Bez-názvu-1.jpg

Fotbalistky Dukly míří do Las Vegas Ostatní

Řekněte ANO holkám z Dukly a pomozte splnit sen o fotbalovém turnaji v americkém Las Vegas.

Bez-názvu-1.jpg

ReachedCZK 50,600(101%)

101%
CZK 50,000requested
97contributors
ContributeRewards

Proč podpořit právě náš projekt?

Každý den potkáte desítky lidí. Jste jeden ze mnoha. Když se ale zastavíte, můžete si všimnout, že někteří jsou smutní, jiní naopak šťastní, uspěchaní nebo zpomalení, spokojení nebo nespokojení. Někteří žijí, jiní přežívají. 
My patříme mezi ty, které se rozhodly ŽÍT naplno. Výlet do Las Vegas nám dá spoustu nových zkušeností, zážitků, upevní naše pouto přátelství a obohatí týmového ducha.

Jako jeden z mála týmů Evropy a jediný tým z ČR, jsme dostaly šanci reprezentovat naší zemi v zahraničí. Je to šance nejen pro nás, náš klub ale i pro naší zemi. V historii vyhrál A tým Dukly v USA fotbalový turnaj čtyřikrát. My jsme 1. DÍVČÍ tým v historii ČR, který byl na tento turnaj pozván. Chceme ukázat, že i v naší malé zemičce jsme učené ke kreativitě a odhodlání. A rády bychom reprezentovaly nejen sebe, náš klub, ale i naši zemi.

Podpořte náš projekt a i my Vám na oplátku pošleme odměnu. Je vědecky dokázané, že průměrný člověk si denně koupí minimálně jednu věc, kterou nepotřebuje. Kolik takových věcí si koupí za 364 dní. Pojďme to změnit. Na světě jsou miliardy lidí, kteří potřebují pomoc či podporu. My jsme jedny z nich a věříme, že se mezi Vámi najdou tací, kteří mají srdce na správném místě a usnadní naše přání nám a především nejdůležitějším lidem v našich životech - našim rodičům, bez kterých by ani jedna z nás nemohla cestu do Las Vegas zaplatit a podniknout. Podpořte nás a uvidíte, že jste udělali něco, co pomohlo lidem za lepším já.

My chceme psát historii. Pomůžete nám napsat další kapitolu? 

dorostenky_.jpgdorostenky na soustředění

Něco málo informací o turnaji v Las Vegas.

Vše se odehraje v tréninkovém centru v Las Vegas - Bettye Wilson Soccer Complex, 7353 Eugene Ave, Las Vegas 89128

Již tradiční turnaj (začal v roce 2005) s názvem Las Vegas Mayor's Cup International Tournament je pro lokální týmy skvělou příležitostí ukázat své schopnosti před zraky univerzitních trenérů a skautů ze západního pobřeží USA. Turnaj je jedním ze tří největších v celých Spojených státech.

Turnaje se napříč kategoriemi účastní jak lokální týmy (akademie týmů MLS), tak týmy ze zahraničí – loni to bylo celkem 70 týmů z 5-ti zemí. Pořadatel se snaží každý rok rozšiřovat právě počet zahraničních týmů, kterým dokáže nabídnout velmi dobré podmínky pro účast a zvedá tím tak celkovou prestiž turnaje. 

V turnaji jsou garantována minimálně 4 utkání 11 na 11 (v případě postupů až 7 utkání), vždy 2x30 minut. Po skupinových fázích pokračuje turnaj systémem play-off. Vzhledem k délce trvaní turnaje je tento počet zápasů v porovnání s podobnými turnaji velmi dobrý. Před samotným turnajem, by naše hráčky absolvovaly v místě konání soustředění s možností odehrát další utkání. Zároveň je i možnost navštívít třeba Grand Canyon a národní park Death Valley.

Rozpočet nákladů na turnaj Las Vegas Mayor's Cup International Tournament

Letenky - 370.000,- Kč
Ubytování - 75.000,- Kč
Stravování - 50.000,- Kč
Pojištění - 20.000,- Kč
Doprava - 20.000,- Kč
Celkem - 535.000,- Kč

O mimořádnou dotaci na podporu žádáme městkou část a MŠMT. Většina nákladů jde ale za našimi rodiči. Proto budeme velmi rády za jakoukoliv finanční podporu. Vaše Duklačky

Z19.jpg
celý tým v plné kráse :)

Kdo jsme?

V roce 2011 se v klubu FK DUKLA PRAHA vybudovaly týmy žen. Jedním z těchto týmů byl i tým kategorie dívek WU19. Tyto mladé slečny hrály 2. ligu dorostenek v Čechách. Vyhrávaly i prohrávaly, ale důležité bylo, že se nikdy nevzdaly. A jak se říká tak: „Kolik dáš, tolik se Ti vrátí.“ Tak i holky, které tvrdě trénovaly, začaly postupem času vyhrávat a vyhrávat. Na hřištích soupeřek si se předváděly jako na střelnici. Byly samozřejmě i zápasy, kdy to měly těžké, ale překážky překonaly. Společně vyhrály druhou ligu a dne 19.6.2016 si splnily cíl - postoup do 1.ligy dorostenek, nejvyšší soutěže v této kategorii u nás. Tvrdě pracovaly, dřely, věnovaly tomu spoustu času, největší odměnou se jim stal tým, který vytvořily. Partu, která spolu drží při prohře, při výhře, při bolesti i smutku. Společně si dokázaly, že s pravým přítelem po boku, není žádná cesta příliš dlouhá.

Tyto dívky trénují 4x týdně. A i když to někdy bolí nebo to je náročnější, tak to nevzdávají. Nejsou to jen dívky, kdo se podílí na všech úspěších a prožívá i neúspěšné chvíle. Jsou to ony, společně s jejich trenérem, který jim věnuje mnoho svého volného času a trpělivosti a společně tvoří fajn tým.

A teď už nás puste ke slovu...

Jsme tým plný upřímných úsměvů, přátelstí, odhodlání, důvěry, tvrdé dřiny, velkých očekávání,nekonečné touhy, obřích snů a to nejdůležitější – lásky k fotbalu. Společně jsme nezastavitelné.

las_vegas_mayors_cup.jpgtréninkové centrum v Las Vegas

ReachedCZK 50,600(101%)

101%
CZK 50,000requested
97contributors
Contribute

Rewards

CZK 200Přispět může každý

Poděkování na facebookových stránkách, duklácký náramek na ruku. [URL="http://www.fkduklazeny.cz/images/dukla_naramek.jpg"]Duklácký náramek žlutý[/URL]

Expected delivery of the reward: March 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Pohled z Las Vegas

Společně vybereme v Las Vegas tématický pohled a všechny Vám jej podepíšeme s poděkováním. [URL="http://www.fkduklazeny.cz/images/las_vegas_greetings_postcard.jpg"]Las Vegas pohled[/URL]

Expected delivery of the reward: March 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Návrat mezi mrakodrapy

Fanoušek historik? :) Pošleme ti knihu o Dukle s věnováním od všech hráček. Tak co pomůžete zpět Dukle mezi mrakodrapy? [URL="http://www.fkduklazeny.cz/images/dukla-mezi-mrakodrapy.jpg"]Dukla mezi mrakodrapy - Ota Pavel[/URL]

Expected delivery of the reward: March 2017

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

CZK 1,000Fotbalový míč

Unikátní fotbalový míč, který obdržíš podepsaný celým týmem.

Expected delivery of the reward: March 2017

Number of available rewards: 6/20

Reward unavailable

CZK 1,000Tričko s podpisama

Tématické tričko z Las Vegas s podpisem všech hráček a s věnováním :)

Number of available rewards: 9/15

Reward unavailable

CZK 5,000Večeře s celým týmem

Přispěj nám 5.000,- a přijď na naši společnou večeři celého týmu :) Těšíme se na Tebe. :) [URL="http://www.fkduklazeny.cz/images/dorostenky.jpg"]S kým budeš večeřet[/URL]

Expected delivery of the reward: March 2017

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 7,000Trénink s týmem

Přispěj nám 7.000,- a přijď si s námi zatrénovat. Fotbalový trénink s holkama je k nezaplacení :)

Expected delivery of the reward: March 2017

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 25,000Patron projektu

Zařazení jména či loga firmy jakožto největšího partnera projektu + další reklamní plnění od FK Dukla + podepsaný kalendář holek pro rok 2017 + DVD filmu "Hrdý na svůj klub" + 2x VIP vstup na utkání Dukly.

Expected delivery of the reward: March 2017

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable