Kaceri na lovu-top-pozadi3.png

DESKOVÁ HRA KAČEŘI NA LOVU Hry & Apps

"Kačeři na lovu" je desková hra na motivy známé navigační hry o hledání pokladů.

Kaceri na lovu-top.png

ReachedCZK 1,999(1%)

1%
CZK 350,000requested
1contributors
ContributeRewards

Desková hra "Kačeři na lovu" je hra pro 2 až 6 hráčů a je určena pro všechny věkové kategorie. Na své si přijdou zejména nadšení hráči známé navigační GPS hry, nebo třeba začínající lovci - rodiny s dětmi. Není však omezena pouze na uvedenou skupinu. Nabízíme vám skvělou zábavu na 30 minut ve dvou hráčích až 2-3 hodiny v maximálním počtu kačerů. Hra není nikterak náročná a za několik málo minut již ovládáte herní systém...

Nápad na tento projekt se začal rodit v době první karantény a přemýšleli jsme jak si udržet, v této nepříjemné době, dobrou náladu a odreagovat se. Máme rádi "kešky" a tak se idea stvořit deskovou hru s tematikou "lovu kešek" jevila jako ideální. Tento druh zábavy je v současné době velice populární a na trhu deskových her s touto tématikou není bohužel z čeho vybírat. Proto jsme se tedy vrhli do sestavování herního systému, tvorby grafiky a testování. Výsledkem několikaměsíční práce je tento prototyp.

 

Pokud vybereme cílovou částku, budeme moci provést kvalitní výrobu ofsetovým tiskem a výsekem. Desková hra bude vyrobena v České republice a odesílána do 2 měsíců po skončení kampaně. 

Nepodaří-li se nám cílovou částku vybrat, budeme smutní, ale vy o své peníze nepřijdete, částka vám bude vrácena Startovačem zpět.

 

Hra je v prodeji pouze tady a teď na Startovači!

A protože jsme fanoušci Douglase Adamse, naše kampaň bude trvat přesně 42 dní! :)

 

O co jde?

Smyslem hry je „lov kešek“. Hráči se na hexagonové herní desce pohybují figurkou a loví různé typy keší. Každá keš vyžaduje určitý způsob lovu s konkrétním „vybavením“. Chybějící vybavení si kačer může pořídit na speciálním políčku „Obchod s vybavením“. Kromě herních polí s keškami je součástí herní desky i pole „Event“, kde se kačeři můžou sejít a pole „Cito“, kde probíhá skupinový úklid na pomoc přírodě. Hru ovlivňují i speciální karty v podobě negativních, neutrálních a pozitivních náhod. Cílem hry je odlovit od každého typu alespoň jednu keš a celkově dosáhnout počtu 25 nálezů.

Co podpořením projektu získáte?

Pomůžete-li nám získat částku nutnou pro uhrazení výrobních nákladů na minimální počet kusů, můžete se těšit na skvělou odměnu v podobě kvalitně zpracované hry a další tématické benefity. Hru můžete pořídit pouze zde na Startovači. Po úspěšném zakončení projektu bude hra odeslána do výroby a následně do 2 měsíců doručena k vám domů.

Jaké herní komponenty obsahuje hra?

6 karet kačerů - každý s unikátními vlastnostmi

6 figurek kačerů - každá v jiné barvě

6 kartiček jednorázového vybavení - pro každého hráče jedna

37 hexagonových polí - 28 s keškami, 3x obchod s vybavením, 2x cito event, 2x event, 1x parkoviště a 1x pole s klíčem

108 kartiček s keškami - 18 druhů pro každého hráče (18x6)

30 karet náhody - 15x pozitivní, 10x negativní náhoda a 5x neutrální náhoda

150 kusů "logovacích" žetonů - 25 kusů pro každého hráče

12 kusů žetonů imunity pro zrušení účinků negativních náhod

10 štítků pro "disablování" (znepřístupnění) keše

2 herní kostky

Návod ke hře - celkem 12 stran s obrázky, stručně a přehledně

 

 

 

Ke hře vám budeme moci nabídnout i rozšíření.

Jedná se o dvě rozšíření, které vám umožní lépe taktizovat, tvořit si volněji herní plochu a aktivněji ovlivňovat hru.

Rozšíření "Tajemný noční les" - 10 modrých karet náhody se stručným návodem
Rozšíření "Červí díry" - 2 hexagonové pole s portály a stručným návodem

 

Použité herní mechanismy 

Dice Rolling (hod kostkou)
Hand/Resource management (správa karet na ruce/ před sebou na stole)
Push your luck ("zkus štěstí")
Modular Board (modulární herní deska)
Point to point movement (pohyb po oblastech)
Set collection (vytváření sbírky/sady) 
"Take that" (útok na protihráče za účelem pokazit mu progres ve hře)
Trade (obchod)
Kámen-nůžky-papír /otázky 
Různé výhody hráčů (hráči mají odlišné schopnosti)
Kooperace (spolupráce)
Umisťování herních komponent na herní plán

Pohybem po herní hexagonové ploše získávají hráči možnost lovit keše, setkávat se na eventech a pořizovat speciální vybavení pro lovení keší. Sbírají odlovené keše až do počtu 25ti nálezů. Hráči mají karty keší na ruce a postupně je vykládají na stůl po splnění podmínek. Na tyto vyložené karty pak vkládají "log" po odlovení keší. Hráči využívají tzv. "karty náhody", které získají při postoupení na červené herní políčko. Tyto karty mají pozitivní, neutrální nebo negativní účinek. Některé se vyhodnocují před samotnou akcí lovení keše, jiné během akce a po odlovu, jako tah navíc. Hra obsahuje i kooperativní prvky, zejména na polích s evetny a úklidové CITO eventy. Kooperativní prvky jsou součástí i karet náhod. Do hry je zapojen i starý dobrý herní mechanismus házení kostek a prvek náhody. Hráči mohou pomocí karet i znepřístupňovat části herní plochy, či "škodit" v podobě mazání "logů" jinému hráči. Rozšíření karet náhody pak obsahuje "instantní" karty náhody, které lze v průběhu hry použít kdykoliv. Rozšíření Červí díry pak umožňuje zrychlení pohybu na herní ploše pro rychlejší "posbírání" keší.

Z jakých odměn můžete vybírat? K dispozici máte několik různých balíčků:

"Kačer v oblacích" (Basic) - Kačeří základ. Nic víc, nic míň.
Desková hra Kačeři na lovu v kvalitním provedení v pevné krabici, včetně poštovného a balného.

"Kačer letí na jih" (Standard) - Desková hra + rozšíření "Červí díry" a "Tajemný noční les".
Desková hra v kvalitním provedení s s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály a stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně.

"Kačer chce víc" (Premiun double) - Jednu pro mě, jednu darovat.
2x Desková hra v kvalitním provedení s s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály a stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. 

Poznámka: K odměně vám zašleme na email i dárkový poukaz pro obdarovaného. Ideální volba před Vánoci ;)

 

Exkluzivní odměny:

Adoptuj kačera "Kutil / Lezec / Biltemař / Noční pták / Uklízeč / Potápěč" - Staň se patronem karty kačera, která je součástí hry. Vaše jméno/přezdívka na kartě kačera a adopční list emailem.

 + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. 

Poznámka: Nezapomeňte uvést vaše jméno, nebo přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

 

"Kačer v síni slávy" (Exkluzivní poděkování v návodu) - Věnujeme vám zvláštní poděkování v návodu, který je součástí hry.

+ Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně.

 

Staň se OWNEREM karty keše - Vaše přezdívka na kartě kešky, která je součástí hry, a list vlastníka keše emailem.

Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně

Poznámka: Nezapomeňte uvést vaše jméno, nebo přezdívku, kterou chcete abychom v manuálu uvedli ;)

 


 

 
Pokud jste si i tak nevybrali, ale rádi byste nás podpořili, můžete přispět částkou 100 korun na uskutečnění projektu. Za jakoukoliv podporu a sdílení budeme rádi a moc děkujeme :)

 

Uspějeme-li s kampaní, chceme darovat 15 kusů ručně vyrobených testovacích prototypů nemocným a opuštěným dětem, kterým vánoční dárek jistě udělá velkou radost ;)

 

Poznámka:

Toto je herní prototyp, konečné provedení se může mírně lišit.

HRA PŮJDE NEJDŘÍVE DO VÝROBY PODLE OBJEDNANÝCH KUSŮ, PRÁVĚ PROTO STARTOVAČ. NEJSME BOHUŽEL TAK SILNÁ FIRMA, KTERÁ BY MOHLA VYROBIT STOVKY KUSŮ A DOUFAT, ŽE O NĚ BUDE ZÁJEM A HNED ODESÍLAT.

Hra bude odesílána přes zásilkovnu.

Pro dodání deskové hry nezapoměnte vyplnit vaší adresu :)

ReachedCZK 1,999(1%)

1%
CZK 350,000requested
1contributors
Contribute

Rewards

CZK 100"Kačer při rozletu" (Váhající kačer)

Ozmeny-2023-Z.jpg

Kačer váhá, ale fandí a posílá sto kaček. -------------------------------------- Jako poděkování vám zašleme na váš email digitální certifikát. Poznámka: Nezapomeňte uvést vaše jméno a email ;)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Geoxeso (Vytiskni a hraj)

Odmeny-pexeso.jpg

Geoxeso v PDF formátu k vytištění. -------------------------------------- Karetní hra na procvičení paměti a postřehu. Sbírej samostatné karty, dvojice, trojice i čtveřice. Hru získáte ve formátu PDF k vytištění včetně pravidel. Poznámka: Nezapomeňte uvést váš email ;)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 499Kačeři na lovu (Vytiskni a hraj)

Ozmeny-TISK.jpg

Desková hra v PDF formátu k vytištění. -------------------------------------- Desková hra s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Podklady k tisku včetně STL pro 3D tisk, pro jednu nekomerční kopii hry. Poznámka: Nezapomeňte uvést váš email ;)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500"Kačer v oblacích" (Basic)

Ozmeny-2023-A.jpg

Kačeří základ. Nic víc, nic míň. -------------------------------------- Desková hra Kačeři na lovu v kvalitním provedení v pevné krabici včetně poštovného a balného.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,650"Kačer letí na jih" (Standard)

Ozmeny-2023-D.jpg

Desková hra + rozšíření "Červí díry" a "Tajemný noční les". -------------------------------------- Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,899"Kačer v síni slávy" (Exkluzivní poděkování v návodu)

Ozmeny-2023-F.jpg

Věnujeme vám zvláštní poděkování v návodu, který je součástí hry. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést vaše jméno, nebo přezdívku, kterou chcete abychom v manuálu uvedli ;)

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 1,999Adoptuj kačera "Lezec"

Ozmeny-2023-Y.jpg

Staň se patronem karty kačera, která je součástí hry. Vaše jméno/přezdívka na kartě kačera a adopční list emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést vaše jméno, nebo přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Adoptuj kačera "Biltemař"

Ozmeny-2023-W.jpg

Staň se patronem karty kačera, která je součástí hry. Vaše jméno/přezdívka na kartě kačera a adopční list emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést vaše jméno, nebo přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Adoptuj kačera "Noční pták"

Ozmeny-2023-V.jpg

Staň se patronem karty kačera, která je součástí hry. Vaše jméno/přezdívka na kartě kačera a adopční list emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést vaše jméno, nebo přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Adoptuj kačera "Uklízeč"

Ozmeny-2023-Q.jpg

Staň se patronem karty kačera, která je součástí hry. Vaše jméno/přezdívka na kartě kačera a adopční list emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést vaše jméno, nebo přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Adoptuj kačera "Kutil"

Ozmeny-2023-R.jpg

Staň se patronem karty kačera, která je součástí hry. Vaše jméno/přezdívka na kartě kačera a adopční list emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést vaše jméno, nebo přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Adoptuj kačera "Potápeč"

Ozmeny-2023-P.jpg

Staň se patronem karty kačera, která je součástí hry. Vaše jméno/přezdívka na kartě kačera a adopční list emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést vaše jméno, nebo přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner keše BILTEMA

biltema.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner keše CITO

cito.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner keše CWG Směnárna

cwg.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner Earth keše

earth.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner Eventu

event.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner Challenge keše

challenge.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,999Owner Lab keše

lab.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner Letterbox keše

letter.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner tradice (magnet)

magnet.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner Multi keše

multi.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner Mystery keše

mysterka.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner noční keše

nocka.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner potápěčské keše

potapec.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner tradice (šroubovák)

sroubovak.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner virtuální keše

virtual.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner vodní keše

voda.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,999Owner WIGO keše

wigo.jpg

Staň se vlastníkem karty keše, která je součástí hry. Vaše přezdívka na kartě kešky a list vlastníka keše emailem. -------------------------------------- + Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: Nezapomeňte uvést přezdívku, kterou chcete na kartě uvést ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000"Kačer chce víc" (Premium double)

Ozmeny-2023-E.jpg

Jednu pro mě, jednu darovat. -------------------------------------- 2x Desková hra v kvalitním provedení s rozšířením "Červí díry" (2 hexagonové pole s portály se stručným návodem) a "Tajemný noční les" (10 modrých karet náhody se stručným návodem). Poštovné a balné je v ceně. Poznámka: K odměně vám zašleme na email i dárkový poukaz pro obdarovaného. Ideální volba před Vánoci! Nezapomeňte uvést jméno, nebo přezdívku, kterou chcete na poukaz uvést ;)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable