15235781_1574614485888922_4412204359776242133_o.jpg

Dark Side Of Me, která strana je ta Tvoje? Hudba

Ahoj, jsme kapela Notion Deep a chtěli bychom touto cestou sehnat prostředky na nové CD. Bude obsahovat 10 písní, vydáno bude v polovině července.

The author of the project has not yet published any contribution.

ReachedCZK 38,000(152%)

152%
CZK 25,000requested
19contributors
Contribute

project authorNotion Deep

Rewards

CZK 150EP s poděkováním + náramek

Dostaneš elektronickou podobu alba ve formátu .wav, což bude nejvyšší kvalita přímo z mixu. Dostaneš ho v den vydání a bude to odkaz, který ti pošleme na Tvou e-mailouvou adresu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Standard pack

Dostaneš CD Dark Side Of Me v obalu s poděkováním (pokud uvedeš jméno, tak jmenovitě) na vnitřní straně a k tomu náramek. CD rozešleme po celé republice v den vydání (+ poštovné) nebo předáme osobně na křtu CD.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Sběratel

Dostaneš obě CD (Dark Side Of Me, Zero) s věnováním a náramek k tomu. Ideální čas na začátek sběratelské edice. CD rozešleme po celé republice v den vydání (+ poštovné) nebo předáme osobně na křtu CD.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Zelenáč

Jseš tu novej a chceš jen nový CD? Žádnej problém. Dostaneš novinku s věnováním, kapelní triko, náramek a zapalovač. Taková výbavička na rande. Rozešleme po celé republice nebo předáme osobně na křtu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Komplet

Teď už máš všecko. Tričko, obě CD(Dark Side Of Me, Zero), náramek, zapalovač. Už jseš věrnej fanoušek a žádná situace tě nezaskočí. Pošleme po celé republice (+ poštovné) nebo osobní předání na křtu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Gurmán

Chceš všecko ale ještě o kousek víc? Na Tebe čeká limitovaná edice naší novinky Dark Side Of Me s bonusovejma písničkama, jiným přebalem než normální edice a poděkováním. Samozřejmostí je tričko, CD Zero, zapalovač a náramek. Pošleme po celé republice (+ poštovné) nebo osobní předání na křtu.

Number of available rewards: 38/40

Reward unavailable

CZK 2,000Chceš bejt vidět

Dostaneš vstupenku na křest, vezmem Tě na pódium a přede všema Ti poděkujem, předáme ti limitovanou podepsanou edici Dark Side Of Me, CD Zero, tričko, zapalovač a náramek. Pošleme po celé republice (+ poštovné) nebo osobní předání na křtu.

Number of available rewards: 6/7

Reward unavailable

CZK 5,000Pivo je na nás

Soukromá kalba s kapelou, limitovaná edice CD (Dark Side Of Me), debutové CD Zero, kompletní merch, prostě všecko co si lze přát. Dej si kolik piv chceš, na sekeru to nebude.

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 10,000Borec na konec.

Hmm, kam až to může zajít? Budeš hlavní sponzor. Poděkování bude každým výtisku. Každej, kdo to bude mít doma uvidí Tvoje jméno. Dostaneš limitovanou edici, kompletní merch. Stačí? Nám ne. Dostaneš DOŽIVOTNÍ vstup na námi pořádanou akci. Jo, čteš dobře. Předání tohohle vstupu proběhne přímo na křestu, je to jen jednou. Nikdy už tohle dělat nebudeme. Vstup zadarmo na každou námi pořádanou akci. Kam chceš, kdy se ti to bude hodit. Do konce života. To stojí za přemýšlení.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable