big_devet-komentaru-ke-komunisticke-cut.jpg

DEVĚT KOMENTÁŘŮ KE KOMUNISTICKÉ STRANĚ Knihy

„Devět komentářů“ podává necenzurovanou historii Čínské komunistické strany, historii, která mluví o povaze této strany a o komunismu obecně.

Výstřižek.JPG

ReachedCZK 165,343(144%)

144%
CZK 115,000requested
144contributors
ContributeRewards

Podpořte projekt Devět komentářů ke komunistické straně

Novinka : Dosáhli jsme naplnění kampaně a jeho přeplnění! Všem, kteří knihu podpořily velmi děkujeme a již se můžete těšit, že budete jedni z prvních, kteří knihu dostanou do svých rukou. Budeme rádi, pokud knihu ještě v závěru podpoříte, neboť platí, že čím více peněz se vybere, tím více knih vytiskneme. Děkujeme.

"Devět komentářů“ podává necenzurovanou historii Čínské komunistické strany, historii, která mluví o povaze této strany, o tom, jak se postavila proti všem tradičním formám lidské civilizace, a vyjmenovává obrovské zločiny, kterých se dopustila. Měsíc po tom, co bylo Devět komentářů uveřejněno, byla ve světě zaznamenána vlna událostí, kterou lze označit za „fenomén Devíti komentářů“. Miliony Číňanů začaly vystupovat z komunistické strany a jejích spřízněných organizací. Po 55 letech lží a teroru mají lidé v Číně možnost poznat své skutečné dějiny. Poprvé mohou společně pochopit obrovské ztráty, které utrpěli za vlády Čínské komunistické strany. Poprvé mohou procitnout z komunistické noční můry a uvidět krásu a význam pradávné čínské civilizace, kterou se komunistická strana pokoušela zničit.

Od roku 2004, kdy byla kniha poprvé uvedena na veřejnost v čínském a anglickém jazyce, a to deníkem The Epoch Times v USA, vystoupilo po celém světě do dnešního dne více jak 250 miliónů číňanů z komunistické strany a jejích přidružených organizací. Tato kniha přímo rozkládá svým nezkresleným podáním historických událostí čínskou komunistickou stranu.

Kniha vyšla v českém jazyce v roce 2006 v malonákladu dvou tisíce kusů a byla velmi rychle rozebrána. Dnes po deseti letech, kdy se zdá opět velmi důležité ukázat pravou podstatu komunistických režimů, se snažíme tuto knihu znovu vytisknout a nabídnout ji k širokému prodeji v rámci knihkupectví. O kolik více se cílová cena překročí, o to více kusů se vytiskne a o to více bude této jedinečné knihy, která rozkrývá zločinnou povahu komunismu nejen v pevninské Číně. Tedy cílem tohoto projektu, aby byla kniha, která ukazuje syrový charakter komunistických stran obecně bez jakýchkoliv příkras, k dispozici volně v prodeji v knihkupectvích.

Věříme, že díky této knize, díky které vystoupilo už více jak 25O miliónů čínských občanů po celém světě z komunistické strany a jejích předružených organizací za uplynulých 12 let, se i občanům naší země rozjasní a bude vůle opustit myšlení starého režimu. Také věříme, že díky této knize pochopí občané naší země více do hloubky pravou podstatu Čínské komunistické strany.

Originální název: Nine Commentaries on the Communist Party

Žánr: Historie, Literatura Faktu

Rok vydání:  2005, 1. vydání originálu: 2004

Nakladatelství: Broad Press

ISBN původního vydání v českém jazyce : 1-932674-26-8

Novinka : 

Kniha Devět komentářů ke komunistické straně byla vydána ve slovenském jazyce a je na cestě do knihkupectví, kde by se měla objevit v průběhu ledna, gratulujeme ! Obálka je velmi pěkná, jednáme o jejím sjednocením se slovenskou verzí. Zde k náhledu, líbí se Vám? 

9_komentarov_obalka-2_sk.jpg

 

Kniha Devět komentářů ke komunistické straně, původní vydání. 

devet-komentaru-ke-komunisticke-strane.jpg

 

Speciály Epoch TImes

specialy-1.jpg

ReachedCZK 165,343(144%)

144%
CZK 115,000requested
144contributors
Contribute

Rewards

CZK 100Chci podpořit tento projekt

Chci prostě jen podpořit tento projekt a neočekávám žádnou odměnu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 249kniha Devět komentářů

1x kniha Devět komentářů s osobním poděkováním v knize

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4492x kniha Devět komentářů

2x kniha Devět komentářů za zvýhodněnou cenu. Obdarujte knihou i knihovnu někoho blízkého. Knihy s osobním poděkováním v knize

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 6203x kniha Devět komentářů

3x kniha Devět komentářů za zvýhodněnou cenu. Obdarujte knihou i knihovny svých blízkých. Osobní poděkování v knize od tvůrců projektu. Jako zvláštní poděkování - poděkování na webu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 9503x kniha Devět komentářů s překvapením

3x kniha Devět komentářů. Obdarujte knihou i knihovnu někoho blízkého. Knihy s osobním poděkováním v knize Plus zvláštní poděkování - poděkování na webu Jako překvapení získáte výtisky speciálních vydání české pobočky deníku Epoch Times. Výtisků je 5 a jsou to : Morální zásady české společnosti Tajemství prastaré čínské kultury Svět Sherlocka Holmese Čína: jedna země , dvě tváře Tělo a mysl, nerozlučné spojení Ukázky časopisů najdete níže v popisu

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 1,5003x kniha Devět komentářů s bonusem

3x kniha Devět komentářů. Obdarujte knihou i knihovnu někoho blízkého. Knihy s osobním poděkováním v knize Plus zvláštní poděkování - poděkování na webu Jako bonus navíc získáte nejen výtisky speciálních vydání české pobočky deníku Epoch Times, ale i předplatné těchto časopisů na rok 2017.

Number of available rewards: 14/20

Reward unavailable

CZK 2,500Chci podpořit tento projekt

Chci podpořit tento projekt a chci zároveň i knihy Devět komentářů. Těch mám v rámci této podpory rovnou 5, pochopitelně s osobním poděkováním v knize. Jako bonus k podpoře projektu získávám pozvánku na křest knihy devět komentářů, který se bude konat za účasti osobností, které s komunistickou ideologií nesouhlasí. Plus zvláštní poděkování na webu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 7,500Mecenáš knihy

Chci se stát mecenášem této knihy, protože její opětovná dostupnost široké veřejnosti mi přijde důležitá. Knihy se vším všudy dostanu samozřejmě k tomu. Jako bonus ke svému postoji získávám nejen pozvánku na křest knihy, který se bude konat za účasti osobností, které s komunistickou ideologií nesouhlasí, ale zároveň dostanu slovo a prostor na tomto křtu promluvit. Jako zvláštní poděkování dostanu poděkování za svou podporu nejen na webu, ale i v samotné knize.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable