z natáčení s poděkováním +Originální maska děsivého šaška z filmu +Odkaz na video s nepovedenými scénami +Odkaz na originální filmovou hudbu +Možnost ukázat na konci filmu v titulcích vaše logo firmy či projektu s poděkováním +V závěrečných titulcích budete uveden/a jako VÝKONNÝ PRODUCENT Takové částky si vážíme obzvlášť! Děkujeme!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Odměna pro milovníky dobrých filmů

+Speciální jmenovité poděkování PŘED ZAČÁTKEM FILMU a na Facebooku +Filmový plakát +Filmový plakát s poděkováním tvůrců filmu +44 Fotografií z natáčení s poděkováním +Originální maska děsivého šaška z filmu +Odkaz na video s nepovedenými scénami +Odkaz na originální filmovou hudbu +Možnost ukázat na konci filmu v titulcích vaše logo firmy či projektu s poděkováním +V závěrečných titulcích budete uveden/a jako VÝKONNÝ PRODUCENT +Hodinky +Polštář +Vaše jméno (nebo také logo vaši firmy) v zápatí našich plakátů +CD s filmem Takové částky si vážíme nejvíc! Děkujeme!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable