title2.jpg

ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVA NATÁČÍ DVOJALBUM Hudba

Připravujeme hned dvě nová alba. Přizvali jsme anglického producenta, vybrali skvělé studio, a chystáme i vinyl a videoklip!

PRÁVĚ VYCHÁZÍ DÍL DRUHÝ NA VINYLU!
5/22/2023

PRÁVĚ VYCHÁZÍ DÍL DRUHÝ NA VINYLU!

Dobrý den, milí příznivci, jistě jste zaznamenali, že Druhá tráva získala za album Díl druhý - které vyšlo i díky vám – opět ocenění Ceny Anděl v kategorii folk! Ještě jednou děkujeme!

Pro ty, kteří jste nás v kampani na Startovači podpořili zakoupením Díl druhý na vinylu, máme dobrou zprávu: konečně tu máme poslední slíbenou odměnu a rovnou se jedná o dvojvinyl!

Rozesílat je budeme již tento týden!

Těšit se tedy můžete na komplet album Dílu druhého na třech stranách, na stranu čtvrtou jsme přidali jako bonus 3 písně, které se nevešly na Díl první. Součástí balení  je aktuální plakát Druhé trávy a také vložené CD Díl Druhý.

Pokud by vám zásilka v nejbližších dnech nedorazila, prosím, kontaktujte nás!

Zachovejte nám přízeň, sledujte naše stránky www.druhatrava.cz, kde najdete mj. i náš e-shop, ale hlavně přehled aktuálních koncertů, kde se můžeme vidět naživo!

Těšíme se na vás!

Vaše Druhá tráva

PRÁVĚ VYCHÁZÍ DÍL DRUHÝ
10/10/2022

PRÁVĚ VYCHÁZÍ DÍL DRUHÝ

Drazí fanouškové a fanynky, už je to tady – nové album Díl druhý dnes oficiálně vychází!

Vaše odměny očekávejte v nejbližších dnech!

V první řadě budeme odesílat CD Díl druhý v digitální podobě.
Pokud by vám odkaz ke stažení nedorazil během pár dnů, prosím, podívejte se do spamů nebo nevyžádané pošty, někdy to tam padá.

Následovat budou CD v krabičce (část jsme odeslali již v pátek).

Poté budeme rozesílat CD s podpisy od všech členů kapely. Celá Druhá tráva se potká tento týden na koncertech, takže věříme, že v pátek bude vše na poště.

Vinyl - Díl druhý
Bohužel na ten si budete muset ještě chvíli počkat, vyrobit ho stihneme až příští rok, protože čekací doby jsou teď v lisovnách v řádů mnoha měsíců! Za toto zpoždění se vám velmi omlouváme a jako malou náplast vám všem, co čekáte na vinyl, také posíláme odkaz ke stažení CD Díl druhý v digitální podobě!

Od dnešního rána je na serveru Lidovky.cz zveřejněna tisková zpráva a také exkluzivní premiéra lyric videa písně Crazy Horse z nového alba Díl druhý. Určitě nahlédněte!

https://www.lidovky.cz/orientace/kultura/druha-trava-na-novince-sazi-na-vlastni-skladby-prvni-singl-venuje-indianskemu-nacelnikovi.A221009_220703_ln_kultura_bez

Ještě jednou děkujeme za vaši trpělivost a věříme, že se s vámi brzy uvidíme na naživo na našich koncertech! 

Těšíme se na vás!

Váš Robert Křesťan a Druhá tráva

 

PS: Kdybyste měli nějaké dotazy nebo bylo cokoliv nejasného, nebo vám nedošla očekávaná odměna, určitě pište nebo volejte našemu manažerovi Davidu Němečkovi - agentura@davidnemecek.cz, 602 741 882. Vše se pokusíme napravit, chybička se může vloudit...

VIP KONCERT
7/7/2022

VIP KONCERT

2. VÝZVA

Milí přátelé Druhé trávy, stále platí pozvání na speciální VIP koncert!

Pokud jste se ještě nepřihlásili, pak určitě neváhejte a napište. Kapacita nádvoří je omezena, během 14 dní uzavřeme počty VIP diváků a zbytek míst nabídneme do předprodeje.

 

Speciální VIP koncert Druhé trávy

– vstup zdarma pro ty, kteří jakkoliv přispěli ve Startovači…

Další nahlášená osoba si může zakoupit vstupenku na místě, cena bude 390,- Kč.

Děti do 15 let mají vstup zdarma, jen také prosíme o jejich nahlášení!

 

Místo konání: Dalešice, nádvoří pivovaru v Dalešicích, kde se natáčel legendární film Postřižiny. https://www.pivovar-dalesice.cz/

Termín: neděle 28. srpen 2022
Čas: 16:00

Prosíme vás všechny, kteří se budete chtít zúčastnit, abyste nám toto napsali jednoduchou zprávou do mailu: agentura@davidnemecek.cz – předmět zprávy dejte VIP KONCERT. Je to kvůli zajištění dostatečné kapacity prostor místa konání.

Vy, kteří jste se na koncert již přihlásili, byste od nás měli mít písemnou zpětnou vazbu s potvrzením koncertu! Pokud se tak nestalo, určitě napište, ať máme vše v pořádku a na místě nedochází k nedorozuměním…

Těšíme se na vás!

Vaše Druhá tráva

Aktuálně od Druhé trávy!
6/28/2021

Aktuálně od Druhé trávy!

Dobrý den, milí příznivci Druhé trávy, ozýváme se se shrnutím aktuálních informací…

Jak už jste asi zaznamenali, Druhá tráva získala za CD Díl první - které vyšlo i díky vám - ocenění Ceny Anděl v kategorii folk! A Robert Křesťan zároveň letos vstoupil do Síně slávy. Ještě jednou děkujeme!

Co se týká vydání Dílu druhého, stále se potýkáme s problémy vzhledem k situaci ohledně covidu. Částečně je album natočené, ale bez britského producenta Eddieho Stevense není možné desku dotočit. Obstrukce nemožnosti cestování bez karantén po příjezdu a i po návratu zpět do Británie zatím neumožňuje, aby přiletěl. Vše se tedy posouvá a vydání Dílu druhého vidíme reálně na příští rok!

Taktéž jsme řešili VIP koncert – určitě jste o něj nepřišli!
Do poslední chvíle jsme čekali, jak dopadne rozvolnění a povolené počty diváků. Je vás bezmála 900 a počítáme s tím, že lidé přijedou třeba ještě s někým, jedná se tedy o velkou akci. Schválení většího počtu diváků přišlo až teď v červnu a to už je dost pozdě na to, začít něco plánovat. Rozhodli jsme se tedy akci přesunout také až na příští rok, o všem vás budeme samozřejmě včas informovat.

Zachovejte nám přízeň a snad se uvidíme osobně na živých koncertech!

Váš Robert Křesťan a Druhá tráva 

2/4/2021

Vinyly rozeslány!

Tak jste se konečně dočkali i vy, kteří jste Druhou trávu podpořili zakoupením vinylu! V tuto chvíli jsou všechny odeslány. Pokud by vám v nejbližších dnech nic nedorazilo, prosím, kontaktujte nás!

Než se rozběhnou živá vystoupení, rádi bychom vás pozvali na sledování online koncertu v TV Noe. Konat se bude 18. února 2021 od 20:00 hodin. Koncert bude také streamován přes Youtube kanál či Facebook Live. Tak se nezapomeňte dívat!

A možná jste zaznamenali, že přestože jsme neměli jediný koncert, v prodeji desek jsme (i díky vám) dosáhli na zlatou desku!

Děkujeme a zachovejte nám přízeň.

Vaše Druhá tráva

12/21/2020

Vánoční pozdrav od Druhé trávy

Milí přátelé! Celá Druhá tráva vám přeje příjemné a pohodové vánoční svátky! Rádi bychom vás informovali, že jste podpořili hudební projekt, který odborná kritika cení velmi vysoko. CD Druhé trávy Díl první je řazeno mezi nejlepší hudební počiny roku, z čehož máme samozřejmě velkou radost! Chceme vás ujistit, že o odměny, které zatím nemohly být zrealizovány (křtící koncerty), či doručeny (vinyl), určitě nepřijdete. Taktéž slíbený VIP koncert pro všechny z vás, kteří jste nás podpořili, určitě bude. Doba je teď ale silně nepřehledná, vše se plánuje velmi těžce, ale určitě vás budeme včas informovat, jak na stránkách Druhé trávy, tak na FB, Instagramu atd. Vinyl – bohužel se musíme omluvit všem, kteří čekají na vinyl. Do poslední chvíle jsme věřili, že dodržíme odeslání v prosinci, ideálně do vánoc. Výroba vinylu je zadána v Tiskárnách Loděnice, kde ale mají velké problémy s covidem a karanténou pracovníků. Právě jsme se dozvěděli, že vinyl budeme schopni odeslat až v půlce ledna 2021. Jako omluvu, prosím, alespoň přijměte album Díl první - v digitální podobě, odkaz ke stažení vám přijde do vašeho mailu ještě do vánoc. Děkujeme za pochopení a zachovejte nám přízeň. S pozdravem David Němeček

10/27/2020

ODMĚNY ROZESLÁNY!

Dobrý den, milí přátelé, k včerejšímu dni se nám podařilo rozeslat všechny odměny - tedy CD Díl první, trička, video vzkazy... Kdo nebyl náhodou odměněn, prosím, přihlaste se! Napravíme, zařídíme! Vinyl Díl první plánujeme rozesílat v prosinci. Všechny Díly druhé pak v příštím roce. Samozřejmě odměny spojené s koncerty s vámi budeme řešit operativně dle situace. Věříme, že se na pódia vrátíme co nejdříve. Váš Robert Křesťan a Druhá tráva

10/17/2020

CD DIGITÁLNĚ ROZESLÁNO

Dobrý den, včera večer jsme všem, kteří si objednali album v digitální podobě, rozeslali z emailu agentura@druhatrava.cz link ke stažení. Pokud by vám nedorazil, zkontrolujte prosím nevyžádanou poštu, jestli není tam (v několika případech se tak stalo). Kdyby vám náhodou nepřišlo vůbec nic, určitě se ozvěte, obratem to vyřešíme! S pozdravem David Němeček

Odměny už se blíží...
10/16/2020

Odměny už se blíží...

Milí přátelé! Jsme pyšní, jaké máme skvělé fanoušky, fantastickým způsobem jste nás podpořili! A teď je řada na nás, abychom vás náležitě odměnili. Pevně věříme, že budete potěšeni.

Odměny očekávejte v nejbližších dnech, sešlo se vás téměř 900, takže prosíme o malé strpení, než vše podepíšeme (viz fotografie), zkompletujeme, nabalíme a rozešleme! 

V první řadě se budeme snažit odeslat CD v digitální podobě.

Následovat budou CD a hned po nich trička. 

Odměny, které souvisejí s koncerty:                                                                                            Přestože tato doba živému hraní nepřeje a vývoj je velmi nejasný, zůstávají zatím oba křtící koncerty v platnosti! Pokud by se křty z jakýchkoliv důvodů nemohly uskutečnit, koncerty budou přeložené na náhradní termíny a o odměny určitě nepřijdete! 

Totéž se týká ostatních koncertů, které máme uveřejněné na našich nových webových stránkách www.druhatrava.cz.

Ještě jednou díky za vaši trpělivost a věříme, že se s vámi ještě v tomto roce uvidíme naživo! 

Váš Robert Křesťan a Druhá tráva

 

PS: Kdybyste měli nějaké dotazy nebo bylo cokoliv nejasného, pište nebo volejte našemu manažerovi Davidu Němečkovi - agentura@davidnemecek.cz, 602 741 882.

 

VIP KONCERT BUDE!
10/7/2020

VIP KONCERT BUDE!

Milí fanoušci a příznivci Druhé trávy, neuplynul ani týden a překonali jsme částku 400.000,- Kč! Moc vám děkujeme a vážíme si vaší podpory. Takže VIP koncert bude. ;-)

Koncert plánujeme uspořádat, až se situace trochu uklidní, a to ideálně příští rok v letních měsících. O termínu a místě vás budeme zavčas informovat.

Zároveň tam s vámi oslavíme 30. let od vzniku kapely!

Protože Druhá tráva v současné době koncertovat nemůže (nesmí!), rozhodli jsme se, že další vybrané prostředky použijeme na výrobu videoklipu.

Ještě jednou velký dík vám všem!

Váš Robert Křesťan a Druhá tráva

Děkujeme vám
10/1/2020

Děkujeme vám

Milí fanoušci a příznivci Druhé trávy! Jsme nesmírně dojatí, že cílová částka byla dosažena před polovinou plánované doby a stále stoupá. Děkujeme vám!

Rozhodli jsme se vám všem, kteří jste přispěli i těm, kteří ještě přispějí, věnovat speciální VIP koncert v okamžiku, kdy se cílová částka přehoupne přes 400.000,- Kč.
Děkujeme za vaši přízeň a podporu, která nám v této pro kulturu těžké době dává hodně energie. Věřte, že ji opravdu potřebujeme.
Pokud se vám tato myšlenka líbí, sdílejte to, prosím, se svými přáteli, ať se nás sejde co nejvíce!

Váš Robert Křesťan a Druhá tráva

ReachedCZK 553,598(185%)

185%
CZK 300,000requested
818contributors
Contribute

project authorDruhá tráva

Rewards

CZK 200Druhá tráva digitálně - „Díl první“

Doručíme Vám email s odkazem ke stažení nového alba „Díl první“ přímo z pohodlí Vašeho domova v kvalitě FLAC nebo MP3.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Druhá tráva digitálně - „Díl první“ a "Díl druhý"

Doručíme Vám email s odkazem ke stažení nového alba „Díl první“ a příští rok „Díl druhý“ přímo z pohodlí Vašeho domova v kvalitě FLAC nebo MP3.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Druhá tráva na triku

Doručíme Vám nové tričko Druhé trávy v designu vycházejícího alba - dle vašeho výběru (dámské, pánské, velikost).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Druhá tráva v krabičce

Doručíme Vám nové album na CD „Díl první“

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Druhá tráva v krabičce + digitálně

Doručíme Vám nové album „Díl první“ na CD + pošleme email s odkazem ke stažení přímo z pohodlí Vašeho domova v kvalitě FLAC nebo MP3.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Druhá tráva v krabičkách

Doručíme Vám nové album na CD „Díl první“ a příští rok „Díl druhý“.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Druhá tráva v krabičkách s podpisem

Doručíme Vám nové album na CD „Díl první“ a příští rok 2021 „Díl druhý“ s podpisy všech muzikantů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 900Druhá tráva v krabičkách - o kolečko navíc

Doručíme Vám nové album na CD „Díl první“ a příští rok „Díl druhý“ a k tomu jedno starší album Druhé trávy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Druhá tráva na Vinylu

(předpokládané datum vydání listopad/prosinec 2020) Doručíme Vám nové album „Díl první“ a „Díl druhý“ na vinylu. Součástí vinylu je i vložené CD.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200Druhá tráva na Vinylu s podpisem

(předpokládané datum vydání listopad/prosinec 2020) Doručíme Vám nové album „Díl první“ a „Díl druhý“ na vinylu s podpisy všech muzikantů. Součástí vinylu je i vložené CD.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Druhá tráva v krabičce s osobním vzkazem

Doručíme Vám nové album na CD „Díl první“ a příští rok „Díl druhý“ s podpisy všech muzikantů a k tomu osobní videovzkaz s poděkováním od Druhé trávy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Na obalu s Druhou trávou

Doručíme Vám naše nové album na CD „Díl první“ a příští rok „Díl druhý“ s podpisy všech muzikantů. Vaše jméno bude navěky vepsáno v obalu „Dílu druhého“ v sekci poděkování!

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 3,000Na křest i s krabičkou

Vaše jméno bude na guest listu - budete mít zdarma vstup na křest v Praze nebo v Brně, v rámci kterého se Vám dostane osobního poděkování přímo z pódia! Po koncertě obdržíte plakát s podpisem každého člena kapely a když budete mít zájem, vyfotíme se s Vámi! + dostanete zdarma balíček za 700,- Kč (Druhá tráva v krabičkách s podpisem)

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 4,000Věrný fanoušek - celoroční vstup na DT v roce 2020

Celoroční volná vstupenka na naše vystoupení. Kdykoliv budete v roce 2020 chtít přijít na náš samostatný koncert, ozvete se týden předem přímo nám, my Vás napíšeme na guest list a místo je Vaše. Po koncertě obdržíte plakát s podpisem každého člena kapely a když budete mít zájem, vyfotíme se s Vámi! A navíc! K této odměně dostanete zdarma balíček za 700,- Kč (DT v krabičkách s podpisem), tričko Druhé trávy a vaše jméno bude navěky vepsáno v obalu „Dílu druhého“ v sekci poděkování! Pokud by nastalo kvůli covidu k výraznému rušení koncertů, tuto odměnu můžete vybrat v 1. pololetí roku 2021.

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

CZK 10,000Věrný fanoušek - celoroční vstup na DT v roce 2021

Celoroční volná vstupenka na naše vystoupení. Kdykoliv budete v roce 2021 chtít přijít na náš samostatný koncert, ozvete se týden předem přímo nám, my Vás napíšeme na guest list a místo je Vaše. Po koncertě obdržíte plakát s podpisem každého člena kapely a když budete mít zájem, vyfotíme se s Vámi! A navíc! K této odměně dostanete zdarma balíček za 700,- Kč (Druhá tráva v krabičkách s podpisem), tričko Druhé trávy a vaše jméno bude navěky vepsáno v obalu „Dílu druhého“ v sekci poděkování!

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 70,000Mecenáš

Chcete se stát naším mecenášem? Můžete! Získáte tím dobrý pocit, že podporujete skvělou hudbu. Získáte tím volný vstup na jakýkoliv koncert, 5 podepsaných CD s osobním věnováním (Druhá tráva v krabičkách s podpisem), vaše jméno bude navěky vepsáno v obalu „Dílu druhého“ v sekci poděkování, dále plakát s podpisem každého člena kapely, tričko… a soukromou večeři s Druhou trávou!

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable