startovač cover9.jpg

DOLLER Ostatní

Podpoř DOLLER, revoluční motivační diář, který ti díky svým originálním funkcím pomůže na cestě za splněním snů a cílů.

DOLLER

ReachedCZK 550,806(315%)

315%
CZK 175,000requested
1,030contributors
ContributeRewards

!!!DÁRKOVÉ POUKAZY!!!

Pokud chcete darovat DOLLER pod stromeček, pořád můžete alespoň v podobě DÁRKOVÉHO POUKAZU. Ty posíláme emailem až do 24.12.! Váš email získáme od Startovače, jakmile se připíše platba na účet. Doporučujeme provádět platby kartou, kvůli připsání částky ihned. V případě spěchání na dárkový poukaz nám prosím napište na doller@doller.cz

Přejeme krásné vánoční svátky a děkujeme všem za podporu. :-)

!!!DŮLEŽITÉ PRO TY, CO JEŠTĚ NEMAJÍ SVŮJ DOLLER!!!

Moc bychom si přáli udělat radost všem a doručit pro všechny již tyto Vánoce, ale není to logisticky v silách tiskárny, ani našich. 

Kampaň na podporu diáře DOLLER nadále běží, ale od TEĎ ZAKOUPENÉ ODMĚNY (10.12.2015 18:15) v podobě diáře DOLLER BUDOU DORUČENY mezi 2. - 3. týdnem V LEDNU 2016! 

Abychom VÁM pomohli s dárky pro Vaše blízké alespoň trochu, odměnu v podobě hrnku(ů) DOLLER budeme schopni garantovat pod stromeček až do 17. prosince.

Moc nás to mrzí, ale protože DOLLER můžete začít používat kdykoliv, domníváme se, že to bude lepší varianta, než slíbit něco, co by se nepodařilo. 

Abychom pomohli ale těm, kteří by chtěli DOLLER někomu věnovat pod stromeček, vytvoříme DÁRKOVÝ POUKAZ DOLLER, který Vám po zakoupení odměny DOLLER zašleme na Váš email, abyste ho mohli VĚNOVAT obdarovanému. 

MOC DĚKUJEME ZA POROZUMĚNÍ A PODPORU.

Co je to DOLLER?

DOLLER je novodobý diář, který díky originálním funkcím slouží jako organizovaný nástroj k seberozvoji a motivaci. Nejenže ti připomene, kdy máš s kým schůzku, ale hlavně si s ním můžeš vizualizovat a organizovat každodenní práci na svých cílech, zájmech a snech. DOLLER se nesnaží být dalším nástrojem, který tě k něčemu svazuje, ale naopak se snaží tě osvobodit, povzbudit a posílit. Neříká ti, co vše musíš udělat, ale co bys mohl udělat, aby sis splnil své cíle a sny.

ruka s deskama.jpg

Proč bys měl chtít DOLLER?

DOLLER je kouč, ne dráb, kterého můžeš mít pořád u sebe díky jeho optimální velikosti (210x135mm). Je originálním diářem, který je vyroben v České republice, vytištěn na ekologicky šetrném papíru s certifikací FSC (Forest Stewardship Council).

Týdenní kalendárium s rozdělením každého dne od 6.00 do 22.00 hodin ti dá prostor k zapsání všech tvých schůzek. Navíc si můžeš vypsat důležité úkoly a setřídit si je podle priorit, poznačit si své denní výdaje. Místo je i pro tvé poznámky, abys nemusel nosit diář i blok zároveň. 

tydenni plan upraveno.jpg

Řada studií prokazuje, že produktivita práce při stanovení cílů vzrůstá o 10 – 25 %. Čím více si stanovujeme cíle, tím více se zvyšuje naše efektivita. Pocit kontroly nad vypjatou situací snižuje hladinu stresu a dochází tak k lepšímu pracovnímu výkonu a zvýšení pocitu štěstí. To vede k naplňování cílů, větší spokojenosti a úspěchu, a následně motivuje k dalšímu výkonu.

DOLLER ti ale hlavně chce pomoci splnit si všechna tvá přání. Nejdůležitější je ten vytoužený sen, kým bychom chtěli být. Ten si můžeš zakreslit do části Kým jsem za pět let. Roční cíle a předsevzetí pak poslouží jako aktivní podpora toho snu. 

Roční cíle si můžeš rozdělit do těch měsíčních, protože ty se pak snadněji plní. K tomu se dá  využít měsíční přehled. Jeho výhodou je nejen lepší organizace a plánování úkolů pro daný měsíc, ale zároveň usnadnění orientace v průběhu celého roku. Při pohledu na uplynulý měsíc tak snadno dohledáš důležité schůzky a okamžiky. 

mesicni prehled.jpg

Měsíční vyhodnocení ti ukáže tvé silné a slabé stránky uplynulého měsíce a co by bylo dobré změnit do toho dalšího. Jako osobní kouč samozřejmě chápe, že se pokaždé nepodaří splnit vše, ale vždy tě pochválí za to, co se ti povedlo a co jsi splnil.

mesicni shrnuti upraveno.jpg

Čas s ním jen tak neplyne. Měsíce jsme od sebe kompletně oddělili, abys již nebyl otrokem času, ale abys ho ovládal, stejně tak jako své činnosti. DOLLER ti tak pomůže se zastavit a zhodnotit tvůj dosavadní posun. A abys každý měsíc začal řádně namotivován, začneš ho pokaždé s jiným citátem ze světa známých a úspěšných lidí.

zacatek mesice upraveno.jpg

Proč potřebujeme vybrat peníze?

DOLLER, který jste viděli na videu, je pouze prototypem. A právě proto potřebujeme vás všechny, kterým se DOLLER líbí. Do vývoje a výroby DOLLERu jsme vložili veškeré své úsilí, odhodlání i úspory z prasátka. Na to, abyste si jej mohli pořídit i vy, to ovšem nestačí. 

Pro zahájení výroby nám chybí "pouhých" 175 000 Kč. Potřebná data jsou již v tiskárně, chybí nám  jen tahle drobnost. Vytvořili jsme proto 12 odměn (jako 12 měsíců v roce), aby si každý vybral tu svou a pomohl nám oživit náš projekt. Budeme velmi vděční za jakýkoliv příspěvěk, sdílení a poporu motivačního diáře DOLLER.

Nechceme být příliš smělí; budeme nadšení, podaří-li se vybrat celou cílovou částku. Pokud by se podařilo vybrat celou částku již 7. 12., budeme pracovat usilovněji než Ježíšek, abychom vám nadělili DOLLER  ještě před Vánocemi. 

Děkujeme vám všem za pomoc! Vážíme si jí!

Jiří Doležal a Jan Emler

 

 

Plánuj si své cíle s chladnou hlavou a horkým nápojem v designovém hrnku DOLLER.

hrnek startovac.jpg

ReachedCZK 550,806(315%)

315%
CZK 175,000requested
1,030contributors
Contribute

project authorDOLLER

Rewards

CZK 150Hřejivé poděkování

Líbí se mi váš projekt, ale již se mi povedlo splnit si své sny a cíle. Přesto vás rád podpořím, abych pomohl projektu a ostatním splnit si ty jejich. Za to obdržím děkovný dopis, který bude doplněný oblíbenými citáty.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Napij se z DOLLERu

Již jsem na správné cestě ke splnění svých snů, ale líbí se mi váš projekt. Proto ho podpořím alespoň 300 Kč a mohu se těšit na hrnek DOLLER.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350DOLLER pro nejrychlejší

Jsem mezi prvními, kdo chce podpořit projekt. Proto dostanu motivační diář DOLLER za zvýhodněnou cenu a poštovné po ČR zdarma.

Number of available rewards: 0/60

Reward unavailable

CZK 399Jeden čerstvý DOLLER

Nestihl jsem slevy, ale i tak mám motivační diář DOLLER s poštovným po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Na zdraví s DOLLERem

Líbí se mi hrnek DOLLER, ale chci potěšit i svou přítelkyni/ přítele/ kamarádku/ kamaráda/ sestru/ bratra. Proto beru 2 hrnky DOLLER a k nim mám poštovné po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650Sním a piju s DOLLERem

Líbí se mi motivační diář DOLLER a jsem fanoušek horkých nápojů. Proto k tomu svému dostanu hrnek DOLLER a poštovné po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Hvězdný pár

Jsem mezi prvními, kdo chce motivační diář DOLLER a zároveň vím, že je to parádní dárek pro přítelkyni/ přítele/ kamarádku/ kamaráda/ sestru/ bratra. Proto podpořím projekt a mám 2x DOLLER se slevou a zdarma poštovné po ČR.

Number of available rewards: 0/80

Reward unavailable

CZK 790Ve dvou se to lépe táhne

Nestihl jsem slevy, ale i tak mám 2 motivační diáře DOLLER a zdarma poštovné po ČR.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500DOLLER pro celou rodinu

Chci podpořit celou svou rodinu, nebo partu kamarádů. Proto beru 4 motivační diáře DOLLER za zvýhodněnou cenu s poštovným po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Motivační workshop s autory

Chci DOLLER, ale navíc bych se chtěl zúčastnit workshopu (Praha, Brno, Zlín) pořádaného autory o motivaci a seberezvoji. Na něm dostanu přímo od autorů DOLLER s věnováním. A ještě k tomu dostanu hrnek DOLLER.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Odhalení příběhu dvou studentů

Chci vědět, kdo za projektem stojí. Proto s tvůrci zajdu na společný oběd (Praha, Brno, Zlín), kde se dozvím vše o zákulisí DOLLERu. K tomu navíc dostanu 2 motivační diáře DOLLER s osobním poděkováním a 2 hrnky DOLLER.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 10,000Týmový hráč

Chci podpořit sny, cíle a úspěch svých zaměstnanců, svého sportovního týmu, přátel. Proto beru 10 motivačních diářů DOLLER za zvýhodněnou cenu. Dostanu k nim i 10 hrnků DOLLER a workshop o motivaci a seberozvoji pro tuto desítku.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 25,000Cesta ke hvězdám

Chtěl bych podpořit růst zaměstnanců v naší firmě. Proto beru 30 motivačních diářů DOLLER, které osobně doručí autoři. K tomu pro ně dostanu workshop o motivaci a seberozvoji. Mé jméno bude uvedeno na webu DOLLER v děkovné sekci.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable