10612780_10201590812407276_734058259380590047_n.jpg

Debrujáři vystavují v Brazílii Technika

Pomozte nám prezentovat projekt Fyzikální experimenty s plechovkami od nápojů na přehlídce dětských vědeckých projektů Expo Sciences 2017 v Brazílii.

Díky Vám jsme to dokázali!
8/17/2017

Díky Vám jsme to dokázali!

Velký dík patří všem našim startérům. Bez vás bychom to nedokázali, vaše podpora nás držela nad vodou během všech příprav, zařizování, ale i při bloudění na letištích a dalších peripetiích...

Milí startéři,

děkujeme moc, včera jsme se sice totálně unavení, ale i totálně nadšení vrátili z Expo Sciences International z brazilské Fortalezy.

Připadali jsme si díky vám trochu jak pašeráci kávy a čaje. Odměny pro vás jsou v našich nevybalených kufrech, knížka s komiksovými návody je již v tisku, takže hlásíme a slibujeme, že poslední týden v srpnu se můžete těšit na všechny vaše odměny. Doufáme, že slíbené pohlednice již dorazily :-).

Také pro vás připravujeme krátkou reportáž doplněnou fotkami, ale zatím vítězí časový posun a únava. První popisky s fotkami již naleznete na: 

https://www.facebook.com/groups/1829404167316130/?ref=bookmarks

Děkujeme!

Letenky zakoupeny
4/2/2017

Letenky zakoupeny

Jsou tři týdny po skončení kampaně. Ještě jednou dík všem 69 startérům. Už jsme koupili letenky a jdeme do toho, a to také díky vám!

Ještě jednou všem obrovský dík za vaši podporu. Letenky jsou již koupeny, kufry mohou mít až 23 kg, takže vám odměny určitě dovezeme :-). A hlavně pro vás budeme i hodně fotit a zaznamenávat svoje zážitky. Sledovat nás můžete na: https://www.facebook.com/groups/1829404167316130/

Ještě jednou všem díky moc!

45 hodin do konce kampaně
3/11/2017

45 hodin do konce kampaně

Naše kampaň na Startovači končí za necelé 2 dny ... Odlétáme za 148 dní ... Děkujeme všem 65 startérům, kteří podpořili náš projekt. Díky vám poletí naše plechovky do brazilské Fortalezy.

Obrovské díky patří všem 65 startérům, kteří podpořili náš projekt.

Díky vám poletí naše plechovky do brazilské Fortalezy. Již se moc těšíme na přehlídku dětských vědeckých projektů v Brazílii. Budeme pilně fotit, abychom měli pro vás připravené pohlednice, kalendáře i top fotoúlovky.

Je to super, jsem na sto procentech a zbývají necelé dva dny!

Pokud se ještě někdo chcete stát nedílnou součástí naší vědecké expedice, stále ještě 2 dny máte šanci si vybrat některou z našich odměn pro vás. Děkujeme!

3 dny - každá podpora se počítá!
3/10/2017

3 dny - každá podpora se počítá!

3 dny do konce kampaně, ještě nejsme v cíli, každá korunka se počítá. Děkujeme všem 60 aktivním startérům!

Asi budeme cestou domů vypadat jako pašeráci kávy a čaje, nejvíce startérů si u nás objednává kávu nebo čaj  a naši komiksovou sbírku pokusů. 

Nejen tyto dvě odměny čekají na všechny další startéry, kteří se nás rozhodnou ještě podpořit. 

Děkujeme, bez vás všech by se naše srpnová vědecká expedice na Expo Sciences International do brazilské Fortalezy neuskutečnila.

MDŽ a 4 dny do konce kampaně
3/8/2017

MDŽ a 4 dny do konce kampaně

Dnes slavíme MDŽ a také máme 4 dny do konce kampaně.

Představujeme vám dívčí část našeho týmu, ta mužská část týmu zatím zůstává utajena, slíbili jsme, že ji představíme, jakmile překročíme hranici 35 000 Kč. Snad se nám to do konce kampaně povede :-). A to záleží na vás! Děkujeme.

6 dní a 14 hodin do konce
3/6/2017

6 dní a 14 hodin do konce

Do konce kampaně zbývá 6 dní a 14 hodin...

Zbývá 6 dní a 14 hodin do konce naší první kampaně na Startovači. Je to pro nás obrovská výzva, zda kampaň úspěšně zvládneme, či ne. Ještě nám chybí 10 000 Kč do splnění 100 % limitu, samozřejmě bychom jej i rádi překročili :-). Vyberte si některou z našich odměn, budeme pilně fotit, abychom pro vás připravili originální pohlednici, sérii top fotoúlovků, kalendář pro rok 2018 a pro vás, kteří jste ze Stříbra a okolí, nebo za námi chcete přijet, máme také naplánovanou besedu s promítáním. Tak neváhejte, věříme, že posledních 6 dní kampaně bude díky vám úspěšných.

Zbývá nám týden
3/4/2017

Zbývá nám týden

Kampaň se chýlí ke konci, na dokončení nám zbývá týden.

Jsme zvědaví, zda se nám kampaň podaří úspěšně dokončit.

Už zbývá jen týden!

Kdo bude 50. startérem, překoná tento startér laťku 30 000 Kč? Kdo a kdy to bude? To záleží jen na vás.

Vyzdobte si kancelář či jinou místnost v roce 2018 naším brazilským fotokalendářem, nebo sáhněte po našich top fotoúlovcích, budeme se snažit pro vás i pro nás ulovit opravdu to nejzajímavější :-). 

Trocha statistiky
2/25/2017

Trocha statistiky

Jsme na 50 % příspěvků a zbývají nám dva týdny. Začínáme volat S.O.S. :-)

Tak jsme v polovině plánované částky a do konce kampaně zbývá 14 dní.

Trocha statistiky o našich startérech:

Maminky našich současných i minulých účastníků ESI - 4x, tatínkové účastníků ESI - 2x, tatínkové by se měli víc snažit ;-)

Pedagogové gymnázia Stříbro - 3x, zaměstnanci MěÚ Stříbro - 2x, Lékárna Melissa - 2x

Debrujárští vedoucí - 5x, bývalí studenti a současní studenti - 5x, kamarádi a kamarádi kamarádů - 4x

Ostřílení startéři - 4x

... a pár anonymů :-). Všem vám moc děkujeme.

Rozšiřte naši statistiku i vy, bez vás se na ESI nevypravíme, pomozte nám dotáhnout kampaň na úspěšnou cílovou částku! Děkujeme.

 

Na Expo Sciences Asia s Jordánským princem
2/17/2017

Na Expo Sciences Asia s Jordánským princem

Jsme v polovině kampaně, máme 30 startérů, kterým patří naše díky. A máme pro vás novou odměnu do druhé poloviny kampaně.

Na Expo Sciences Asia jsme se vyfotili na stánku s jordánským princem. I letos určitě zvládneme nějaký zajímavý fotoúlovek. A ten může být i váš...

Náš stánek a vaše logo
2/10/2017

Náš stánek a vaše logo

První ze startérů se rozhodl, že by jeho logo slušelo našemu stánku a náš stánek naopak slušel jeho firemnímu logu. Děkujeme!

Takto vypadal náš stánek před dvěma lety na ESI v Bruselu, myslíme, že letos bude díky originálním komiksovým návodům na pokusy ještě mnohem lepší :-).

Našemu stánku určitě bude slušet vaše logo partnera a naopak, náš stánek určitě bude slušet vašemu logu, samozřejmě nafotíme, jak jim to oběma spolu sluší.

Takže neváhejte a jděte do toho!

ESI Brazil ve Fortaleze
2/9/2017

ESI Brazil ve Fortaleze

Druhý týden na Startovači a posun směrem k ESI Fortaleza je 21 startérů a 20 % částky.

Fortaleza [furtɐ'ɫezɐ] je město na severovýchodě Brazílie, hlavní město státu Ceará. V celé metropolitní oblasti žije v současnosti zhruba 3,4 milionu obyvatel a Fortaleza tak patří mezi sto největších měst na světě. S vaší pomocí zde budeme moci v srpnu představit náš projekt.

Po dvou týdnech máme 21 startérů, to je krásné a všem jim moc děkujeme. Ale ... 

Dle plánu bychom měli být někde na 15 000 Kč, a k tomu nám dost chybí :-(. Vyberte si některou z našich brazilských odměn a posuňte nás a naše kufry plné plechovek na Expo Sciences International. Cestou domů plechovky vyházíme a přivezeme místo nich vaše odměny :-)

Promítání s besedou a ochutnávkou maté
2/8/2017

Promítání s besedou a ochutnávkou maté

Chcete ochutnat brazilské maté, guaranu, kávu či kokosové mléko a dozvědět se něco o našich zážitcích z Brazílie?

Chcete ochutnat brazilské maté, guaranu, kávu či kokosové mléko a dozvědět se něco o našich zážitcích z Brazílie? Pokud jste ze Stříbra a okolí, využijte možnost nás podpořit a zároveň získat tuto zajímavou odměnu.

Vaše podpora nás posune do brazilské Fortalezy a naše ochutnávka různých brazilských nápojů spojená s besedou a promítáním bude zpestřením podzimního podvečera pro Vás.

Knížka komiksových návodů
2/3/2017

Knížka komiksových návodů

Týden se blíží ke konci, všude sníh a mráz, ale my doufáme, že naši startéři nezamrzli. A pokud by vás zajímalo, jak vypadá naše knížka komiksových návodů, přidáváme ukázku ;-)

Podpořte naši cestu na Expo Sciences International do brazilské Fortalezy a od nás na oplátku můžete získat ilustrované komiksové návody na pokusy s plechovkami svázané do knížky. 

Soutěž pro všechny naše startéry
1/31/2017

Soutěž pro všechny naše startéry

Pro všechny naše startéry máme soutěž o debrujárské tričko.

Pokud se nám díky Vám podaří posunout vzdušnou čarou o 7719 km, jak dlouho bude náš let z Prahy do Fortalezy trvat? Tipujte délku čistého letu bez stopoverů.

Svoje tipy můžete spolu s velikostí trička (S, M, L,...) a barvou (žlutá s černým potiskem nebo naopak) vkládat do naší "brazilské" facebookové skupiny https://www.facebook.com/groups/1829404167316130/

7719 km vzdušnou čarou
1/30/2017

7719 km vzdušnou čarou

Svojí podporou nás posunete o pomyslných 7719 km.

Pokud se nám povede během 42 dnů získat 42 tisíc, posunete nás o 7719 km vzdušnou čarou. 42000 Kč za 42 dnů znamená 1000 a více korun každý den, zvládneme to díky vaší podpoře? První startér to rozjel parádně, tak snad to vyjde.

ReachedCZK 43,350(103%)

103%
CZK 42,000requested
66contributors
Contribute

Rewards

CZK 150Debrujárská placka

Malý dík za vaši podporu, velká debrujárská placka v různých barvách.

Expected delivery of the reward: August 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Komiksové návody

3 komiksové návody na fyzikální experimenty s plechovkami od nápojů - A4 zatavené ve fólii.

Expected delivery of the reward: June 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Pohlednice z Brazílie

Pohlednice s našimi fotografiemi a pozdravem a zážitky od nás přímo do vaší poštovní schránky, a to ještě dřív, než přiletíme domů :-)

Expected delivery of the reward: August 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Top fotoúlovky

Zatím se nám pokaždé podařilo ulovit nějakou zajímavou fotografii s osobností na našem stánku. Věříme, že ani letos neodejdeme s prázdnou. A s prázdnou neodejdete ani vy. Získáte naše top fotografie - 5 nejzajímavějších fotografií v elektronické verzi.

Expected delivery of the reward: August 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Pravá brazilská káva nebo čaj

Přivezeme Vám kávu nebo čaj přímo z Brazílie.

Expected delivery of the reward: August 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500My na ESI v Brazílii

Fotografie A3 naší skupiny na stánku Expo Sciences International v Brazílii.

Expected delivery of the reward: August 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Kalendář 2018

Originální nástěnný kalendář, kde každý měsíc odhalíte jeden z našich experimentů a také jednu z našich fotografií z ESI v Brazílii.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 17/20

Reward unavailable

CZK 800Úplná sbírka pokusů

Obdržíte námi podepsanou úplnou komiksovou sbírku fyzikálních pokusů s plechovkami od nápojů.

Expected delivery of the reward: September 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Promítání s besedou a ochutnávkou maté

Pozveme Vás na promítání s besedou o našich zážitcích z Brazílie. Čekají na Vás V.I.P. místa v první řadě a pravé brazilské maté ;-).

Expected delivery of the reward: November 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500Pijte maté

Toužíte po tradičním a originálním pití maté? Kalabasu a bombillu a maté pro vás přivezeme přímo z Fortalezy.

Expected delivery of the reward: September 2017

Number of available rewards: 5/6

Reward unavailable

CZK 5,000Sponzorské logo na stánku a dárek přímo z Brazílie

Na stánku ESI Vám umístíme logo ve formátu A3 nebo A4 a obdržíte od nás dárek přímo z Brazílie.

Expected delivery of the reward: August 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 8,000Sponzorské logo na stánku a kalendář

Našemu stánku i našemu kalendáři a našim foto pohlednicím bude slušet vaše logo a vaší firmě/kanceláři bude slušet náš kalendář z Brazílie s vaším logem, papírová foto pohlednice a dárek přímo z Brazílie.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable