GPO.jpg

Dotisk Generátoru prchavých okamžiků Knihy

Ještě jednou trocha poezie, špetka humoru, kávová lžička erotiky, hrst slovních hříček...

Odesláno!
4/4/2017

Odesláno!

Dnes, krátce po poledni, jsme odeslali balíčky všem startérům.

Nebyla to zrovna procházka růžovým sadem. Naštěstí jsme již měli jisté zkušenosti z distribuce prvního vydání. Balíky jsme naplnili pět velkých cestovních tašek, naložili do auta a vyrazili na poštu.

Na poště (v okresním městě) jsme paní na přepážce vyrazili dech. Pak se vzpamatovala a byla milá a ochotná. Bohužel, neměla dostatek známek a tak jsme za okýnkem strávili celých 45 minut. Nějaké komplikace jsme očekávali, proto jsem na poštu volal den předem. Byl jsem ujištěn, že odeslání většího množství balíků poštu nijak nezaskočí.

Vše dobře dopadlo a knihy jedou za svými čtenáři. 

Po dnech příprav a realizace kampaně, zajišťování dárků, podepisovaní knih, balení obálek a nalepování adres nás tak trochu přepadl smutek. Snad se tedy kniha bude novým čtenářům líbit a zatouží třeba po pokračování. Nápady jsou a chuť pustit se do nějakého nového projektu taky.

Díky za podporu a příjemné chvilky s Generátorem prchavých okamžiků.

P1130759 (2).png

Balíme!
3/31/2017

Balíme!

Na začátku týdne dorazily čerstvě vytištěné knihy.

Jakmile jsme knihy pořádně očichali, došili jsme poslední košilky a začali s balením. Pokud se nic zvláštního nestane, můžete první týden v dubnu očekávat svůj balíček.

P1130741.jpg

Tiskneme!
3/17/2017

Tiskneme!

Tento týden dorazila částka, kterou startéři podpořili dotisk knihy. Věci se daly do pohybu...

Ihned byl objednán dotisk knihy a tisk dalších materiálů, byla zajištěna výroba nášivek, nakoupili jsme obálky, začali tisknout štítky na obálky...

P1130618.png

Zatím bylo vyrobeno deset různých variant "košilek" na knížky. Všechny jsou buď čistě bavlněné, nebo z kombinace bavlna a len. Každá košilka je vlastně originálem, neboť se jedná o ruční výrobu a každý kus je jinak křivý.

P11307032.png

Původním záměrem bylo, že se na košilky přišije nášivka s logem Mørke Rødkål. Nakonec jsme se rozhodli nášivky nepřišívat, protože košilky fungují samy o sobě a nášivku si možná spousta startérů bude chtít přišít někam jinam.

O dalších novinkách budeme informovat opět zde. Je možné, že další novinkou už bude to, že jsou knihy na cestě ke startérům.

 

Kampań skončila, knihy se chystají na cestu...
3/10/2017

Kampań skončila, knihy se chystají na cestu...

Všichni startéři obdrželi informaci o úspěšném ukončení kampaně od provozovatele "startovače". Tak jako před rokem budeme o dalších krocích informovat také osobně zde v novinkách.

Udělalo nám velkou radost, že se kampaň opět povedla. Děkujeme všem startérům za projevenou důvěru. Je skvělé, že o dotisk knihy projevilo zájem prakticky tolik lidí jako o první vydání.

holka-s-knihou.jpg

Kdy se dá očekávat, že Generátor prchavých okamžiků doputuje až k vám? 

Bohužel, nejprve je třeba počítat s některými administrativními kroky. Jakmile dorazí vybraná částka na náš účet, uzavřeme novou smlouvu s nakladatelstvím, objednáme a zaplatíme nášivky, došijeme košilky na knihy, nachystáme obálky, štítky s adresami...

Jelikož je kniha hotová, bude vše trvat mnohem kratší dobu než loni při prvním vydání. Vše tedy závisí především na termínech třetích stran. Minimální čas, s kterým je nutno počítat je čtrnáct dní. O jednotlivých krocích budeme všechny "startéry" informovat zde. Na některé se obrátíme přímo, neboť z nějakého důvodu jsou v zaslané tabulce některé chybějící adresy případně další informace.

Ještě jednou děkujeme, máme velkou radost, že o naše dílko je takový zájem.

Marek Nawrath a Radek Petřík

Pokud byste chtěli cokoli v souvislosti s knihou řešit osobně, pište na mail nawrath.marek@seznam.cz

ReachedCZK 68,638(229%)

229%
CZK 30,000requested
201contributors
Contribute

project authorMarek Nawrath

Rewards

CZK 111Člen klubu

Možná knihu již vlastníte, ale přesto byste chtěli dotisk podpořit a získat za to zajímavý dárek. Členové klubu získají originální nášivku s logem Mørke Rødkål. V ceně je zahrnuto poštovné.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 177Člen klubu v košili

Možná knihu již vlastníte, ale přesto byste chtěli dotisk podpořit a získat za to zajímavý dárek. "Členové klubu v košili" získají košilku na knihu s originální nášivkou s logem Mørke Rødkål. V ceně je zahrnuto poštovné.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 222Čtenář

Stáváte se čtenářem Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte vytištěnou knihu s věnováním a drobným dárkem. V ceně je poštovné a balné.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 333Čtenář s logem

Stáváte se čtenářem Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte vytištěnou knihu s věnováním a drobným dárkem. Dále získáte originální nášivku s logem Mørke Rødkål. V ceně je poštovné a balné.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 444Čtenář v košili

Stáváte se čtenářem Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte vytištěnou knihu s věnováním a drobným dárkem. Dále získáte košilku na knihu s originální nášivkou s logem Mørke Rødkål. V ceně je poštovné a balné.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 555Fanoušek

Stáváte se fanouškem Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte dvakrát vytištěnou knihu s věnováním a drobným dárkem. Dále získáte košilku na knihu s originální nášivkou s logem Mørke Rødkål. V ceně je poštovné a balné.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Fanda

Stáváte se fandou Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte dvakrát vytištěnou knihu s věnováním a drobným dárkem. Dále získáte košilku na knihu s originální nášivkou s logem Mørke Rødkål, retro tužku "s příběhem" z roku 1974 a ručně psanou básničku na míru. V ceně je poštovné a balné.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Sponzor

Stáváte se sponzorem Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte třikrát vytištěnou knihu s věnováním a drobným dárkem. Dále získáte košilku na knihu s originální nášivkou s logem Mørke Rødkål, retro tužku "s příběhem" z roku 1974, ručně psanou básničku na míru a originální triko s výšivkou Mørke Rødkål. V ceně je poštovné a balné.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Mecenáš

Stáváte se mecenášem Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte třikrát vytištěnou knihu s věnováním a drobným dárkem. Dále získáte košilku na knihu s originální nášivkou s logem Mørke Rødkål, retro tužku "s příběhem" z roku 1974, ručně psanou básničku na míru, kresbu ilustrátora a grafika knihy podle přání a originální triko s výšivkou Mørke Rødkål. V knize se objeví Vaše jméno, případně jméno Vaší společnosti. V ceně je poštovné a balné.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable