ARCHEA_2021_MINIATURA.jpg

Druhé číslo archetypové revue Archea Knihy

Druhé číslo revue Archea pojednává o duchu současné doby z pohledu archetypové psychologie, astrologie a kosmologie.

1/14/2022

Kurs archetypové astrologie, nové texty Rudolfa Starého a kniha Milana Hanuše

Vážení přátelé revue Archea, rádi bychom vás tímto informovali o možnosti přihlásit se do komplexního kursu archetypové astrologie Petra Lisého a vydání knižních novinek Rudolfa Starého "Starožitnosti II" a Milana Hanuše "Živý mýtus Roger Federer". Od Rudolfa Starého je k dispozici také několik nových textů volně ke studiu online.

 

Přijměte prosím srdečný pozdrav na prahu nového roku 2022. Dovolte, abychom Vás tímto informovali o několika aktuálitách, jež úzce souvisejí s nedávným vydáním druhého čísla naší revue pod názvem "Archea 2021 - Obrazy doby".

1) V prosinci vyšla nová, možná definitivně poslední kniha Rudolfa Starého „Starožitnosti II“, z níž jsme v Archee 2021 uvedli dvě vrcholné ukázky. Publikace je k dostání ve velmi omezeném nákladu a objednat ji v případě zájmu lze pouze mailem v nakladatelství Sagittarius dle instrukcí zde:

http://www.sagittarius-rs.cz/jungiana.html

 

Pod následujícím odkazem pak naleznete volně ke čtení tradiční „mikulášský“ dárek Rudolfa Starého světu v podobě několika nových textů astrologického ladění:

http://www.archetypova-astrologie.cz/rudolf-stary-astrologicke-crty-2021.html

 

2) Další knihou, z níž jsme v loňském čísle přinesli ukázku, je originální sportovní monografie "Živý mýtus Roger Federer" z pera Milana Hanuše. kterou vydalo nakladatelství PROSTOR a v případě zájmu ji lze zakoupit například zde:

https://www.kosmas.cz/knihy/284509/zivy-mytus-roger-federer/

3) A konečně byl v Archee 2021 inzerován Dvouletý kurs archetypové astrologie lektora Petra Lisého, jehož počátek byl stanoven na 9. 3. 2022. Popis, strukturu i možnosti přihlášení naleznete přehledně pod následujícím odkazem. (V případě zájmu neváhejte lektora včas kontaktovat, nejzazší termín pro podání přihlášky je 22. 2. 2022).

http://www.archetypova-astrologie.cz/

 

Spolek pro vydávání revue Archea vám tímto do nového roku 2022 i mnoha dalších přeje pevné zdraví, otevřené srdce a jasnou mysl!

ReachedCZK 68,067(105%)

105%
CZK 65,000requested
72contributors
Contribute

Rewards

CZK 500Výtisk revue Archea 2021

Obdržíte výtisk revue Archea 2021 v rozsahu přibližně 130 stran ve formátu A4, s barevnou obálkou a černobílým obsahem. Cena zahrnuje poštovné, zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Expected delivery of the reward: September 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Archea 2021, kniha, sborník a přednáška

Obdržíte výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Expected delivery of the reward: September 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Archea 2021, 6 knih, sborník a přednáška

Obdržíte výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého, knihy J. Hillmana "Nová vize psychologie" (Malvern) a M. Jehleho "Astrocykly" (Sagittarius), 3 starší čísla revue PROSTOR a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Expected delivery of the reward: September 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Archea 2021, 9 knih, sborník a přednáška

Obdržíte výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého, knihy J. Hillmana "Nová vize psychologie", S. Martina "Kosmické rozhovory", M. Meyera "Volání k transformaci ", B. Swimme "Skryté srdce kosmu" (Malvern) a M. Jehleho "Astrocykly" (Sagittarius), 3 starší čísla revue PROSTOR a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Expected delivery of the reward: September 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 20,000Poděkování v tiráži a všechny předchozí odměny

Budete jmenovitě uvedeni v tiráži tištěného čísla Archea 2021 jako jeden z jeho sponzorů. Dále výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého, knihy J. Hillmana "Nová vize psychologie", S. Martina "Kosmické rozhovory", M. Meyera "Volání k transformaci ", B. Swimme "Skryté srdce kosmu" (Malvern) a M. Jehleho "Astrocykly" (Sagittarius), 3 starší čísla revue PROSTOR a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Expected delivery of the reward: September 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable