BANNER_DS.jpg

Drsný Spasitel Film & Video

Filmová adaptace podle knihy jednoho z nejúspěšnějších autorů české fantastiky Miroslava Žambocha, který sám napsal scénář k filmu.

spasitellogo.jpg

ReachedCZK 256,230(256%)

256%
CZK 100,000requested
265contributors
ContributeRewards

:::::::::: WE DID IT!!! ::::::::::
Včera jsme po uplynutí 1/2 kampaně vybrali naší cílovou částku 100 000,- Kč.

Děkujeme všem kteří příspěvek sdílí a kupují si naše ceny! Strašně si toho vážíme a připravujeme pro Vás další a další ceny, které budeme postupně na startovač přidávat. Nyní jsme na jedné pětině celkového rozpočtu na produkci a budeme dále pracovat na tom, aby se částka vyšplhala co nejvýše a vznikl tak film, který si představujeme.

letak drsny spasitel.jpg

TEASER

Tento první teaser vznikl dva měsíce před první klapkou, neobsahuje žádný záběr z filmu a byl natočen bez externích spolupracovníků, kteří budou na filmu pracovat. Jedná se o první prezentační materiál pro případné partnery a sponzory snímku, aby věděli že to myslíme vážně.

NA CO BUDOU PENÍZE VYUŽITY

Na prvním teaseru je absence finančních prostředků znát. Jsme si toho vědomi a jelikož to s projektem myslíme vážně a chceme aby byl vytvořen přesně podle našich představ, potřebujeme finance na úspěšné natočení snímku. Chceme vytvořit film pro fanoušky za pomoci fanoušků a udělat z toho náš společný projekt.

POKUD SE VYBERE 100.000?

Peníze budou použity na pokrytí těch nejnezbytnějších nákladů, spojených s natáčením (výroba kostýmů, stavby lokací, rekvizity, výroba latexových končetin, masek, půjčení techniky, pronájem zvířat, apod...)

POKUD SE VYBERE VÍCE JAK 100.000?

Čím více peněz se nám společně podaří vybrat, tím více peněz bude použito na následnou postprodukci - Tvorba digitálních efektů, soundtracku, zvuků, voiceoveru, atd, atd... Budeme si také moci dovolit přidání několika dalších ikonických částí z knihy, které jsme museli skrze finanční náročnost vyškrtat, aby ve výsledku nevypadaly spíše vtipně, než epicky. Veškeré finance budou zkrátka použity na další vylepšování filmu.

V současné době film financujeme z vlastních kapes, ale jak si určitě dovedete představit, není to levná záležitost. Věříme že pokud se spojíme, může zde v České republice vzniknout projekt, který všechny fanoušky fantasy a Sci-fi velmi potěší a který může spustit další vlnu adaptací předních autorů české fantastiky.

 

TROCHA SLOV ÚVODEM

Pokud se řekne „Český postapokalyptický celovečerní film“, moc titulů se Vám nevybaví. Je to škoda, protože věříme že každý film kde tvůrci mohou ukázat svoje dovednosti a invenci je krok k tomu začít u nás točit žánrově rozmanitější snímky. Když jsme začali před třemi lety film plánovat, věděli jsme že kráčíme po tenkém ledě – čtenáři budou porovnávat a budou mít navždy obličej hlavního hrdiny spojen s charakterem v knize. Tento tenký led nám ovšem dává sílu a odhodlání přistupovat k předloze s úctou a za pomoci mnoha schopných lidí tento projekt dokončit. Staňte se i vy součástí výrobního procesu filmu Drsný Spasitel a podpořte sci-fi a fantasy žánr v českých končinách.

11147166_849056748514651_851020912366686453_o.jpg

Čím více peněz se nám podaří vybrat, tím více bude projekt nezávislý a obejde se bez zásahů investorů a producentů. Jinými slovy nám dá absolutní tvůrčí kontrolu nad finálním produktem a zajistí nám, že na filmu budou pracovat lidé srdcem a ne pouze „dělníci“ za účelem zisku. Věříme že společnými silami všech schopných lidí zapojených v tomto projektu vytvoříme první stavební kámen pro další filmaře, kteří chtěji přijít s inovativními nápady. Film je kolektivní dílo, ne práce jednotlivce.

 

O AUTOROVI

Miroslav Žamboch vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a nyní pracuje v Ústavu jaderného výzkumu v Řeži u Prahy. Již jeho první publikovaná povídka, Zpověď válečníka (1995), sklidila u čtenářů velký ohlas. Koniáše, hrdinu, který jej proslavil a získal mu velké množství příznivců, představil ve sbírce povídek Poslední bere vše (2000). Jeho povídky vycházely pravidelně v časopisech (Ikarie, Pevnost) a vyšly také v několika antologiích, např. Punk Fiction (Mladá fronta 2004) nebo Čas psanců (Triton, Praha 2004).

Drsny_spasitel-2vyd-1243507116.jpg
Obálka knihy Drsný Spasitel, kterou nakreslil Lubomír Kupčík - Kniha vyšla v roce 2007

Po schůzce s Mírou Žambochem v roce 2012 autor nabídnul, že sám napíše scénář k filmu. Další rok vznikal filmový scénář, který prošel několika desítkami verzí až k finální podobě, za kterou chtěl spisovatel jednu korunu. Příběh filmu tedy vychází přímo z hlavy člověka, který svět Drsného spasitele vymyslel a dal nám základní stavební kameny pro úspěšné dokončení snímku.

zamboch.jpg
6.8.2015 - Předání honoráře Miroslavu Žambochovi

 

SYNOPSE FILMU

Chlápek v kápi s umělým tech-okem kráčí světem, ve kterém se lidé (a upíři a mutanti a další verbež) řežou granátomety i magií. Kde česká krajina dostala pořádně zabrat kvůli století válek a bytostem, které k nám přišly z Druhé strany. Spasitel hledá svou duši a pravdu o své minulosti, k tomu mu dopomáhají brokovnice Margareth, granátomet Grayson a obrovský revolver Zabiják Démonů. Živí se výhradně jako námezdní lovec a prodává zboží, které sám nalezne v opuštěných vesnicích. Jeho život nabere nečekané obrátky ve chvíli, kdy se dozví že před několika desítkami let sám vedl armádu démonů proti lidem v největší bitvě naší doby - Bitvě u Sevastopole. Může to být vůbec pravda?

auto.jpg
Námezdní lovci ve svém vlastnoručně modifikovaném automobilu.

 

PROSTŘEDÍ FILMU

Děj se odehrává v době po Krachu, po mnoha staletích válek a v době, kdy byl Ježíš Kristus podruhé ukřižován. K tomu abychom vytvořili postapokalyptické české prostředí využíváme několik technik. První základní technikou je stavba reálných lokací a rekvizit, které zajistí architekti filmu. Pro větší scény využíváme Matte Painting – Digitální dokreslování prostředí. Používá se také jako Set Extension, což je digitální zvětšení scény. K tomu abychom docílili přirozeného vzhledu potřebujeme tým schopných fotografů, grafiků, a hlavně kompozitorů, kteří budou veškeré vrstvy dávat dohromady tak, abychom vytvořili uvěřitelné prostředí a zároveň ve filmu ztvárnili vizi české krajiny v době rozkladu. Některé stavby bude třeba digitálně poškodit a nechat působit celé vesnice jako téměř opuštěná zničená místa. K těmto účelům také používáme Digitální dokreslování, kde grafik přímo do záběrů dokreslí trhliny, rez, špínu a vše se potom natrackuje na pohyb kamery, aby se v záběru nic nehýbalo tak jak nemá.

3.jpg
Ukázka Matte Paintingu od Lukáše Vrábela

 

AKČNÍ SCÉNY

Akční scény si vzal pod taktovku Stanislav Hybášek spolu s Tomášem Severou, zakladatelem Tilius Filipino Combat. Systémy boje jsou založeny na prvcích, které se v českém filmu nikdy neobjevily. Snažili jsme se hledat kompromis mezi tím co pěkně vypadá, je funkční a uvěřitelné. Ve filmu se objeví velká škála palných i chladných zbraní, abychom co nejvíce využili rozmanitost bitev a soubojů.

Představitel hlavní role Aleš Blažej studuje bojová umění 25 let, zápasil v thajském a čínském boxu, několikrát jako mistr české republiky. Pracoval na Mocapu (snímaní jeho pohybů a hereckých výkonů) do hry Mafia II a podílel se na několika akčních krátkometrážních snímcích.

První díl videoblogu zaměřeného na choreografie akčních scén

Co by to byl za akční snímek bez pořádných výbuchů? Na filmu s námi spolupracuje společnost Pyroterra, která připravuje velké množství rádiově odpalovaných náloží, plamenometů, kouřostrojů a dalších prvků, které jsou sestrojeny za jediným účelem – Podpořit demoliční sílu hlavního hrdiny a jeho dvou zbraní – granátometu a upilované brokovnice.

Vystoupení společnosti Pyroterra v Britain's Got Talent

www.youtube.com/watch?v=HU-UC35_U-E

 

TECHNIKA

Abychom docílili požadované kvality obrazu pro pozdější postprodukci, vybrali jsme k natáčení kamery RED Epic. Obraz je snímán v 6K rozlišení a obsahuje 9x více pixelů než běžný HD formát. To nám umožní pracovat přímo v kino formátu a díky detailnímu prokreslení záběrů nám také usnadní tracking pohybu kamery a následnou tvorbu vizuálních efektů.

aa36b_RED-EPIC-S35-5K-Cine-configuration.jpeg

Ve filmu budou použity kamerové jeřáby, jízdy a steadycamy pro hladký a přirozený pohyb kamery. V některých akčních sekvencích (prozatím nebudeme prozrazovat o jaké se jedná) budeme používat i letecké záběry pomocí kamerových dronů a helikoptér.

75670_330902663672400_1062841207_n.jpg

 

KOSTÝMY

Zde nám dává kniha prostor k představám a celkovou „módu“ světa jsme pojali hodně špinavě. Obchody přestaly fungovat, povrchnost vymizela, hodnoty se posunuly, proto už se lidé nestarají o to jak kdo vypadá, ale spíše jak přežít.

11715360_1081255248555322_21814750_o.jpg
První konceptní návrh obleku Drsného Spasitele od Ladislava Kosa

Jediní lidé co jsou vyzbrojeni jsou námezdní lovci a vojáci, chránící poslední přeživší v bohem zapomenutém světě. Nabídli jsme zde příležitost velkému množství komparzistů, kteří nám už zaslali stovku přihlášek a fotek svých postapokalyptických kostýmů. Všem strašně moc děkujeme a jsme rádi že nám ušetřili tolik práce a my se můžeme soustředit na výrobu kostýmů pro klíčové a hlavní postavy.

Kostým pro hlavního hrdinu se šil v Londýně u Michaely Adam a je inspirován obálkou knihy od Lubomíra Kupčíka, přizpůsoben pro potřeby filmu.

kostymy.jpg
Konceptní fotografie kostýmů pro film

 

HUDBA

Hudbu k filmu skládá Jan Ševčík. Je to brněnský skladatel, kterého hudba živí a už na našem prvním setkání jsme se stylově shodli na hudební atmosféře filmu. Potom co dodal první verzi hudby k teaseru jsem věděl že je to člověk, jehož hudební nadhled tento film potřebuje.

 Ukázka hudby Jana Ševčíka

www.youtube.com/watch?v=9_u6Hwd-PYs 

 

ZVUKY

Veškeré zvuky i postsynchrony (pozdější přemlouvání hlasů herců) budou vytvářeny v postprodukci. Dává nám to absolutní kontrolu nad daným záběrem, kdy divák uslyší pouze to co slyšet má a vyvarujeme se dalších komplikací. Výhodou tohoto postupu je, že při akčních scénách můžeme na herce volat pokyny a řídit tak tempo scény přesně podle potřeb (Jde hlavně o bezpečnost a organizaci ve scénách, kde budou použity nálože a další ničivé efekty). Zvuky co se nahrají ve studiu budou potom zmasterovány do optimální zvukové kvality.

foto1 zmenseny.jpg
Zvukové studio SB Corporation

MASKY

Pavel Jelínek z liquidlatex.cz vyrábí jizvy, utržené končetiny a další krvavé scény, které budou ve filmu zobrazeny. Po odlití obličeje hlavního hrdiny také konstruuje jeho umělé kyber oko, díky kterému hrdina vidí i do jiných sfér vnímání.

masky.jpg
První testování jizev a odlití obličeje hlavního hrdiny

11926012_10203426785469941_262856399_o.jpgPrvní výrobní fáze tvorby Oka na odlitku obličeje.

klepeto.jpg
Ukázka z tvorby klepeta, které má hrdina místo jedné ruky.

 

PRŮZKUM TRHU

Podle informací nakladatelství Triton se k červnu 2015 prodalo 9 439 knih Drsného spasitele (vznikl i e-book, je tedy těžko doložitelné, kolik dalších lidí si knihu stáhlo v elektronické podobě). V čechách je velká základna sci-fi a fantasy fanoušků, ale i přímo fanoušků Postapo. Pořádá se velké množství srazů, LARPů a dalších akcí, které mají tisícovou návštěvnost (jedná se o lidi, kteří si přímo na akci vyrábí své vlastní kostýmy). Stačí zde zmínit například herní sérii Fallout, filmy Mad Max, Book of Eli, The Road a další spoustu souvisejících produktů, jejichž fanoušci jdou v čechách do desetitisíců (pro představu - Na posledním Šíleném Maxovi bylo v českých kinech 146 000 lidí).

 

VIDEO BLOGY

V průběhu celého roku před vypuštěním filmu budeme pravidelně vypouštět video blogy, které budou mapovat celý vznik filmu Drsný Spasitel. Videa budou zaměřeny na jednotlivé odvětví a budou popisovat průběh výroby filmu, rozhovory s tvůrci, zajímavosti z natáčení a řešení problémů, se kterými se budeme potýkat v průběhu postprodukčních procesů. Pro generálního partnera a partnery snímku nabízíme také propagaci jejich společnosti na začátku a konci každého videa, abychom jim poskytnuli celoroční zviditelnění jejich značky v průběhu postprodukčních procesů.

 

PLÁNY S FILMEM

Kniha Miroslava Žambocha je hodně obsáhlá a zfilmovat ji celou by bylo na jeden zátah téměř nemožné, aniž by jsme nevyškrtali více jak polovinu knihy. Proto bude film rozdělen na dvě části.

Film budeme chtít dostat do kinodistribuce. Zatím nemůžeme nic slíbit, protože hlavní slovo budou mít distributoři, ale film se určitě dočká svého DVD i s rozsáhlým bonusovým materiálem.

Bude přihlášen na množství zahraničních i tuzemských filmových festivalů a budou také probíhat autorská promítání přímo s tvůrčím týmem. Jinými slovy pro nás Premiérou nic nekončí, ale budeme dále pracovat na tom aby se film dostal k co největšímu počtu lidí. Pokud bude mít film úspěch, ihned započne příprava na pokračování, abychom dovyprávěli druhou část příběhu, který bude finančně náročnější skrze prostředí postapokalyptické zamrzlé Ostravy.

 

INFORMACE K CENÁM

V současné době plánujeme výrobu triček, a speciální karetní hry, která vznikne přímo pro potřeby filmu a bude také ve filmu v několika scénách hrána. Hra bude mít originální vizuál, svá vlastní pravidla a pracují na ní lidé, kteří mají s tvorbou her dlouholeté zkušenosti. Každý z Vás si pak bude moci tuto hru zakoupit a propadnout naplno postapokalyptické atmosféře světa Drsného Spasitele.

ds_triko.jpgTriko Drsný Spasitel ve dvou variantách - červená a bílá

 

ZÁVĚREČNÉ SLOVO REŽISÉRA

Když jsem poprvé dočetl knížku a řekl kolegům že tohle je věc co bych chtěl zfilmovat, mysleli si že jsem se zbláznil. Trvalo mi půl roku než jsem se spojil s Mírou Žambochem a další rok trvalo, než jsme obdrželi scénář k filmu. Každý záběr co se ve filmu objeví je rozkreslen do formy storyboardu, abychom vše mohli předem naplánovat a vyvarovat se co nejvíce kompromisům, které jsou u takto velkého projektu v nezávislém filmu běžným postupem. Pokud se ale člověk bojí výzvy, nikdy se jeho tvorba neposune dál než k jeho obavám. Proto jsem rád za tvůrčí tým lidí, kteří nás v tomto projektu obklopili. Od chvíle kdy jsme si řekli že tuto adaptaci natočíme uplynuli tři roky.

V šesti letech jsem vzal poprvé do ruky kameru, společně se svým bratrancem Jardou Kottinkem, který je hlavním kameramanem filmu. Dá se říct že celý život jsem snil o tom dělat videa a živit se tím co mě baví. Společně s bratrancem jsme založili společnost SB Corporation 3 roky zpátky a do našeho týmu se přidal kamarád ze střední Lukáš Vrábel, který bude na filmu pracovat na digitálních foto manipulacích (Matte Painting).

Máme špičkového skladatele Honzu Ševčíka, který je zároveň výborným pianistou. Hraním se živí, je to jeho vášeň a dlouho před plánováním filmu jsem pozoroval jeho tvorbu a věděl jsem že se pro hudbu narodil.

Náš hlavní bojový choreograf Standa Hybášek je člověk, který trénuje bojové systémy odmala. Rád rozebírá bojové sekvence ve filmech a v současné době funguje v Tilius Filipino Combat se skvělým trenérem Tomášem Severou.

Pavel Jelínek si vzal na starosti veškeré masky, useklé končetiny, jizvy a další spoustu krvavých záběrů, které je potřeba předpřipravit a ne zrovna v malém množství. Kdo četl knihu už ví, že je hlavní hrdina vybaven ikonickým kyberokem, kterého je také Pavel autorem.

Hlavní role Aleš Blažej je kapitola sama o sobě. Sloužil v zásahové jednotce, ovládá skvěle palné i chladné zbraně, je kaskadér, osobní trenér a hlavně skvělý člověk (Pokud jste hráli hru Mafia II, hodně pohybů a soubojů je motion capturing právě Aleše). Sám se podílí na choreografiích akčních scén a jeho slovy chce celý listopad „žít jako Drsný Spasitel“.

Všichni jsme srdcaři a jdeme do toho s úctou ke knižní předloze Miroslava Žambocha, který sám napsal k filmu scénář za symbolickou jednu korunu.

Film není o práci jednotlivce – Jsme tým nadšených lidí, kde každý pracuje na tom co miluje a čemu rozumí. I vy se můžete svojí pomocí podílet na vzniku filmu DRSNÝ SPASITEL. Čím více peněz na film vybereme, tím ambicióznější projekt může vzniknout.

 

rejze.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAROSLAV ŠETEK

------------------------------------

Režisér filmu Drsný Spasitel

 

ČLÁNKY K FILMU:
http://www.dagon.cz/chysta-se-film-na-motivy-romanu-miroslava-zambocha/
http://www.vanili.cz/sci-fi/rozhovory-celebrity/jaroslav-setek/
http://www.mz-fans.cz/node/285
http://www.mz-fans.cz/node/290

 

ReachedCZK 256,230(256%)

256%
CZK 100,000requested
265contributors
Contribute

project authorŠEty

Rewards

CZK 70Placka Drsný Spasitel

Obdržíte placku s motivem filmu.

Expected delivery of the reward: January 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Fanoušek

Poděkování v závěrečných titulkách filmu.

Expected delivery of the reward: September 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Plakát k filmu I

Obdržíte plakát k filmu ve formátu A3

Expected delivery of the reward: January 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Plakát k filmu II

Obdržíte plakát k filmu ve formátu A2

Expected delivery of the reward: January 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Digitální soundtrack

Po dokončení filmu Vám zašleme link na stažení oficiálního soundtracku.

Expected delivery of the reward: January 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Digitální download

Po dokončení filmu Vám zašleme link na jeho stažení ve FullHD kvalitě

Expected delivery of the reward: January 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Filmový scénář

Obdržíte kopii filmového scénáře, který psal Miroslav Žamboch s věnováním Míry a režiséra filmu Jaroslava Šetka.

Expected delivery of the reward: January 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Soundtrack

Dárce obdrží originální soundtrack k filmu na CD.

Expected delivery of the reward: September 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Tričko Drsný Spasitel I

Obdržíte tričko s motivem Drsného spasitele v bílé variantě.

Expected delivery of the reward: January 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Tričko Drsný Spasitel II

Obdržíte tričko s motivem Drsného spasitele v červené variantě.

Expected delivery of the reward: January 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600DVD s filmem

Obdržíte originální DVD s filmem Drsný Spasitel s rozsáhlými bonusy a s deníkem z natáčení, který se na běžnou DVD verzi nedostane.

Expected delivery of the reward: January 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700VIP

Obdržíte VIP vstupenku na premiéru filmu.

Expected delivery of the reward: January 2016

Number of available rewards: 11/20

Reward unavailable

CZK 750Fanoušek knižní předlohy

Obdržíte knihu Drsný spasitel s věnováním Miroslava Žambocha

Expected delivery of the reward: December 2015

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 800Fanoušek knižní předlohy II

Obdržíte knihu Drsný Spasitel spolu s věnováním od Miroslava Žambocha.

Expected delivery of the reward: December 2015

Number of available rewards: 0/25

Reward unavailable

CZK 1,200Plakát s Vaší fotografií

Náš fotograf a grafik Vás vyfotí spolu s Drsným Spasitelem a vytvoří digitální manipulaci filmového plakátu s Vámi v hlavní roli. Plakát poté obdržíte ve formátu A2.

Expected delivery of the reward: January 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,350Originální karetní hra

Obdržíte originální karetní hru na motivy filmu a knihy, která je vymýšlena a graficky zpracovávána tvůrčím týmem přímo pro potřeby filmu. Hra bude obsahovat přesný návod k hraní a všechny potřebné komponenty, které ke hře budete potřebovat. Naši grafici se postarají o atraktivní postapo vzhled každé z karet, abychom ještě více podpořili zážitek ze hry.

Expected delivery of the reward: September 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500Člen štábu

Příjďte se podívat přímo na natáčení filmu probíhající celý listopad, kde uvidíte štáb v akci. Můžete se také zapojit, pomáhat s přípravami scén a objevit se tak v titulcích filmu jako "Runner". Na konci natáčecího dne si odnesete fotografii se všemi členy štábu a pozvánku na malou exkurzi do studia SB Corporation, kde film bude vznikat.

Expected delivery of the reward: October 2015

Number of available rewards: 17/20

Reward unavailable

CZK 3,500Bojový výcvik Drsného Spasitele

Bojový choreograf Stanislav Hybášek z Tilius Filipino Combat Vás zasvětí do problematiky boje beze zbraní, s chladnými zbraněmi a tyčemi a dá Vám základní bojový kurz k pochopení biomechaniky lidského těla. Obdržíte dárkový certifikát. Jedná se o dvouměsíční kurz s lekcemi jednou týdně v Jihlavě.

Expected delivery of the reward: December 2015

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 100,000Partner filmu

LOGO NA KONCI FILMU Vaše logo bude spolu s dalšími partnery na samostatné obrazovce po skončení filmu. ROLL-UPY Na každé akci spojené s filmem bude roll-up s partnery filmu. LOGO NA WEBU Vaše logo jako generálního partnera na webu k filmu.

Expected delivery of the reward: September 2016

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 300,000Generální partner filmu

PRODUCT PLACEMENT Nenásilná ukázka Vašeho loga nebo produktu ve filmu. LOGO NA ZAČÁTKU FILMU Vaše logo bude na samostatné obrazovce jako logo generálního partnera filmu. ÚVODNÍ OBRAZOVKY VIDEO BLOGU V každém video blogu, který provází přípravy filmu (Nejméně 20 video blogů) Budete mít logo na první obrazovce. ROLL-UPY Na každé akci spojené s filmem bude roll-up s Vaším logem. LOGO NA WEBU Vaše logo jako generálního partnera na webu k filmu.

Expected delivery of the reward: September 2016

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable