MINIATURA2.jpg

DarujHovno.cz jde do světa! Podnikání

Nechte se okouzlit českými produkty navrženými a vyrobenými srdcem a pomožte nám rozšířit výrobu a vydat se DO SVĚTA!

DarujHovno.cz jde do světa!

ReachedCZK 91,358(102%)

102%
CZK 90,000requested
91contributors
ContributeRewards

UPDATE! - Zmákli jsme to! Díky moc!

Kdo jsme a co chceme dokázat?

Kolem našeho projektu DarujHovno.cz vznikla v ČR a na Slovensku početná komunita veselých lidí, které náš projekt a vypiplané produkty baví. Teď chceme s kvalitně zpracovanými českými výrobky s hovní tématikou vyrazit do světa a uchytit se i za hranicemi! Šlápněte do toho s námi a pomozte nám splnit náš sen o vyvoněné expanzi!

Hromada z vás už cestuje po světě s polštářo-maskou Hněďák a reakce na pečlivě zpracovaný, v ČR vyrobený polštářek s veselým výrazem, jsou vždy kouzelné…a tak vznikla naše vize, náš sen - DarujHáčko chce vyrazit DO SVĚTA!

Meerdek.jpg

 

Něco málo o darovaném hovně...

DarujHovno.cz odstartovalo jako originální služba, díky které můžete anonymně zaslat sloní lejno komukoliv, kdo si ho zaslouží. Však už jsme sloních bobků rozeslali snad půl tuny - nejen hlučným sousedům, zapšklým úředníkům a špatným hospodským, ale i nevěrným partnerům, politikům a prezidentům a dalším zlořádům.

Protože jsme ale veselé kopy, vykoumali jsme nové voňavé kousky, ktere už nejsou jen nástrojem ryzí pomsty. Naopak! Nové bobkové produkty přinášejí radost a veselí všude, kde je ukážeme. A lidé tyto produkty darují k radostným příležitostem, ať už jde o narozeniny, svatby (trocha toho pokakanýho štěstíčka…) a další životní jubilea - a to přesně chceme, šířit radost a pozitivní energii!  

 

z vyroby.jpeg

Z výroby - naše dílnička, kde tvoříme...hov*o :-)

 

Co uděláme s vybranou částkou?

Chceme vyrazit do světa ve velkým stylu a neudělat ostudu, takže potřebujeme investovat do těchto zcela zásadních věcí, které rozhodnou o tom, jestli se bude náš bobek hřát na výsluní nebo skončí v haj*lu:

1. Pořádná zásoba materiálů, látek a všeho, co potřebujeme pro výrobu.
Upřímně, tohle nás pálí ze všeho nejvíc. Pro výrobu se snažíme najít a vybrat nejkvalitnější možné látky a výplně, hypoalergenní fleece i kvalitní nitě a tak dále. Nákup toho všeho v pořádném množství nám konečně pomůže zásadně snížit vstupní ceny a zvýšíme tak konkurenceschopnost. Budeme také schopni produkty vyrobit na sklad a rychleji odbavovat objednávky.

2. Příprava a tvorba kvalitního zahraničního webu + íshopu.
Něco zvládneme sami, ale na kvalitní e-shop s možností platby kartou a dalšími vychytávkami budeme potřebovat pomoc od profesionálů. Díky tomu, že se náš nápad líbí, máme přislíbenou pomoc za příznívé ceny od programátorů na stejné vlně - i tak ale tahle položka spolkne část rozpočtu.

3. Profesionální překlady.
Nechceme udělat ostudu, takže zahraniční web bychom rádi měli v bezchybných jazykových mutacích - pro začátek anglicky, španělsky a německy.

4. Kvalitní marketing
Potřebujeme se dostat do každé díry - a to doslova! Víme, že nás tady v ČR milujete, ale teď to musíme vykřičet do celého světa. Chceme zabodovat nejen na sociálních sítích (kde je dnes reklama skoro bez výjimky placená) kvalitním obsahem, chceme tvořit tak, aby to lidi bavilo. Pro celosvětový marketing by nestačila ani celá cílová částka, ale pro pěknej start to stačí - pak už budeme vše postupně rozvíjet a opečovávat.

 

Co za to, když nás podpoříte? Voňavé odměny!

Ať už se rozhodnete přispět jakoukoliv částkou, získáte si nejen náš nehynoucí vděk, ale i originální odměny , které vám budou pravidělně zlepšovat kvalitu života :-) 
A pozor! Jen a pouze v rámci této kampaně můžete získat náše nové, vychytané BOBKUČE!  Krásné, hebké a veselé papuče, které zahřejí na nohách i na srdíčku!

PS: Odměny začneme průběžně rozesílat hned po dosažení cílové částky. Je proto možné, že se k vám vybraná odměna dostane mnohem dřív, než po skončení projektu! :-)

HovnoOdmeny.jpg

BobkuceVelikosti.jpg

 

Proč je dobrý nápad nás podpořit?

Chceme se prací bavit a chceme, aby naše práce bavila - do toho dáváme prostě všechno!
Uvidíte, jak český projekt a výrobky bodují v zahraničí.
Vyrábíme a budeme vyrábět v ČR.
Pomůžete nám splnit náš sen a to vám rozhodně zlepší karmu.

A hlavně: získáte některou (nebo klidně všechny :-) z odměn, které doopravdy stojí za to!

MeerdekGalerie.jpg

 

Mocné slovo závěrem

Náš web, služby i produkty a vlastně i my z týmu DarujHovno.cz jsme veselé povahy, ale teď trochu vážněji... Každé podpory, které se nám dostane, si ohromně vážíme a přiblíží nás k našemu vysněnému cíli. Pokud se vám naše ambice líbí, ale zrovna si nemůžete dovolit přispět finančně, protože by nezbylo na toaleťák, cigárka nebo hypošku, dejte o projektu vědět svým známým, podpořte nás sdílením na socnetu atd. - všechno se počítá a potěšíte nás! Díky moc!

 

Až splníme cílovou částku, co dál?  

HovnoMilniky3.jpg

 

V ceně všech poštou doručovaných odměn je poštovné v rámci ČR. Pokud zadáte adresu z ostatních zemí EU, přihoďte k částce 50-100 Kč podle nálady. Díky!

 

Vyplacení podílu na zisku při zakoupení odměny "Parťák DarujHovno.cz"

Zakoupením odměny "Parťák DarujHovno.cz" za 10 000 Kč si PP (přispěvatel projektu) zajišťuje právo na vyplacení 5% zisku plynoucích z obchodních aktivit e-shopu www.darujhovno.cz po dobu následujícího kalendářního roku. Tato lhůta začíná běžet prvním dnem následujícího kalendářního měsíce od připsání platby na účet ZP. ZP se zavazuje jednat v souladu s obchodními podmínkami, které upravují smluvní vztah vznikající mezi PP a ZP zakoupením podnikatelské odměny.

ReachedCZK 91,358(102%)

102%
CZK 90,000requested
91contributors
Contribute

project authorDarujHovno.cz

Rewards

CZK 1502x Zapalovač DarujHovno - limitovaná edice

Líbí se mi váš nápad a krom dobrého pocitu si za podporu odnesu DVA kvalitní piezo zapalovače z limitované edice, která vznikla speciálně pro tento projekt! 1x zapalovač s hláškou "Hoří hovno?!" 1x zapalovač s hláškou "Proč to pálí, když kakám?!"

Expected delivery of the reward: April 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 290Poslat opravdový sloní bobek!

Chci vás podpořit a na oplátku chci, abyste anonymně nebo mým jménem zaslali opravdový sloní trus v dárkovém balení s vlastnoručně psaným věnováním osobě, kterou si sám zvolím!

Expected delivery of the reward: April 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 333Polštář/maska Hněďák

Fandím vám a chci mít kousek vás jen pro sebe! Proto za podporu chci svůj vlastní usměvavý polštář Hněďák, který si můžu nasadit i na hlavu jako veselou masku.

Expected delivery of the reward: April 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399BOBKUČE - exkluzivně na startovači!

Držím všechny palce a chci pomoct vás dostat do světa! Za to mi prosím pošlete novinku, která je k dostání jen a pouze v rámci této kampaně - fleecové hebké papuče, ať se mi na paty taky lepí trocha toho pokakanýho štěstíčka! Velikosti viz. velikostní tabulka v popisu projektu.

Expected delivery of the reward: April 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Kompletní hovnivál (polštář Hněďák + Bobkuče)

Jste borci a chci vás reprezentovat od hlavy až k patě - za moji podporu chci veselej polštář Hněďák a Bobkuče, ať mám hlavu i nohy v teple. To vše za zvýhodněnou cenu! (Velikosti papučí viz. velikostní tabulka v popisu).

Expected delivery of the reward: April 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 7773x polštář/maska Hněďák

Maximálně podporuji expanzi DarujHáčka a chci usměvavej polštář nejen pro sebe, ale i pro svoje bližní - určitě jim udělá velkou radost! Navíc je dostanu za super zvýhodněnou cenu 259 kaček / kus.

Expected delivery of the reward: April 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,250Dvojitý hovnivál megapack

Chci vám pomoct splnit váš sen o hovní expanzi a oháknu od hlavy až k patě nejen sebe, ale i kámoše, přítele, přítelkyni nebo třeba babičku (a to za super zvýhodněnou cenu)! Megapack obsahuje: 2x polštář Hněďák 2x Bobkuče - fleecové papuče 2x piezo zapalovač DarujHovno s hláškami "Hoří hovno?!" a "Proč to pálí, když kakám?!" (Velikosti papučí viz. velikostní tabulka v popisu).

Expected delivery of the reward: April 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,990Den O Hovně!

Chci vám zásadně pomoct a přitom se dozvědět všechno o fungování DarujHovna! Strávím den s DH týmem, mrknu se do dílny, vyzkouším si porcování sloních bobků i výrobu DH produktů, poslechnu si pikošky ze zákulisí, nechám se pozvat na oběd a kafe a nakonec si ještě odnesu certifikát Hrdého hovnivála a hodnotný dárek, který mi bude připomínat doživotní vděk DarujHovno týmu. Určitě si můžu na tento velký den přivést i někoho s sebou.

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 10,000Parťák DarujHovno.cz

Jsem v tom s vámi! Chci se s DarujHovnem svést na cestě ke hvězdám a proto si tímto kupuji 5% ze zisku po dobu jednoho roku. Více info o této odměně v detailu projektu!

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable