hra_strom male foto.jpg

Desková hra Milujeme Šumavu Hry & Apps

Jedinečná, naučná a zábavná desková hra Milujeme Šumavu nejen pro milovníky Šumavy. Chceš být král Šumavy? Nedejbože Lufťák?!

IMG_5373+++.jpg

ReachedCZK 1,826,732(457%)

457%
CZK 400,000requested
1,577contributors
ContributeRewards

Byla to neskutečná jízda ?Splněná na 456% ?Děkujeme všem, kteří podpořili nákupem hry na Startovači její vznik. Jsme rádi, že naše roční práce byla tak úspěšná a hra se posílá do výroby. Teď se těšíme na to až krabičku po krabičce osobně zabalíme a pošleme našim nejvěrnějším fanouškům a milovníkům Šumavy a budete si ji moct poprvé zahrát. Tohle nás přesvědčilo, že to děláme dobře a motivuje nás to k dalším aktivitám. Těšíme se na vás až se osobně potkáme na sázení!

❤️JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJEME❤

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další milník pokořen a s ním slíbená odměna. Ke každé objednané hře dostanete šumavské pexeso vyrobené speciálně k této hře a samolepku, která ukáže kam patříte. <3

Děkujeme

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

200%. Nemáme slov! Neuvěřitelné! Blíží se ta slíbená, malá odměna :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jízda pokračuje! Je to báječný! Vlastně ne, Vy jste báječní! Jsme rádi, že tenhle náš nápad, který se dával bezmála rok dohromady bude u tolika milovníků Šumavy doma a ještě k tomu má tolik pozitivních ohlasů. To nás hřeje <3

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JE TO TAM!!!! Jste úžasní, skvělí a báječní! Hra bude vyrobena! A jízda může pokračovat! Máme v hlavách jeden milník. A jestli ho dosáhneme, tak každý dostane ke hře ještě jeden malý dárek! DÍKY DÍKY DÍKY

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pár informací k doplnění vašich dotazů. Hra lze zakoupit pouze tady na Startovači po dobu kampaně, nikde jinde. Balíčky jsou na výběr tyto tři. Hra jde do výroby po skončení kampaně a do dvou měsíců bude doručena. Počítáme, že se nám to povede ale dřive :) Materiál ze kterého bude hra vyrobena je takový, jakýho znáte z většiny her. Hrací plocha bude skládací (ohebná na 4 místech), kartičky fotek budou větší než vidíte ve videu. Budou mít kulaté rohy. Nic lepšího milovník Šumavy nemůže dostat <3

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Desková hra Milujeme Šumavu ?

Naše skoro roční práce zabalená v jedné krabici. Jedinečná desková hra, která Vás provede krásami Šumavy. Při těchto cestách se dozvíte spousty zajímavých informací na téma Šumavy, vyfotíte krásné fotky a rozšíříte si obzory o tom, co se může a co se nemůže v Národním parku Šumava. V cíli se pak můžete pyšnit titulem Král Šumavy, Rodák a nebo naopak Lufťák. Záleží jen na Vás a Vašich znalostech. Zábava, naučné informace, zajímavosti, krásné fotky a nádherné grafické zpracování hry, díky kterému poznáte každý kout naší milované Šumavy. Za každou vyrobenou hru vysadíme společně na Šumavě stromek. Informace o sázení dostanou pouze majitelé hry, kterého se budou moci zúčastnit i s rodinou.

!Tahle hra je v prodeji pouze tady a teď přes Startovač!

Na výběr máte 3 různé balíčky s dalšími praktickými produkty, které jinak neseženete. A pro nás důležité, že jsou hlavně šetrné k přírodě!

Celý tenhle nápad se zrodil v době loňské jarní karantény, kdy spoustě lidem Šumava chyběla.

Přemýšleli jsme jak ji dostat k Vám domů, abyste se odreagovali od toho chaosu, pobavili se a hlavně se něco zajímavého dozvěděli, naučili, poučili a přidali tak i další strom na Šumavu. To je vlastně celý směr projektu #WeLoveSumava, pomáhat. A tohle tady chybělo.. Desková hra o Šumavě. Vyrobit takovouhle hru ale stojí nemalé peníze a nemůžeme se do toho pustit jen tak a doufat, že o ní bude zájem. Proto jsme se rozhodli touto cestou a Vy tak máte možnost udělat si radost a tím nám pomoct k výrobě této hry. Když překročíme metu 400 000,- znamená to, že můžeme hru poslat do výroby i spolu s dalšími produkty, které si můžete zvolit v balíčku. Když se nám tohle nepovede, dělali jsme naší roční práci nespíš zbytečně a zůstaneme jen u prototypů, které máme doma.. Ale to je život. Bavilo nás to tvořit i tak!

PS: První hádanku hledejte v cenách u jenotlivých balíčků. Poznáte místa, která jsou znázorněna čísly?

 

Vydejte se na túru po Šumavě

Jak se vydat na túru?

Právě s touto hrou můžete kdykoliv, z pohodlí domova cestovat po Šumavě, užít si zábavu a díky originálnímu systému hry se zároveň vzdělávat jak z historie, tak ze současnosti Šumavy. Tohle vše se dozvíte v kvízu. Za správně zodpovězené otázky se budete kochat nádhernými šumavskými fotografiemi, které budete cestou fotit a sbírat. Ale pozor! Příliš rychlou cestu za vítězstvím Vám může zkřížit ochránce Národního parku, který Vám za porušení zásad pohybu a chování v Národním parku udělí nemilosrdný trest. Je tedy jen na Vás, zda zvolíte pomalou procházku Šumavou, budete se kochat jejími krásami a něco zajímavého se dozvíte, nebo s rizikem poběžíte co nejrychleji za vítězstvím.

100 krásných fotek Šumavy z našeho instagramu od fotografů, kteří nám je pravidelně zasílají. Seznam všech autorů najdete uvnitř hry.

Co je cílem hry?

Cílem v této hře je získat co nejvíce bodů. Je potřeba dostat se do cíle ideálně jako první, ale zároveň projevit spousty znalostí při zastavení na kvízových políčkách během výletu, protože za každý správně zodpovězený kvíz získáváte šumavskou fotografii s bodovým ohodnocením.
Získaný počet bodů Vám ukáže jak jste si výlet po Šumavě užili, co jste nafotili a jak dobře Šumavu znáte. Chcete být král Šumavy? Nebo se třeba cítit jen jako místní rodák? Nedej bože získat titul lufťáka?! To rozhodnete jen Vy, Vaše znalosti, štěstí a také opatrnost s jakou se vyhnete ochranáři, který Vás může potrestat za přestupky.


Titul Lufťáka nechcete získat! Raději být králem Šumavy, že ano?

Obsah balení hry:

Hrací plocha s nejznámějšími Šumavskými místy nádherně zpracovanými od ilustrátorky Soni Juríkové. Tady se prostě chcete projít!

100 kartiček s otázkami o Šumavě. Historie, zajímavosti, současnost. Znáte Šumavu opravdu dobře?

100 kartiček s nejhezčímí fotkami Šumavy od našich věrných přispěvatelů na Instagramu. A že jsou to opravdu nádherné fotky! Seznam autorů fotografií najdete v pravidlech hry uvniř krabice.

25 kartiček s ochráncem přírody. Díky nim se dozvíte ty největší neřesti, které se v Národním parku dějí a můžete se jim tak vyvarovat. Šumava je jen jedna!

5 kartiček Copa teda sem? Tahle kartička Vám v cíli ukáže kým jste se stali. Lufťák? Tak to je pech... Král Šumavy? Gratulujeme!

4 dřevěné figurky s motivem turisty, kterými si budete skákat po Šumavě.

1 dřevěná kostka ze šumavského dřeva.

Návod ke hře, abyste věděli jak se stát Králem Šumavy!

? Certifikát o vysazení stromu na Šumavě. Ten si budete mít možnost zasadit na podzim s námi. A když nebudete moci, zasadíme ho za Vás. ?

+ jako bonus dostane každý šumavské pexeso a samolepku třeba na auto, která ukáže co máte v srdci <3

Hra byla designována a vyrobena v České republice. Bude odesílána do 2 měsíců po skončení kampaně. (Hry zadáme do výroby po skončení kampaně, poté je budeme balit a rozesílat.)

Samolepka Milujeme Šumavu designovaná pouze k této hře

 

Kdo a co je WeLoveŠumava?
Projekt, který vznikl na sociálních sítích za účelem propagace Šumavy (Facebook, Instagram, web). Ukazuje krásy Šumavy a zároveň poukazuje i na její problémy. Společně s komunitou lidí, kterou jsme vytvořili se snažíme Šumavě pomáhat. Ať je to sázení stromků v rámci projektu Trička a mikiny s příběhem, finančních příspěvků do nemocnic a potřebným lidem, úklidy přírody nebo osvětu o problematice odpadu v přírodě a dalších projektů, které nás postupně napadají. Čím více nás je, tím více toho dokážeme a i více pomáháme!

Zasazeno přes 5000 stromů, darováno přes 200 000 Kč a uklizeno stovky kilogramů odpadků. To je WLŠ.

Milovníci Šumavy na sázení stromů


Děkujeme, že nás také podpoříte sledováním právě na Instagramu či Facebooku a že jste s námi.
Richard a Filip (autoři projektu)

 

PS: V hlavě máme nastavenou svojí hranici, kterou bychom chtěli překonat. Pokud se nám to povede, dozvíte se to a budete za to oceněni. Jednoduše Vám pošleme něco extra!

Balíčky, které si můžete vybrat:

Odměna č. 1 - Hra a strom

Odměna č. 2 - Hra, strom a plecháček

Odměna č. 3 - Hra, strom, plecháček a eko balíček na túry

 

* Na vysazené stromy se navztahuje vlastnické právo.
* V designu může dojít k lehkým změnám. Ale nebojte, opravdu jen detaily.
* Hra bude odesílána nejpozdějí do 2 měsíců od skončení kampaně. Nejdříve jde do výroby podle objednaných kusů. Právě proto startovač. Nejsme bohužel tak silná firma, která by mohla vyrobit stovky kusů a doufat, že o ně bude zájem a hned odesílat. Ale o to víc si hru užijete, až přijde domů.

ReachedCZK 1,826,732(457%)

457%
CZK 400,000requested
1,577contributors
Contribute

project authorWeloveŠumava

Rewards

CZK 985Hra s dopravou + strom na Šumavě

Jedinečná náučná a zábavná hra, kterou Vám doručíme domů a k tomu přidáme certifikát o zasazení "svého" stromu na Šumavě. Ten si budete mít možnost zasadit společně s námi na podzim. Milujete Šumavu? Tak tohle musíte mít! V ceně je zahrnuta doprava Zásilkovnou a balné.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,214Hra + strom + plecháček

Ke hře a svému šumavskému stromu Vám přijde ještě šumavský plecháček, který můžete nosit sebou nejen na túry a nabírat s ním tu nejčistší vodu ze šumavských studánek.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,456Hra + Bez obalu na túru

Hra + strom + plecháček + Ekokrabička +Ekoflaška K tomu, abyste nemuseli nosit na túry svačinu ve zbytečných obalech, jsme pro vás připravili ekologickou krabičku na jídlo vyrobenou z cukrové třtiny, 1l flašku z recyklovaného plastu bez BPA (chemická sloučenina k výrobě plastů) a potiskli je logem WeLoveŠumava. Na šumavskou túru nejlepší co můžete mít! A že to moc lidí mít nebude. Doprava domů a strom na Šumavě je samozřejmostí.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable