startovač cover9.jpg

DOLLER Ostatní

Podpoř DOLLER, revoluční motivační diář, který ti díky svým originálním funkcím pomůže na cestě za splněním snů a cílů.

30 NEUVĚŘITELNÝCH DNŮ UPLYNULO!
12/24/2015

30 NEUVĚŘITELNÝCH DNŮ UPLYNULO!

Neuvěřitelných, protože jsme nečekali tak velkou a úžasnou podporu. Dostali jsme spoustu krásné zpětné vazby. Co se líbí, co bychom mohli naopak zlepšit. Dobíjeli jste nás energií, spoustu jsme se toho naučili a hrozně moc si toho vážíme. A zároveň Vám za tuto podporu slibujeme, že budeme pracovat tvrdě i nadále. Nejenom na dalším vývoji, ale i na spolupráci s vámi zdokonalovat sebe a svět.

Dnes je Štědrý den. Proto nám prosím dovolte Vám popřát krásné a pohodové vánoční svátky.

Krásné Vánoce. :)

Jirka Doležal a Honza Emler
Váš tým DOLLER

12/17/2015

POSLEDNÍCH 5 DNÍ NA STARTOVAČI!

Těchto 5 dnů je do spuštění webu POSLEDNÍ ŠANCE na podporu a obdržení DOLLERů. Jestli víte o někom, kdo touží, nebo sami byste ještě chtěli další, tak prosím sdílejte, respektive neváhejte.

Lidé se nás ptají, jak budeme postupovat dál, když jsme překonali náš první cíl. Odpověd je velmi prostá - máme už stanovený nový, který se snažíme dosáhnout. A to je vybrat peníze na  další rozvoj DOLLERu. 

_HEP9233aaa.jpg

Od tiskárny jsme si vyžádali barevné vzorky, takže začneme připravovat anketu na realizaci barevných variant pro další rok. Naším novým cílem je udělat i další jazykové verze, kterými bychom chtěli pomáhat i ostatním plnit si sny, nejen v Česku a na Slovensku.

dollerino.jpg

Je to finančně náročné, ale my prostě věříme, že se povede. A to díky Vám.  Proto vánoční prázdniny využijeme k další práci. Peníze, co jsme vybrali a co hlavně doufáme, že se ještě vybereme, potřebujeme na nejen technické věci okolo, jako je webová platforma a jazykové mutace, ale i na vývoj a výrobu dalších verzí různých velikostí.

hrnek startovac.jpg

Pořád máme velké sny a přání, měnit svět k lepšímu. Nechceme jen snít, ale chceme žít tyto sny.

Proto děkujeme všem, kteří nám k tomuto cíli pomohlipomáhájí a pomůžou. Děkujeme za každou podporu a sdílení. Ať už minulou, nebo budoucí. Bez vás bychom to nedokázali.

12/2/2015

UŽ MÁME 100 %! DĚKUJEME! JEDEME DÁL!

100 %! MOC DĚKUJEME! VAŠE PODPORA JE UŽASNÁ! Děkujeme všem za podporu, dnes jme překonali 100 %!. My ale pracujeme dál! Komunikujeme s tiskárnou, vypadá to v pořádku a že se vše stihne. Emotikona smile Jestli půjde vše podle plánu, 17. prosince rozesíláme. :D Vánoce tedy už s DOLLERem! Ještě jednou moc děkujeme :)

UŽ ZBÝVÁ JEN 25 %!
11/30/2015

UŽ ZBÝVÁ JEN 25 %!

Vyhráno ješte není, ale věříme, že se podaří. :)

Po 7 dnech na Startovači chybí už jen 25 % z pěnez na výrobu! 

A to je jen a jen vaše zásluha. DĚKUJEME VÁM VŠEM za podporu! BEZ VÁŠÍ PODPORY A SDÍLENÍ BY TO MOŽNÉ NEBYLO! 

Ještě nemáme vyhráno, ale prostě věříme na Vánoce s motivačním diářem DOLLER, a co vy? :)

Společně to DOKÁŽEME

MOC DĚKUJEME!
11/25/2015

MOC DĚKUJEME!

Děkujeme vám všem, kterým se náš projekt líbí. Moc si toho vážíme. Vaše podpora je úžasná, a proto je nyní na Startovači vybráno už 40 % z cílové částky. Ještě nás čeká dlouhá cesta, ale věříme, že to společně zvládneme. :)

ReachedCZK 550,806(315%)

315%
CZK 175,000requested
1,030contributors
Contribute

project authorDOLLER

Rewards

CZK 150Hřejivé poděkování

Líbí se mi váš projekt, ale již se mi povedlo splnit si své sny a cíle. Přesto vás rád podpořím, abych pomohl projektu a ostatním splnit si ty jejich. Za to obdržím děkovný dopis, který bude doplněný oblíbenými citáty.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Napij se z DOLLERu

Již jsem na správné cestě ke splnění svých snů, ale líbí se mi váš projekt. Proto ho podpořím alespoň 300 Kč a mohu se těšit na hrnek DOLLER.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350DOLLER pro nejrychlejší

Jsem mezi prvními, kdo chce podpořit projekt. Proto dostanu motivační diář DOLLER za zvýhodněnou cenu a poštovné po ČR zdarma.

Number of available rewards: 0/60

Reward unavailable

CZK 399Jeden čerstvý DOLLER

Nestihl jsem slevy, ale i tak mám motivační diář DOLLER s poštovným po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Na zdraví s DOLLERem

Líbí se mi hrnek DOLLER, ale chci potěšit i svou přítelkyni/ přítele/ kamarádku/ kamaráda/ sestru/ bratra. Proto beru 2 hrnky DOLLER a k nim mám poštovné po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650Sním a piju s DOLLERem

Líbí se mi motivační diář DOLLER a jsem fanoušek horkých nápojů. Proto k tomu svému dostanu hrnek DOLLER a poštovné po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Hvězdný pár

Jsem mezi prvními, kdo chce motivační diář DOLLER a zároveň vím, že je to parádní dárek pro přítelkyni/ přítele/ kamarádku/ kamaráda/ sestru/ bratra. Proto podpořím projekt a mám 2x DOLLER se slevou a zdarma poštovné po ČR.

Number of available rewards: 0/80

Reward unavailable

CZK 790Ve dvou se to lépe táhne

Nestihl jsem slevy, ale i tak mám 2 motivační diáře DOLLER a zdarma poštovné po ČR.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500DOLLER pro celou rodinu

Chci podpořit celou svou rodinu, nebo partu kamarádů. Proto beru 4 motivační diáře DOLLER za zvýhodněnou cenu s poštovným po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Motivační workshop s autory

Chci DOLLER, ale navíc bych se chtěl zúčastnit workshopu (Praha, Brno, Zlín) pořádaného autory o motivaci a seberezvoji. Na něm dostanu přímo od autorů DOLLER s věnováním. A ještě k tomu dostanu hrnek DOLLER.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Odhalení příběhu dvou studentů

Chci vědět, kdo za projektem stojí. Proto s tvůrci zajdu na společný oběd (Praha, Brno, Zlín), kde se dozvím vše o zákulisí DOLLERu. K tomu navíc dostanu 2 motivační diáře DOLLER s osobním poděkováním a 2 hrnky DOLLER.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 10,000Týmový hráč

Chci podpořit sny, cíle a úspěch svých zaměstnanců, svého sportovního týmu, přátel. Proto beru 10 motivačních diářů DOLLER za zvýhodněnou cenu. Dostanu k nim i 10 hrnků DOLLER a workshop o motivaci a seberozvoji pro tuto desítku.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 25,000Cesta ke hvězdám

Chtěl bych podpořit růst zaměstnanců v naší firmě. Proto beru 30 motivačních diářů DOLLER, které osobně doručí autoři. K tomu pro ně dostanu workshop o motivaci a seberozvoji. Mé jméno bude uvedeno na webu DOLLER v děkovné sekci.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable