ARCHEA_2021_MINIATURA.jpg

Druhé číslo archetypové revue Archea Knihy

Druhé číslo revue Archea pojednává o duchu současné doby z pohledu archetypové psychologie, astrologie a kosmologie.

11/13/2023

Aktuality z revue Archea

Pozvánka na seminář "Archetypy lidské psyché v zrcadle filmu" a crowdfunding na podporu revue Archea 2023.

Vážení příznivci revue Archea,

dovolujeme si pozvat vás na jednodenní seminář "Archetypy lidské psyché v zrcadle filmu - Obrazy Neptuna a Pluta na stříbrném plátně", který povede šéfredaktor revue Archea Petr Lisý v pražském terapeutickém centru Be Balanced, a to v sobotu 2. 12. 2023 v čase 10:30 – 17:30 (zahrnuje pauzu na oběd). Jedná se o typ semináře, který kombinuje výklad astrologických archetypů s vybranými filmovými ukázkami, které je dobře vystihují. Bližší informace a přihlašovací formulář naleznete pod následujícím odkazem.

https://www.bebalanced.cz/services/archetypy-lidske-psyche-v-zrcadle-filmu/

Zároveň připomínáme probíhající crowdfundingovou kampaň na podporu nového čísla Archea 2023 s podtitulem „Hlubiny nevědomí“. Jeho stručnou anotaci naleznete v krátké videoprezentaci - viz odkaz níže, kde si můžete Archeu 2023 předobjednat, anebo ji podpořit štědřejším způsobem a získat tak zajímavé bonusy. Můžete tak sobě či bližním zajistit pěkný vánoční dárek. Budeme rovněž velmi povděčni za případné sdílení do vašich kruhů, které by mohl projekt Archea 2023 zajímat.

https://www.startovac.cz/projekty/treti-cislo-archetypove-revue-archea

Předem děkujeme za Vaši podporu a přejeme Vám dobré zdraví a pevnou mysl do podzimních dnů!

www.revuearchea.cz

ReachedCZK 68,067(105%)

105%
CZK 65,000requested
72contributors
Contribute

Rewards

CZK 500Výtisk revue Archea 2021

Obdržíte výtisk revue Archea 2021 v rozsahu přibližně 130 stran ve formátu A4, s barevnou obálkou a černobílým obsahem. Cena zahrnuje poštovné, zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Expected delivery of the reward: September 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Archea 2021, kniha, sborník a přednáška

Obdržíte výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Expected delivery of the reward: September 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Archea 2021, 6 knih, sborník a přednáška

Obdržíte výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého, knihy J. Hillmana "Nová vize psychologie" (Malvern) a M. Jehleho "Astrocykly" (Sagittarius), 3 starší čísla revue PROSTOR a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Expected delivery of the reward: September 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Archea 2021, 9 knih, sborník a přednáška

Obdržíte výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého, knihy J. Hillmana "Nová vize psychologie", S. Martina "Kosmické rozhovory", M. Meyera "Volání k transformaci ", B. Swimme "Skryté srdce kosmu" (Malvern) a M. Jehleho "Astrocykly" (Sagittarius), 3 starší čísla revue PROSTOR a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Expected delivery of the reward: September 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 20,000Poděkování v tiráži a všechny předchozí odměny

Budete jmenovitě uvedeni v tiráži tištěného čísla Archea 2021 jako jeden z jeho sponzorů. Dále výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého, knihy J. Hillmana "Nová vize psychologie", S. Martina "Kosmické rozhovory", M. Meyera "Volání k transformaci ", B. Swimme "Skryté srdce kosmu" (Malvern) a M. Jehleho "Astrocykly" (Sagittarius), 3 starší čísla revue PROSTOR a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Expected delivery of the reward: September 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable