DvB2018#.png

Divadlo v Bunkru 2018 Umění

#DvB - 5th edition 7. a 8. září! Tradiční divadelní setkání v protiatomovém bunkru.

DvB2018#.png

ReachedCZK 15,240(102%)

102%
CZK 15,000requested
25contributors
ContributeRewards

Platinová edice divadelního nadšení je tady. Pátým ročníkem festival sílí a nabírá na kultu, přidejte se a prožijte to s námi!

Letos se sejdeme v libereckém klubu Bunkr 7. a 8. září!

FB událost

https://divadlovbunkru.blogspot.com

Na co přispíváte?

Festival podporuje jak amatérské, tak profesionální inscenace a nabízí tak možnost setkání divadelníků a divadelních nadšenců z různých koutů republiky. Je bohatý i žánrově - od divadla loutkového, přes činoherní, pohybové až po experimentální kousky. Vaše příspěvky budou použity na zaplacení prostoru, honoráře vystupujících, technické zázemí, potřebné rekvizity a propagační materiály, jako jsou například placky nebo plakáty. Proplatí se vše, co je potřeba. Což vlastně znamená, že nám Vašimi příspěvky pomáháte budovat samotný festival, a to se přece počítá!

Kdo jsme?

Jsme parta divadelních nadšenců, snažící se ukázat libereckému publiku neviděná divadla z celé republiky. Něktěří z nás se divadlem živí, pro jiné je to jen "volnočasová aktivita" - to co nás spojuje je nadšení a odhodlání ukázat, že divadlo je víc! 

Po čtyřech ročnících můžeme směle prohlásit, že festival stále roste a daří se nám získávat zajímavá nová a neotřelá představení. Náš organizační tým se také rozrostl (díky Frikulíni!), což značí vitalitu celého projektu - přijďte se přesvědčit na vlastní oči.

A hlavně Vy všichni, kdo se rozhodnete podpořit #DvB2018, budete klíčovou součástí celého záměru, a za to se nedá dostatečně poděkovat (i tak to ale zkusíme).

Více informací na našem Blogu.

Proč to děláme?

Jedná se především o setkání. Nic lidi nespojí víc, než společný zážitek a Divadlo v Bunkru si již v Liberci vybudovalo svou tradici a byla by škoda, neudržet ho v existenci i nadále. Počet diváků každým rokem roste, a to je pro nás nejcennější motivace. Navíc se rozšiřuje i program – původně byl festival jednodenní, dnes je již nejenom dvoudenní, ale dokonce probíhá na dvou oddělených scénách: vnitřní a venkovní. Zároveň je pro Vás připraven offprogram a stánky s občerstvením. Pojďme opět rozjet Liberec tak jako každý rok! Ať to v Liberci žije!

Odměny

Pro odvážné tu jsou připraveny odměny v podobě sponzoringu a možnosti další spolupráce. Za každou pomoc budeme vděční, tak neváhejte, děláme to pro Vás! Za Vaši podporu Vás odměníme originálními plackami a vstupenkami na celý festival.

Děkujeme našim klíčovým sponzorům a partnerům, především Knihkupectví a antikvariát Fryč a klubu Bunkr!

Předem DĚKUJEME všem přispěvatelům za jejich příspěvky. Stáváte se součástí festivalu a pomáháte nám budovat jeho tradici!

ReachedCZK 15,240(102%)

102%
CZK 15,000requested
25contributors
Contribute

project authorDvB

Rewards

CZK 70Placka "Podporuji mladé divadlo"

Ukaž na klopě co máš v srdci! Nadčasová placka - jisté poselství.

Expected delivery of the reward: September 2018

Number of available rewards: 28/30

Reward unavailable

CZK 350Celofestivalová vstupenka za zvýhodněnou cenu

Zajistěte si vstup na celý festival pěkně v klidu předem - k tomu za zvýhodněnou cenu!

Expected delivery of the reward: September 2018

Number of available rewards: 3/10

Reward unavailable

CZK 400Originální bunkr hrnek

Hrnek s jedinečným designem #DvB 2018! Umělecký skvost, sběratelská edice a jedinečná, časově omezená nabídka! Pro fanoušky nezbytnost.

Expected delivery of the reward: September 2018

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 550Bunkr Buchta

BUNKR buchta! BUNKR buchta s DESIGNEM FESTIVALU... BB, kterou ochutnáš jednou za život a pak už NIKDY. BUNRK buchta s JEDINEČNOU receptůůůrou, chutí a designem. BB, co NEkoupíš, NEupečeš, NEdostaneš NIKDE jinde. BUNKR buchta, nad kterou budou VŠICHNI slintat! BB, kterou DOSTANEŠ na zahájení festivalu. BB je prostě BUNKR buchta! to chceš!

Expected delivery of the reward: September 2018

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 900Patron Festivalu

Patronství letošního ročníku v podobě plynové masky! Přispěj a staneš se letošním patronem Divadla v Bunkru 2018. Předání proběhne na slavnostním zakončení v sobotu večer!

Expected delivery of the reward: September 2018

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable