
ReachedCZK 1,250(3%)
Už několik týdnů, mi ve dne v noci šrotují v hlavě reHračkové Krámky. Na něco jsem s Krámkem ve Vamberku kápnul... Funguje to úžasně, dělá to velkou dobrou reklamu reHračkám, přináší to hezké hračky i do eshopu, na provoz si to vydělá vlastně od prvního týdne. A hlavně, dělá to hromadu radosti. Denně to píše příběhy, jak někdo něco nevyužitého přinese a za nedlouho si to někdo s úsměvem nese domů. Další benefit je, že mě to nesmírně baví. Je to prostě takovým raketovým palivem pro celý projekt.
Velmi v tom chci pokračovat, vylepšovat Krámek, učit se a budovat další. Mám mnoho elánu a chuti pracovat. Co k tomu chybí je jeden druh energie, peníze. reHračky jako takové, se ještě finančně nevzpamatovaly ze stěhování do nového skladu teď v lednu / únoru. Menší tržby a neustálé náklady si vybírají svou daň. Do dalších Krámků tedy nemohu investovat ze svého. Chci udělat další Krámek, tentokrát v Kostelci nad Orlicí. Tak abych ho měl v dojezdové vzdálenosti a mohl osobně řešit problémy, které ještě neznám a nemám pro ně tedy připraveno řešení. Počítám s tím, že bych se to několik měsíců učil na těchto dvou, než začneme zakládat další Krámky po ČR. Jeden Krámek, ten stávající Vamberecký, je mi na učení málo. Mé zkušenosti by nebyly tak relevantní. Mám spočitáno, že na jeden Krámek potřebuji zhruba 50 000 Kč. Na jeho zprovoznění, tedy první nájem, kauce, regály, kamery.
Já dám svůj čas a maximální úsilí. Vy dáte peníze.
ReachedCZK 1,250(3%)
project authorRadek Kilevník
Rewards
CZK 250Chci podpořit
Odměnou bude dobrý pocit, že jste se podíleli na vzniku nového Krámku v Kostelci nad Orlicí, který bude dělat denně plno radosti a to i díky vám.
Expected delivery of the reward: June 2026
The number of rewards is not limited
Reward unavailableCZK 950Klíčová osobnost nebo firma, která zásadně pomohla vzniknout novému Krámku
V Krámku, bude již napořád vyvešena hliníková deska, kde bude seznam podporovatelů, kteří využili tuto odměnu. Text si můžete sami nadiktovat. Může to být vaše jméno, nebo i reklama na vaší firmu, služby.
Expected delivery of the reward: June 2026
Number of available rewards: 52/52
Reward unavailable