uvodkaStartovac.jpg

Dobré vědět Film & Video

Kombinace popularizace vědy a špatného humoru.

The author of the project has not yet published any contribution.

ReachedCZK 570(19%)

4patrons
CZK 3,000Dobré Dobré vědět
Dobré Dobré vědět

Vypadá to, že děláme dobrou práci a špatné vtipy. Děláme to amatérsky ve volném čase, takže nám přispějete na kafčo, protože někdy musíme makat do noci.

CZK 20,000Profesionální Dobré vědět
Profesionální Dobré vědět

Budeme si moci dovolit dělat Dobré vědět na plný úvazek. To znamená častěji a kvalitněji a více špatného humoru. Budeme skutečně nezávislí na komkoliv. Prostě profíci.

CZK 70,000Velké Dobré vědět
Velké Dobré vědět

Pokud se vyšvihneme a dostaneme se na pořádné částky, jsme schopni udělat velké médium, vyrábět filmy, podpořit mladé lidi a konečně asi tak jednou za dva tři měsíce udělat skutečně pořádnou legraci.

Contribute monthly

project authorJiří Dobrý

Rewards

CZK 70Dobrá duše

Když si myslíte, že jsme super, ale nemáte moc kačky. Dostanete přístup k videím z natáčení a možnost hlasovat o budoucích tématech.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 250Dobrý patron

Když nás vážně chcete pořádně podpořit a nepřijít přitom na buben. Dostanete možnost navrhovat témata ke zpracování o kterých pak budou patroni hlasovat a jednou ročně speciální dárek pro dobré patrony.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 2,000Dobrý blázen

Když máte kačky, tak nám, prosím, přispějete na to, abychom mohli náš pořad dělat opravdu luxusně. Samozřejmě za to budeme velice vděční. Poděkujeme vám nebo vaší firmě v každém videu a jednou ročně budete moci vybírat téma na které zpracujeme video a ve kterém můžete i hostovat.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly